Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGL 12.210 KS 2008g -SILJANOVSKI

MAN TGL 12.210 KS 2008 g RACEN MENUVAC 6 BRZINI NOSIVOST 6 TONA DO...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 08:22Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 23:19SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:52FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 21:51ZF Menjac

ZF menjac komplet so retarder od Iveco Eurostar vo top sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 19:46Iveco

Se prodava iveco 2003 god registrirano 7.20 dolzina vebasto kreveti p...


6 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 17:41Volvo 420

Se prodava volvo ispravno


2.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.000 €
Битола

Камиони

Вчера 17:41MAN 32-403

MAN 32-403 Vo super sostojba registriran cela godina.Kamionot ima re...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:35Se prodavaat GUMI 315/70-22.5 PIRELLI

315/70/22.5 ; Pogonski, Pirelli, Dobra sara, Ne se osteteni, Eks...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 15:43bandaz 22.5

se prodava bandaz 22.5 coloven... inf na 076 407 902


40 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:00VRSIME ISKOP TAMPONIRANJE KOPANJE NA TEMELI

Vrsime sekakov iskop i tamponiran je 078421254


10 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 10:36Volvo 480 kiper sistem

Se prodava volvo fh 480 2008 god 1048000km smenat nov set potisna lam...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:33Prodavam gumi 315/70r22.5

Kontakt 075 237 428


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:33delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:13GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:13MAN TGA KOMPLET SO PRIKOLKA

Man TGA Komplet so prikolka 072 219 605 ZORAN


10.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 20:01DAF XF 460 euro 5

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g Redovno servisiran smenet...


9.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 14:32se prodava DAF 105.460 , VOLVO FH13

DAF 105.460 euro5 2007god 10.500euro VOLVO FH13 480 euro5 2006god...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 09:54SCANIA R450 2014 EURO 6 675.000 km

Top sostojba. Retarder,1200 L rezervari,krovna klima 4 jastuci na di...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 09:07SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 09:07UKRASNI RESETKI,SVETLECKA REKLAMA I ROLLBAR ZA SCANIA

Ukrasna resetka za sofersajbna 250 eur Svetlecka reklama 400 eur R...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 09:06MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2009g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12 /2009 g Euro 5 Racen menuvac 6 brzini Novi ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 06:06Man 8-163 1996 godina

Se prodava //////////////////////////////////071 541 371 Gjorgi\\\\\\...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 01:01Zastava TurboZeta 80-12AD

Se prodava *******************GJORGI 071/541-371********************...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 01:01Rezervoar za Volvo - 600 Litri

Rezervoar za gorivo za Volvo - 600 Litri


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 20:28Polovni delovi za Iveco Stralis 430

Se prodavaat polovni delovi za Iveco Stralis 430


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 20:28Nogari za prikolica

Se prodavaat polovni nogari za poluprikolica


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 20:28Prevoz na stoka

Vrsime prevoz na stoka niz makedonija so licencirani vozila imame i k...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 09:48SLEP SLUZBA DAMJAN / ШЛЕП СЛУЖБА 24/7

24/7 Slep Sluzba 076209709 075307317


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 10:58Kamionska cerada da kupam 10m na 10 m

Baram da kupam kamionska cerada polovna ili nova so dolzina 10 metra ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 22:45Man

Se prodava Man kiper. Kontakt tel 076565165.Mile


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 19:30Delovi za atego

motor 4cilindri turbina pumpi injektori kompjuter I dr..


1.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 19:19IVECO STRALIS EURO 5

STRALIS EURO 5 - 450 AUTOMATIK RETARDER DOBRI GUMI REGISTRIRAN...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 13:46Scania 124 400 i pp Gorica kiper

Продавам Влекач Сканиа 400 во возна состојба со одличен мотор ,со ре...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 12:51Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 11:02Abroll Kiper Kipper

Ispraven Kontakt samir 38976661964 Kontakt samir 38976661964 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 06:51| MAN 281 - Kabina & Motor |

.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:47| Scania 420 - Euro 3 | Delovi

.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:47| Volvo FH12 - Euro 3 | Delovi

Zvonete


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:47| Scania 380 - Euro 3 | + | Kiperska Prikolica - Aluminska |

Kamionot i prikolicata se registrirani. Troosovinska + jastuci.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:46Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам