113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pistol za farbanje пиштол за фарбање

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за ...


50 €
или предлог цена
19 мај 22:42Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 22:42Интермитентен (повремен/испрекинат) механизам

Механизам што дава испрекинати пренесени движења за одреден агол


300 €
или предлог цена
19 мај 22:42Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
19 мај 22:42Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
19 мај 22:42Kuki za kran куки за кран нови digalka

Нови куки за дигалки


5.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:41Pumpi za maslo za podmackuvanje

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини


2.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:41Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:41Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 22:41Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
19 мај 22:41Blower duvac vakum pumpa turbina

Golem izbor Od 100 evra nagore


100 €
или предлог цена
19 мај 22:41Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 22:41Hidroagregat pumpa hidraulicna

5.5 кв мотор во одлична состојба користена само еден месец. Казанот е...


700 €
или предлог цена
19 мај 22:41Вентили ventili ventil

Golemi industriski novi


1 €
или предлог цена
19 мај 22:41Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
19 мај 22:41Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
19 мај 22:40Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

големи со 22 и со 18.5 кв мотор. Помали од 0.25 до 7.5 кв. Транспорт...


5 €
или предлог цена
19 мај 22:40Hala

Izrabotka na 300m2 hala so dimenzii 25x12x6


7.500 €
или предлог цена
18 мај 16:53Turbina ventilator

Ispraven monofazen okolu 1 kw


150 €
или предлог цена
16 мај 10:04Cirkulacioni pumpi pumpa

Ispravni polovni cirkulacioni pumpi 1.5kw 4kw 7.5 kw


5 €
или предлог цена
16 мај 10:01Mashina za bekaton plocki

Moze i zamena so moja doplata za avtomobil.. 8 kalapi 3/4/5/6 dimenzi...


2.000 €
или предлог цена
12 мај 12:50Kontrolnik контролник

Исправен


25 €
или предлог цена
10 мај 20:07Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
10 мај 20:07Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
10 мај 20:06Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
10 мај 20:06Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
10 мај 20:06Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
05 мај 16:33Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


500 €
или предлог цена
05 мај 16:33Dojavuvaci za pozar дојавувачи за пожар

Нови


200 МКД
или предлог цена
05 мај 16:33briketirki

prodavam masini za proizvodstvo na briket za ogrev.masinite se so kap...


2 МКД
или предлог цена
22 апр 11:15Veknalica za pekara

Mashinata e so novi platna i celosno e reparirana mozi da se vidi i p...


222.222.222 €
или предлог цена
18 апр 13:23Kalapi za bekatonki

.


По Договор
или предлог цена
09 апр 18:09Metalna konstrukcija

Metalna konstrukcija 300m2 so dimenzii 25x12x6


7.500 €
или предлог цена
27 мар 17:42ABS fiting i ventili

Odlicen kvalitet . za toptan ekstra cena na kilo 2 evra


2 €
или предлог цена
17 мар 09:22Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
17 мар 09:21Stezni chauri

Povekje tipovi na chauri za strug-avtomati>Traub , Index i dr.,za po...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 00:03Kuter korita

Se prodavaat 2 kuter korita 70x70 i 40cm dlabina 100€ 65x65 i 50cm ...


100 €
или предлог цена
05 мар 15:03Vakum pumpa

Se prodava vakum pumpa so voden prsten


1 €
или предлог цена
08 фев 12:02Masina za proizvodstvo na nafta

Masina za pravenje na biodizel


1 €
или предлог цена
04 фев 17:55Kompletna oprema za proizvodstvo na EUROKREM

Kompletna oprema za proizvodstvo na EUROKREM so dozirka.Moze da se pr...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:47Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам