250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Телефон се продава за делови Редми Ноте 11

Телефонот е паднат во вода, исправен екран и исправена маска. НЕМА В...


500 МКД
или предлог цена
05 мар 11:15Iphone 7 i samsung s10plus

Se prodava iphone 7 32gb staklo se raboti na nego bez grepka i Samsun...


8.000 МКД
или предлог цена
04 мар 21:57iPhone 11 Pro Max 256GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
03 мар 13:43Tripod so drzac za mobilen

Prodavam tripod univerzalen za site digitalni aparati + drzac za mobi...


400 МКД
или предлог цена
02 мар 14:10Телефон во ОДЛИЧНА состојба но задниот дел е скршен

Телефонот работи нема проблем освен што задниот дел е скршен, но е су...


2.000 МКД
или предлог цена
02 мар 13:28Samsung A41

Tel.e bez grepka so polnac


6.500 МКД
или предлог цена
17 фев 10:11iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
10 фев 12:13Samsung Galaxy A53 5G, nov

Novi, garancija 24 meseci. Orange & White ... PRODADENI ...


320 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:25Prodavam Xiaomi Mi Watch smartwatch

Prodavam smart casovnik Xiaomi Mi Watch kompletno pakuvanje seuste po...


3.300 МКД
или предлог цена
15 јан 10:54Nov Samsung A13 neotpakuvan od Telekom

Se prodava nov neotpakovan Samsung A13 od Telekom


8.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:56iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:54Prodavam Huawei p30 pro

Продавам Huawei P30pro ,во одлична состојба, користен само за сликање...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 13:00Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
15 дек 15:12Garmin fēnix 5

https://www.garmin.com/en-US/p/552982/pn/010-01688-00 GPS часовник...


251 €
или предлог цена
30 ное 12:00Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:16Nokia 3310

Ne raboti za delovi


999 МКД
или предлог цена
05 ное 20:48Iphone Xs Max

Se prodava iphone Xs Max ✅64GB ✅4GB Ram ✅88%BatteryHealth ✅BezGr...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 23:29Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F

Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F


500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

21 окт 20:04Baram za delovi wiko lenny

Mi treba plocata


1 МКД
или предлог цена
18 окт 22:42Sony Xperia android ispraven

Sony Xperia android ispraven raboti na site mrezi. Cena 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:50Samsung s9+

Telefonot e dobro ocuvan,160eu bez zameni 078279268


160 €
или предлог цена
19 сеп 13:18Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
17 авг 00:17iphone 7 so 128 gb ot ch

iphone 7 so 128 gb ot shvajcarija


100 €
или предлог цена
17 авг 00:17Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Mi band 6 (сочуван)

Многу малце користен како нов со се оригинална кутија и полнач, има с...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јул 02:45Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19MASKI ZA IPHONE 5 5S 5SE ORIGINALI

CENA za Ena maska / ORIGINALNI MASKI ZASTITNI ZA IPHONE GI IMA NAD ...


30 мај 17:00A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Xiaomi mi 8 lite

Одлична состојба, како нов. Задна камера 12Mp со 5Mp Предна камера...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 23:53Huawei P30 pro

Tel.e ko nov full pack


15.500 МКД
или предлог цена
13 фев 17:12NOTE 20 5G U.S.A.

SM-N981U 128 GB OTKLUČEN


490 €
или предлог цена
08 фев 11:56GALAXY S4 USA T MOBILE

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka 071 904 047


3.200 МКД
или предлог цена
18 јан 17:17Otkupuvam iphone site modeli i Samsung isplata kesh

Otkupuvam iphone Samsung htc sony aple ipad i tableti ot Samsung i ap...


30 дек 10:44Huawei honor 8x

Se prodava


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Останато

27 дек 17:21Zashtitno staklo za avtomobisko dvd android radio 176x99mm

Prodavam Zashtitno staklo za avtomobisko dvd android radio 176x99mm (...


08 дек 21:55Htc desire 12

Skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
07 дек 20:57Huawei nowa

Ispraven fingerprint rab na site karticki skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 10:35Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам