Кичево
                   
774 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 120D Top Sostojba

- Redovno servisirano - 18ki batnasi - Realni kilometri - Nema nik...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 15:47Промовирано

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Промовирано

Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 11:27Промовирано

Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 09:30Audi A3

Vo extra sostojba servisirano komplet inf na tel 077893785 dejan ovde...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 09:30Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Bez registracija Moze zame...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 09:24Hyundai Accent 1.3i Plin

Voziloto e pali vozi 2000 god so plin bez atest Nov akumulator Bez ...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 09:23AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 08:51Ford Mondeo 2.0TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2002 god 2.0 TDCI, 115HP. -Oprema: Elektrika ...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 22:45Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 22:41Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 22:41Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 12:47Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


11.800 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.500 €
Кичево

Автомобили

07 јун 12:02BMW 320d Xdrive automatic kako nova ot CH

Bmw 320d 4X4 ot shvajcarija sega donesena so vozenje golema navigacij...


16.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 12:02BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 10:25se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 08:53fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Кичево

Автомобили

07 јун 08:53Alfa romeo 147

Se prodava Alfa romeo 147 jtdm 2007 vo odlicna sostojba mnogu socuvan...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 00:06Alfa Romeo GT 2.0 JTS designo BERTONE SELESPEED

Alfa Romeo GT 2.0 JTS designo BERTONE 🍀SELESPEED menuvach avtomatski...


4.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:19Bmw 530D Avtomatik

BMW E39 530D 2000GOD. ISTECENA REG AVTOMATIK NOVI LETNI GUMI SO BANDA...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:08Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto, registrirano cela godina, ispravno, servisiran...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:29Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 10:32MINI COOPER 1.6 90ks benzin plin

Redovno servisiran vo perfektna sostojba benzin plin nov lovato bez d...


2.990 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

06 јун 00:40BMW F10 530i 2013

Kolata e kompletno servisirana od plocki gumi filtri ulje Doneseno ...


13.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 00:39Peugeot 407

PEUGEOT 407 2.2HDI 125kw 2006 god registriran do 16.09.2023 god vo s...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 21:06Vw Touareg 7l

Info na 070 477 152 Petar Se prodava Touareg 2.5 tdi 174hp vo perf...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 20:52Opel Vectra

Vectrata e vo odlicna sostojba so 1.8 motor so 125ks servisirana redo...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 20:02PEUGEOT 308 1.6 BlueHDI 2015

Клима лади одлично, ESP, ABS, TPMS, темпомат, навигација, USB конекци...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 €
Кичево

Автомобили

05 јун 17:42Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 15:44Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


12.345 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 15:44Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 15:44Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 15:44MITCUBISHI OUTLANDER 2008/7 4x4 FULL EKSTRA

Џипот е во перфектна состојба без забелешки промемето и сменето се го...


7.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

05 јун 10:43AUDI A6 3.0 QUATTRO 4x4

Voziloto e vo perfektna sostojba motor menuvac .napraveni site servis...


7.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.800 €
Кичево

Автомобили

05 јун 10:43MINI CLUBMAN 1.6 D

MINI CLUBMAN 1.6 D,109 KS, 2007 god. 174000 km Uvoz od svajcarija,pla...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 08:22Se prodava !!! Alfa 166

Dobra sostojba


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 08:16Ford Fiesta 1.4Tdci

registrirano servisirano mal i golem novi gumi podvozje ekstra euro...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Кичево

Автомобили

05 јун 08:08AUDI A3 FACELIFT

Prodavam Audi A3 2.0 Facelift common rail motor uvezeno od Gemanija ...


7.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.950 €
Кичево

Автомобили

05 јун 06:58Lada niva 4×4 benzin

Lada niva benzin za podetalni informacii na tel 078373075


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 20:08GOLF 1.6 TDI 2010/11

Golf 1.6 tdi uvoz Germanija vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 19:16IBIZA 1.9 TDI 2008/9

Ibiza 1.9 tdi 2008/9 nov uvoz Holandija


5.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 19:16Bmw 120D Top Sostojba

- Redovno servisirano - 18ki batnasi - Realni kilometri - Nema nik...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 15:47Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin Nema reg Novi gumi Kuka


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 15:08Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам