Скопје Центар
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Detski Velosiped Tocak

Se prodava detski velosiped tocak KAPRIOLO,RAM 20 " golemina malku ko...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

14 мар 19:10Промовирано

Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 мар 10:54Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 мар 08:20Нови пумпи за велосипед комплетно со држачи за на рамката.

Се продаваат нови пумпи комплетно со држачи за на рамката на велосипе...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:18Продавам нови корпи за велосипед комлетно со држажи-додатоци

Се продаваат нови корпи за велосипед копите одат заедно со држачи и д...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:18НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА UV 400 НАОЧАРИТЕ СЕ КВЛАИТЕТН...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:18Нови торбички за под седиште и за на рамката на велосипедот.

Се продаваат нови торбички за под седисште со можност за зголемување ...


240 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:18Продвам НОВИ грипови со рокчиња и траки за волан за RoadBike

Се продаваат НОВИ грипови (рачки) со рокчиња квалитетни многу добри =...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17Се продаваат нови кациги квалитетни кацигите се стандардни

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КАЦИГИ ЗА ВЕЛОСИПЕД МНОГУ ЛЕСНИ СО СПОРТСКИ ИЗГЛЕД ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ ВОДООТПОРНИ СО 15 ФУНКЦИИ.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ БРЗИНОМЕТРИ БЕЖИЧНИ И ЖИЧАНИ БРЗИНОМЕТРИТЕ СЕ КВАЛИ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД,МОТОР.. ОД КРАДЦИ СО **АЛАРМ**

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ АЛАРМИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД,...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17НОВИ ТЕРМО МАСКИ СО ФИЛТЕР ЗА ЛИЦЕТО, ВРАТОТ И ЦЕЛАТА ГЛАВА

СЕ ПРОДАВААТ НЕОПРЕНСКИ НОВИ ТЕРМО МАСКИ ЗА ЗАШТИТА ОД ЛАДНИ ВРЕМЕНСК...


120 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17Продавам нови бидони(шишенца)**Le tour de France**и**GIANT**

Се продаваат нови бидоно(шишенца) **Le tour de France**и**GIANT** шиш...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСКИ ЗА СЕДИШТЕТО И НАВЛКА ЗА БАГАЖОТ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСИ ЗА СЕДИШТЕТО ОД ВЕЛОСИПЕДОТ ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12Продавам нови ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА со сите додатоци квали.

Се продаваат НОВИ ПОМОШНИ ТРКАЛА ЗА ДЕЦА комплет со сите додатоци мн...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12Нови светла за велосипед светлата одлично светат(квалитетни)

Се продаваат нови светла за велосипед светлата одлично светат свелата...


160 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10}

Продавам нови гуми RUBENA {26"X2.10} {27.5"X2.10} {29"X2.10} гумите с...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12Продавам нови ракавици МONSTER и FOX во три бои (квалитетни)

Се продаваат нови ракавици MONSTER и FOX за велосипед,мотор и др. во...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 SUSPENZIA 18 SPEED 24''

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 ALL TERRAIN STEEL FORK PERFORMA...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 13:53Велосипед/Velosiped/Точак/Tocak

Купен е 2021.Не е возем.Купен е 700 евра на ново од Германија.Mарка R...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 фев 13:56PRODAVAM VELOSIPED SPRINT APOLON ALL TERRAIN COMFORT DESIGN

PRODAVAM ALUMINSKI VELOSIPED SPRINT APOLON ALLOY FRAME FUTURE GENERAT...


420 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 фев 17:17PRODAVAM VELOSIPED SEMPION - FMX CROSS 24 SPEED SHIMANO 26''

PRODAVAM TOCAK SEMPION FMX 206 SPEED CROSS TUBI ACCIAIO ERREBI CARBON...


21.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
24.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 фев 10:50Wilier Cento 10 Air

Karbon ram, karbon trkala, shimano dura ace 2x11, power2max pogon, so...


1.980 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 фев 16:59PRODAVAM TOCAK SOBIM BOXER SHIMANO SISTEM UTILITY BIKE 26''

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA...


9.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
12.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 фев 12:00Cube stereo hpc 120

Karbon ramka, xt 2x11, fox amortizeri, golemina M


1.380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 фев 07:29Opera Titanium

Golemina 55, Campagnolo Potenza Nova grupa, trkala gipiemme c47 karbo...


1.380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 фев 07:26PRODAVAM DETSKI TOCAK SPRINT ROBOCOP SERIES ACTION HERO 20''

PRODAVAM DETSKI VELOSIPED BMX RUN FOR JOY SPRINT SERIES ACTION HERO R...


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 фев 20:00Velosiped GIANT

Продавам алумински велосипед Giant. Во одлична состојба составен од о...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 фев 13:28PEDALI PLATFORMA

NOVI PEDALI ZA VELOSIPED PLATFORMA


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 фев 11:28Velosiped IDEAL STROBE 29" made in EU 3 god garancija

www.velosiped.mk Tel 02/3100-012 & 071/350-100 Wheel: 29” Speed: 2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 15:25Детски велосипеди Capriolo & Polar

Детски велосипеди Capriolo & Polar Прва интернет продавница за велос...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 15:25VELOSIPED

montana 27.5


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 12:55Продавам женски велосипед

Велосипедот е во одлична состојба, 4 години стар. Контакт само на ...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 09:47Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед)

Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед) Podetalno na p...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 09:17Prodavam detski velosiped tocak велосипед точак

Prodavam detski velosiped BOOSTER PLASMA 200 20", Golemina na trkal...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 08:43PRODAVAM TOCAK MAX SKY RUNNER 18 SPEED CROSS SERIES MTB 26''

PRODAVAM TOCAK M A X - SKY RUNNER CROSS SERIES ULTRA SUSPENSI0N PERFO...


6.600 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 фев 11:00PRODAVAM VELOSIPED SDB CYCLE - CAPRICORN 21 SPEED MTB 26''

PRODAVAM NOV VELOSIPED SDB CYCLE CAPRICORN MOUNTAIN BIKE STEEL FORK P...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 фев 10:30Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija...besprekoren..!!

Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija automatic-tiptronic (ne e elektric...


800 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50.000 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 фев 17:53Zenski velosiped

Uvezen od ch


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 фев 10:48CANYON TORQUE FRX 9.0

Инфо на Email/viber: 078724199 Цената е Фиксна , не го трошете мое...


70.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

17 фев 12:47Trek 4400

Se prodava Trek 4400, vo odlicna sostojba. Se e na nego odrzuvano za ...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 фев 13:00Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам