232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell Latitude D420 za delovi (dell, laptop, лаптоп, делови)

Продавам лаптоп Dell D420 (pp09s). Лаптопот не е исправен, се продава...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јан 20:17Acer 9920 za delovi 20 '' ekran

Acer 9920 za delovi 20 '' ekran


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јан 11:36Grundig notebook i5 2.67ghz 240gb sdd 4gb ram 2gb video mem

Лаптопот е многу брз без никаков проблем.батеријата 0 мозе нов батери...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 јан 19:06Prodavam Lap top Emachines e440 za delovi

Prodavam Lap top Emachines e440 za delovi komplet se maticna neispra...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 дек 15:11Menuvam nov Laptop Lenovo za Vozilo

Menuvam, Laptop Lenovo , skoro nov + Smart Swoch Blackview x1 (nov) z...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 дек 08:28Macbook Pro 13-inch Early-2015 2.9GHz

Се продавa Macbook Pro 13-inch Early-2015 2.9GHz со 500gb SSD. Лаптоп...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 дек 08:59Komplet Delovi za Lenovo thinkpad Edge 15 I maticna

Komplet Delovi za Lenovo thinkpad Edge 15 I maticna ispravna so I3 Pr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 дек 09:45Apple Macbook A1811 (laptop kompjuter лаптоп)

Apple Macbook A1811. Лаптопот е во добра состојба. Единствено не рабо...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 ное 01:53Laptop Dell Vostro i3 8GB RAM pro serija

Profesionalna serija ba Dell Vostro so zajaknato kukiste i podobreni ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 ное 03:55Se prodava acer laptop

Poluispraven nema tastatura


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:24Se prodava hp laptop

Za delovi


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:24Se prodava toshiba laptop

Ima nekoj siten kvar pali ne dava slika


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 13:24Se prodava hp pavilion dv 9700 17 inca

Se prodava hp pavilion dv 9700 17 inca neispraven super socuvan


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 10:00Se prodava mini laptop neocom vimax

Se prodava neispraven kompleten zdrav displej notebook mod u 10 il-1


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 окт 10:06Se prodava lenovo mini laptop model 4068 rm6

Se prodava mini laptop lenovo kompleten zdrav displej ne startuva 800...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 окт 10:01Se prodava acer aspire model 3690 kompleten neispraven

Se prodava acer model 3690 neispraven ne pali zdrav displej


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 15:05Se prodava acer mod 1690 laptop

Se prodava acer model 1690 pali nema slika displejot ne e skrsen


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 14:54Se prodava asus mini lapto eee pc 901

Se prodava 10 inca asus laptop kompleten so zdrav displej komplet ne...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 14:49Apple macbook pod garancija 8gb ram

Macbook 8gb ram ddr3 pefektna sostoja +38978645040 wp/viber. Skop...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 окт 12:07Lap top Asus I5 -7200U K556UQ-DM1140T

Prodavam skoro nov Lap top Asus K556UQ-DM1140T, procesor I5 - 7200 U ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 окт 10:10Toshiba Satellite M305-S4829

Продавам лаптоп марка Toshiba Satelite M305-S4829. Лаптопот не функци...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 23:09Se prodava acer aspire 3628

Se prodava acer aspire mod 3628 ispraven so puknat displej


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 сеп 10:02DELL INSPIRION 15 3567 SERIES 7 GENERATION

Prodavam laptop Dell so licenciran Win10, Touch ekran, kupen 2017 vo ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 сеп 15:20HP Elitebook 725 G3

Prodavam 2 godini star HP Elitebook so 12,5” FullHD Touchscreen, 8GB ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 авг 11:52Se prodava acer laptop ispraven so mal defekt

Se prodava acer laptop postar model dolbiot del ima linii na ekranot ...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 авг 21:44Se prodava acer aspire 5520 15 inch

Neispraven ne pali


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 12:29Se prodava acer laptop 15 inch

Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 20:26Se prodava fujitsu siemens laptop

Ispraven so original polnjac is


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јул 14:43Apple macbook 13 inch

Macbook vo perfektna sostojba ram 8gb DDR3 vise info pisuvajte na w...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јул 09:27ACER ASPIRE E5 - 571g

I3 4005u GT 840m 4GB RAM Solidno laptopce za poveke nameni.


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јун 20:48Se prodava asus laptop a9rp

Ispraven


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јун 17:41Se prodava toshiba laptop 17inch

Nemam polnjac ne e proban dali raboti


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јун 17:35Se prodava hp pavillion laptop 17inch

Pali ne dava slika


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јун 17:32Se prodava fujitsu siemens laptop

Pali ne dava slika


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 15:02Se prodava hp laptop

Pali ne dava slika


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 15:01Se prodava apple ibook laptop

Ima nekoj problem treba da se preinstalira so baterija e samo bez pol...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 23:35Se prodava apple g4 laptop

Ima nekoj problem treba da se preinstalira komplet e so baterija samo...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 23:34Se prodava sony vaio laptop

Nejke da zapal, so original polnjac


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мај 18:49Se prodava fujitsu siemens laptop

Ispraven raboti posle nekoe vreme koci


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мај 18:51Se prodava acer aspire 3000 laptop

Pali ne dava slika


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мај 18:29Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам