Кичево
                   
776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 320d 184hp Touring Sport 2014

Kolata e vo odlicna sostojba. Sport verzija i najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Промовирано

Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 11:27Промовирано

VOLVO S40

VOLVO S40 2.0 D,136 KS 180000 KM. 2008 GODINA. VTOR GAZDA,KUPENA OD M...


6.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јун 01:05AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI,QUATTRO,AUTOMATIC, 224 KS,300000 KM, 2004 GODINA. KOL...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јун 01:04VW GOLF VII 2.0 TDI 2013 GOD

VW GOLF VII 2.0 TDI 150 KONJA 2013 GOD EXTRA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:32VW TIGUAN 2.0 TDI 4X4 2008 GOD

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN KOMPLET DO POSLEDNO STRAFCE


9 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:28OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:25VW PASSAT 1.9 TDI 2007 GOD UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA HIGHLINE UVEZEN OD SVAJCARIA PLATENI DAVACKI DO REGIST...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:25VW TIGUAN 2.0 TDI 2009 GOD

EXTRA SODTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:25SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:25CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 20:24Passat B6 2.0TDI 140ks

Se prodava Passat B6 karavan registrian do 02.2024 Od oprema kolata...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 18:51Ford fiesta

Ford fiesta 1.1 1978 godina registrirana samo sofersajbna skrsena


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 11:16Prodavam OPEL INSIGNIA

Prodavam OPEL INSIGNIA Kontakt 071254930


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 09:09Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 07:44Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.250 €
Кичево

Автомобили

02 јун 07:43Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 07:43Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 07:43Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 07:43Delovi za ford galaxy

Delovi za ford galaxy 1.9 tdi moze i celo


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 07:43Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 Jtdm 150ks 2006 godina Nov set rebrast...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 00:36Bmw E60 525D 177ks 2005 God

Se prodava Bmw 525 Dizel 2005 godina uvezena od germanija pred 5 godi...


5.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 15:50BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodavaat delovi za BMW 730 2002, se shto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 13:41VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba se na delovi..


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 13:41Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 12:59Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 11:27Mitsubishi Pajero

Najvisoko nivo na oprema


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 10:08VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI-MOZE ZAMENA

Euro3 Za delovi Moze zamena za kola so mk tabli


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 08:07Opel Insignia 2.0 cdti 160hp

Insignijata e vo odlichna sostojba redovno servisirana i odrzhavana s...


6.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 23:17BMW X5 3.0 2007

Kolata e vo ekstra sostojba ne mu falit nisto Mnogu socuvana donesen...


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 22:47Yugo

Jugo EFI. 1300 kubik plin atestiran registracija do kraj februar gumi...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 22:47Land Rover discovery dizell ot CH kako nov

Land Rover ot shvajcarija mnogu ocuvan


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 13:11Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 11:50Bmw e36 316i Karavan 1998 godina

Bmw e36 316i Karavan 1998 godina ✅️Atest plin reg do 09.2023 godi...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 08:12Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 14:21Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 14:20Range rover 2.7 motor na delovi ili cel po dogovor!!!

Gol. Otor na delovi samo radilicata ne cini!!! Cena po dogovor….


777 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 14:06Golf 5 1.9 Tdi

Golf 5 1.9 Tdi Godina 2004 Servisiran Felgi 15 5 brzini ...


4.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 11:10Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 08:57Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 08:57Jeep grand cheroke za delovi

Delovi za jeep. Skoro. Se. Shto. Vi. Treba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 08:57Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам