Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

| Zastava - Om/Omce | Delovi

Delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 19:29PRZO AVTO KOMPLEKS - VW TRANSPORTER T5 -

1.9TDI /1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2007 god./ 330000 km


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 13:48PRZO AVTO KOMPLEKS - VW T5 -

1.9TDI / 1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2008 god./ 243.000 km /


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 мај 13:48SE PRODAVA NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 мај 21:29Delovi za cisterna Broilo, ventil!!

Prodavam delovi Ispravni Broilo kompletno za cisterna za gorivo I ven...


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 мај 12:10SE prodava Dobosi i glavini za bpv

Dobosi i glavini za bpv


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

03 мај 19:52Man cetiriosovinec zamena za kamion sleper

Zamena za kamion sleper mozi i so poluprikolka kiper komplet volvo sc...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 мај 18:34iveco eurokargo

se prodava kamion iveco ladilnig 2007god registriran Poveke info Zora...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 13:37CISTERNA CARDI PROHROM HAVARISANA !!!

Se prodava Cisterna PROHROM CARDI !!! Godina proizvodstvo 1980g. Tez...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 12:17Scania 450 e6

Se prodava odlucna scania 450 Novi 6 gumi full oprema visoka kabina...


31.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 мај 21:53Osovina za prikolica

Se prodava osovina od kamionska prikolica so 4 bandazi EFTINO


2 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

01 мај 18:47Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 мај 00:11Se prodavaat dva vlekaci 2012 godina (CENA PO DOGOVOR)

Se prodavaat dva vlekaci 2012 godina. 300,000km IZMINATI Poluprikol...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 15:20Bos za Man 403

Bos pumpa so novi elementi servisiran kako nov


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 апр 09:46Volvo FH440 EURO5

Se prodava volvo fh440 euro5 2008 za poveke informaci samo na brojot ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 апр 13:10VODNA PUMPA ZA RABA

Se prodava vodna pumpa za RABA 075 701 228


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

26 апр 10:29Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 апр 21:48avtomat za anlaser, za kamioni TAM, FAP, IVECO - 24 V

kotvi polovi avtoelektrika 24 v novi


25 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 апр 19:22Pumpa

Pumpa nova


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 апр 18:36INSTRUMENT TABLA SAL TABLA ШАЛТ ТАБЛА MAN

СЕ ПРОДАВА ИНСТРМЕНТ ТАБЛА ШАЛТ ТАБЛА ЗА КАМИОН МАН КИПЕР ВО ИСПРАВНА...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 апр 15:18Po dogovor

Cisterna Prohrom koristena samo vo prehrambena industrija,4komorna im...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 апр 17:34Menuvac za Man Tga

Se prodava Menuvac za Man Tga avtomatik


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 апр 10:53POLOVNI GUMI ZA KAMIONI

295/55-22.5 295/60-22.5 315/60-22.5 315/70-22.5 355/50-22.5 385/...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 апр 10:51Elektronski Salter za MERCEDES

se prodava elektronski salter za MERCEDES ispraven !!! ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08CISTERNA MAGIAR PROHROM !!!

Se prodava cisterna PROHROM MAGIAR Tezina 6960 kg. Dozvolena nosivo...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08Diferencijal za MAN 19 414

Se prodava diferencijal za MAN 19.414 informacii od 09-21h


1.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08ALTERNATORI za IVECO STRALIS NOVI

Prodavam 3 NOVI ALTERNATORI za IVECO STRALIS EURO 5 Informacii:09-1...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08Federi za MAN 19.414

Se prodavaat federi so tri platna za MAN 19.414. informacii od 09-21h


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08Salter za man EURO 5

Se prodava ispraven salter za man euro 5 informacii od 09-21h 0...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08Ventili MAN

Se prodavaat 3 ventili za MAN informacii od 09-21h 070-207-488-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08MAN 19-414 EURO 2 1999god. HAVARISAN !!!

MAN 19-414 1999 GODINA Informacii na mob. 09.00-21.00 casot !!! ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08DEKLA ZA MAN EURO 5

Se prodava dekla za man euro 5. informacii od 09-21h 070-207-4...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:08Polovni gumi

1 par (4gumi) 295/60/22,5 2 par (4 gumi) 315/70/22,5 Gumite se v...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

09 апр 12:38Gumi 315/70 315/60 315/80.22,5

Prodavam polovni gumi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 апр 19:06Sanduk za ziva stoka

Se prodava sanduk za prevoz na stoka so rampa


2 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 апр 19:06Turbo scania 112

Se prodava ispravno turbo


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 апр 15:59Reduktor kiper actros

Se prodava Reduktor za kiper od actros


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 апр 15:56Delovi za MAN 362 SO PRATECA

Ima povekedelovi Delovite se novi a ima amortizeri za prateca i z...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мар 07:54PRZO AVTO KOMPLEKS - VW T5 -

1.9TDI / 1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2008 god./ 220600 km /


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мар 15:17SLEP SLUZBA SE PRODAVA

se prodava fabricki slep WV L80 140 ks turbo motor MAN FULL hidraulik...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мар 14:09Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам