Чаир
                           
411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Topansko Pole 58m2-se prodava

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Topansko Pole ( spro...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:49Shitet banese ne Fushe Tophane!!!

Shitet banese ne Fushe Tophane-rruga Metodija Mitevski. 
Banesa esh...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 ное 14:02Се продава трособен стан во Топанско Поле

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 ное 10:28Se prodava 40m2 stan vo topansko

.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 13:26STANOVI /BANESA /DAIRE

Stanovi od 44m2 do 70 m2 Renovirani namesteni opremeni Banesa peej ...


299 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 ное 13:29Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2 so IMOTEN LIST.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so c...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09Nov stan Banes e re

NË FUSH TOPAN SHKUP PËRMBI BAZZARO AFËR RAMSTORIT Nov Stan vo Topa...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 06:10STAN VO CAIR

Се продава стан во Чаир. Има вкупна површина од 104м2 и располага со ...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 ное 18:57Se prodava stan vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 ное 15:51Урбан Ливин продава стан во Чаир

Урбан Ливин продава стан во Чаир, на убава локација позади поликлиник...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 11:04Shes banese ne Cair

Shes banese ne Cair Kati i dyte Siperfaqja 80 m2 Kontakt tel 0716...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 ное 22:07Dora Invest

Dora Invest 🔐SIFRA: 0001/34 🔷BEZ UCESTVO🔷 Se prodava stan od ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 ное 11:20Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 12:50SE PRODAVA STAN SO DVE SPALNI 54m2 VO CAIR

Se prodava stan od 54m2, ima dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i ...


1.190 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 09:35Се продава стан кај Принц. Shitet banesë te Princi

Banesa është në gjendje të mirë. Pronar i parë. Çmimi sipas marveshje...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 17:38Се издава стан 40 квадрати, реновиран

Цена на издавање 150 евра, станот е празен


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 окт 13:00Se prodava stan vo cair

nov stan neselen ima prostor za cena


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 окт 13:10Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 19:01Prodavam menuvam stan vo Cair

Prodavam menuvam stan vo Cair za kisela voda po dogovor.stanot e na 4...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 17:56EKSTRA MODEREN STAN ...sifra 0001/4

Stanot e kompletno nov Opremen do najmala sitnica, ultra lux 2 gole...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:50OGROMEN STAN so 3 spalni i GARAZA

sifra 0001/8 Stanot e na odlicna mestopolozba Vo klasicen tip na ...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:44PERFEKTEN STAN renoviran do maksimum

sifra 0001/5 Stanot e vo blizina na restorant Biznis Ima dve g...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:26ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:08ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:01Stan do stara carsija

.


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 окт 12:49Prodazba na stan

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-za...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 21:35Se prodava stan od 79m2 vo Skopje Sever

ш.1274 Се продава стан од 79м2 во Скопје Север. Станот располага с...


70.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 11:01topansko pole

Se izdava prazen stan do balkan universitet


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 10:16SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M

SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M NA 1 STAN....ZA POVEKE INFORMACI JAVITE S...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 сеп 21:20Prodavam stanovi ili cela zgrada

Se prodava cela grada so 6 stana so 131 m3 so imotni listovi blizu b...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 20:55SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 2022/23

Za poveke informacii i drugi prasanja javete se na telefonskiot broj....


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44Stan 81m2 vo Cair/plasticarska

Итно се продава екстра поволен конфорен трособен стан во општина чаир...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 00:49Stan so odlicen raspored

Se prodava stan od 75m2 na ul.Dzon Kenedi. Stanot raspolaga so kujna,...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 сеп 13:00Se prodava stan vo Topansko Pole

Се продава стан во Топанско Поле 88м2 + 10м2 подрум, 4 кат. Станот и...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 14:53Se prodava stan na Bit Pazar/Chair

Se prodava stan na Bit Pazar, Cair. Lokacija: Do hotel Arka, 50m ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 сеп 09:51Се продава стан во Чаир на убава мирна локација

Се продава стан во Чаир, на мирна локација во близина на стадионот. ...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 10:01Se prodava stan vo Skopje Sever 74m2

Se prodava stan vo Skopje Sever, 74m2, trosoben, 4 kat, bez lift, , s...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 01:28Стан во Чаир (100м2) - супер локација!

Shitet banesë me garazhë në Çair në super lokacion. Banesa është 98m...


999.999.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 авг 22:50НОВИ СТАНОВИ ВО ЧАИР - 58м2 - 64м2

Компас Недвижности Ви нуди нови станови во градба на одлична локација...


950 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 10:47Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам