Битола
                   
303 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bandaz 22.5

se prodava bandaz 22.5 coloven... inf na 076 407 902


40 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 17:41SLEP SLUZBA “ORIZ”

slep sluzba pomos na pat prevoz na vozila, koli pomali kombinja i les...


70.544.333 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 дек 18:31ЦЕРАДА 12,20м ДОЛЖИНА

СЕ ПРОДАВА ЦЕРАДА ВО КРЕМ БОЈА . 12,20м ДОЛЖИНА. ВИСИНА,3,50м СО ШНИР...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 дек 12:32diferencijal za MAN

diferencijal za MAN 402 i 403


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 ное 22:41LAGERI ZA VOLVO FH12 STANDARD

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 07:30Se prodava Tahograf

Ispraven komplet so pinjon. Za podetalni informacii TINCO 078/ 312 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 19:43DOZVOLA ZA TURCIJA

Se prodava (100 evra) edna dozvola za turcija, bilaternalna…


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 ное 13:54Polovni gumi i bandasi

315.70,315.80,295,80


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 ное 18:46Turbina za atego (turbo)

turbo za atego


350 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 11:43Zf 190 4+4 i polojki

Mejnacot e od iveko odgovara na mercedes


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 ное 14:35Iveco turbostar motor 360ks

Prodavam kompleten motor ispraven od iveco turbo star 1990god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 ное 14:35VEBASTO VOLVO FH 12

POLOVNO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 ное 20:02Kabina od Actros

Se prodava kabina od actros komplet


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 ное 15:16Menjac za actros

Se prodava menjac za actros euro 2,3


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 ное 16:46Samar za volvo

Se prodava samar za volvo


2 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 ное 16:45LED DRL SVETLO SVETLA VODOOTPORNI

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


700 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

26 окт 10:24Se prodava delovi za mercedes12. 13

Se prodava delovi za mercedes12. 13. Kontakt telefon Mile 075371808


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 окт 22:05Се продава влекач со кипер

1. Влекач МАН еуро 5 , 2008. Регистриран до ноември 2022. 2. Кипер W...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 окт 17:55SCANIA R490 EURO 6 MEGA 12/2014!

Vo top sostojba.


37.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 окт 10:19Otkupuvam Kamioni Mercedes Euro2/3

Otkupuvam Mercedes Benz od 1995 god do 2011 god Daf Euro2 Euro3 / Man...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 окт 18:54Daf FT XF 105.460 euro 5

Продавам камион Daf FT XF 105.460 произведен: 10.10.2006 еуро 5 н...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 окт 18:50Feder od man 3

Feder od man 403 KONTAKT BR 071 340 872 071 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 окт 14:29SCANIA R490 EURO 6 MEGA 10/2014!

Top sostojba! 650.000 iljadi km.


37.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 окт 14:23MERCEDES BENZ UNIMOG U400 2007

Specijalno povekenamensko vozilo za letna i zimska sluzba. Odlicna so...


59 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 окт 23:23delovi za kamion zastava 650

...........samo ova e ostanato;............ BOSH PUMPA ALTERNATOR ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 окт 10:40Ventil za jastuci BOSCH Mercedes Scania BMC IVECO OTOKAR

Bosch 0 500 005 001. Tie na slikata, dve parcinja. Za kamioni, avtobu...


25 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 сеп 16:03SCANIA R420 EEV MEGA TOPLINE 2010!

Kamionot e vo super sostojba,servisiran so novi gumi i 1100 litri rez...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 сеп 13:39SCANIA R500 V8 EEV 05/2013!

Krovna klima,1100 litri rezervari vo top sostojba. 797.000 km


29.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 сеп 13:39Rezervar za MAN 422

Aluminski 800 litri inf 070352789


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 сеп 10:01SCANIA R520 V8 12/2014!!!

Top sostojba. EURO 6! Mozno e kupuvanje so 50% ucestvo,kamionot ost...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 сеп 10:39GUMI GOODIYEAR 315/60 R22.5

Vo Odlicna sostojba . Kontakt Valentin 070817597 Viber/WhatsApp na is...


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 авг 13:58Vetrobran za kamion

Se prodava vetrobran za kamion


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јул 12:55Vlekac Iveco stralis i poluprikolka platforma krone

Prodavam Iveco stralis E5 2008 godina Atomatik retarder frizider kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јул 20:32Samar nizok

Vo odlicna sostojba


350 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 јул 07:32Scania 164 480

Scania 164 480 godina 2002 avtomatik zavrsena registracija vo ispravn...


5.650 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 јул 10:00SCANIA 114G 2002 340hp na delovi

Informacii na 072306710


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јун 00:07Delovi za Iveco Eurostar 440E42

Se prodava cel kamion ili na delovi 07826061


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јун 13:38Tam 110 t10 KIPER so hidraulicen volan

Tamot e vo super sostojba neregistriran so odlicen motor menuvac.Kipe...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 23:33Tam 110 t10 kiper original neispraven

Kamionot e original kiper defekt motor i sandukot originalniot mu e i...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 23:33Sanduk za 3 osovinec damperski

4.8 dolg evtino. Boro. 071 340 874 071 340 874 ...


1.700 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мај 22:06Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам