Скопје Центар
                   
424 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Detski Velosiped Tocak

Se prodava detski velosiped tocak KAPRIOLO,RAM 20 " golemina malku ko...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 мар 19:10Промовирано

Velosiped/Tocak

Velosiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:44Bianchi, Shimano 105

Bianchi - реплика Големина на рам 57cm Комплетна опрема Shimano 1...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:42Cilo, Reynolds 531, Shimano 600

CILO Reynolds 531 - цевки Големина на рам 57cm Комплетна опрема ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:42ATALA 80-ти

ATALA 80-ти Комплетно реставриран, нова фарба, нови стикери Големин...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:42ZENSKI VELOSIPED GIANT TWIST

SE PRODAVA ZENSKI VELOSIPED GIANT TWIST 28'' TRKALA SHIMANO NEXUS O...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:06Cube Reaction GTC SL

Cube Reaction GTC SL, odlicno zacuvan,tezok 10kg, bez dodatni vlozuva...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:03Продавам детско точаче

Продавам детско точаче MAX. Купено пред една година и се продава зошт...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:45Детски точак ALPINA SKELETON "24 Shimano - детски велосипед

Марка: Алпина Модел: Скелетон Земја: Италија Тркало: 24" дуплоѕидни, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00MTB CUBE AIM PRO 2022 - 29, L

CUBE AIM PRO 2022 kupen lani od prodavnica Vozen mnogu malku Golemi...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00Cube STEREO 120 CARBON 2020

078/382-684


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00PRODAVAM VELOSIPED SDB CYCLE - CAPRICORN 21 SPEED MTB 26''

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


8.800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:44TROTINET ODLICEN UNIKAT

TROTINET ODLICEN UNIKAT - SO GOLEMA NOSIVOST KVALITETNA IZRABOTKA, I...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:25Prodavam velosipedi

1 velosiped 3000denari


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 08:23E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


760 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:25E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:25Vintage 1989 Giant Escaper MTB

Vintage 1989 Giant Escaper MTB | - - - - - - - - - - - - - - - - - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:45Polar alpina/ fanatic

Prodavam prezacuvani tocaci 26ka Alpina 6000 Fanatik 5000


4.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:17Ideal Velosiped City Life zenski

Ideal velosiped kako nov so svetla dinamo nov vo prodavnica e 28000 d...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 09:51Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 23:07Vintage Villiger San Bernardino G.T. city bike

Vintage Villiger San Bernardino G.T. city bike | - - - - - - - - - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 22:42Vintage Mondia Primavera cruiser/city bike

Vintage Mondia Primuera cruiser bike | - - - - - - - - - - - - - - -...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 22:42Vintage Villiger Bedretto MTB/City

Vintage Villiger Bedretto MTB/City | - - - - - - - - - - - - - - - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 17:46NOV aluminiumski city bike

Prodavam nov velosiped, vozen nekolku pati germanaki aluminiumski so ...


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 16:03PRODAVAM 2 VELOSIPEDI VENSSINI DIAMANTE SITY ELEGANCE 26''

PRODAVAM DVA VELOSIPEDA VENSSINI DIAMANTE CITY ELEGANCE URBAN GEOMETR...


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 15:45NOV VELOSIPED GHOST KATO PRO 29

VELOSIPEDOT E GANZ NOV,SO VRVNA DEORE OPREMA ISTIOT OD SLIKATA GERMAN...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 13:15PRODAVAM TOCAK SPRINT APOLON ALLOY ALL TERRAIN COMFORT 26''

PRODAVAM ALUMINSKI VELOSIPED SPRINT APOLON ALLOY FRAME FUTURE GENERAT...


25.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мар 12:02PRODAVAM VELOSIPED CONNECT NINJA ZX9R 18 SPEED SUSPENSION 26

PRODAVAM VELOSIPED C O N N E C T NINJA ZX9R JAY RIDER UTILITY BIKE B...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 22:0099%nov MERIDA SPEEDER T3

Se prodava Merida Speeder T3 Fabricka road bike oprema 2x9 brzini Zad...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 20:38NOV BANDAS 28' KRYPTON ZA ROAD BIKE

NOV BANDAS 28' KRYPTON ZA ROAD BIKE Preden i zaden Komplet preden ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 18:15Bianchi ARIA full ultegra

Продавам скоро нов. Негребнат, со 300км. Купен 10.2022 документи, гар...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 17:32Giant STP, MTB Street/Park

Ramka Giant STP (Jeff Lenosky) Amortizer Rock Shox Argyle Prenos Ra...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 16:58FIXIE SINGLE SPEED

FUJI FIXIE SINGLE SPEED VO ODLICNA SOSTOJBA


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 15:58EUROBIKE

VELOSIPED EUROBIKE 28 INCI, FABRICKA SOSOTOJBA KAKO NOV, SHIMANO LX50...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 15:57MONGOOSE TYAX

MTB MONGOOSE TYAX GOLEMINA NA TRKALO 26 INCI, ALIVIO OPREMA FABRICKA ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 15:57TREK 4400

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 14:36Brojcanik za zaklu u ajne

Prodavam brojcanik za velosiped germanski I kilometrazi za velosibe...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 13:18Biangi

bianggi retro model odlicno socuvan bez zameni za kolekcioneri


499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 13:18Детски велосипед

Детски велосипед , розево/бела боја со теma Unicorn, релативно добро ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 10:38PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 10:35PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 мар 10:34Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам