83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам куќа на Битпазар

Се продава куќа во дуќанџик Битпазар на ул. Алберт Станиќ цена по дог...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 авг 07:13se izdava kuqa 110 m2 ima 3 sobi plus salon

kukata se naoga vo bit pazar plastiqarska ulica iza studenti stranci ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

02 јул 12:07Shitet shtepi ne serava 7 korriku

Shitet shtepi ne serava 7 korriku 47 shtepia 2 katshe dhe 2 tjeta per...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 10:58Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам