Тетово
                           
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Depciste

Se prodava imot so kukja vo selo Depciste na 200 m od patot Tetovo -V...


110 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 19:30Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 17:11Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 16:22Se izdava kompletno namestena kuka

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул ...


990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka kaj kasarnata

Kukata e so dva posebni vleza


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 мај 21:15Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


169.998 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 мај 13:55SE PRODAVA SEMEJNA KUKJA VO TIVOK DEL VO TETOVO

Se prodava kukja vo Tetovo vo naselba Drenovec 1 na 10minuti peski do...


169.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 06:22Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мај 12:49NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мај 07:14Se prodava renovirana kukja vo naselba Tetovancka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


290.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 мај 13:42Se prodava stara kukja vo naselba Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Potok. _______...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 мај 12:17Se PRODAVA kuća so LOKAL vo centar na prometna ulica!!!

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na kuća 🏡 so LOKAL vo CEN...


159.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мај 01:27odlicna familijarna kuca za pogolema familija

PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! Odlicna familij...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мај 01:15Shitet Shtepi

Ka mundesi edhe per ndrrim me banes + pagese tuajen Shtepia eshte me...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 мај 20:25Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Vredi da se vidi na lice mesto. Kontakt broj >>> 071 253 039 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 мај 12:59Kukja od 398m2 vo Tetovo na odlična lokacija

Top ponuda na kukja od 398m2 vo Tetovo na odlična lokacija. Kukjat...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мај 10:46Kukja vo naselba Koltuk

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, del renovirana. Za vo kukjata ne...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мај 11:46Se prodava kukja vo Dva Bresta vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Dva Bresta vo Tetovo. ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мај 11:41Se prodava kukja vo Tetovcanka, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Tetovcanka vo Tetovo. ...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мај 11:38Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мај 11:30Se prodava kuca vo Tetovcanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мај 11:30Се продава куќа во Чапчаково сокаче

Се продава куќа во Тетово во Чапчаково сокаче. Куќата има 240 м2 ста...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 мај 17:31Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo

🏘️Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo.⁣ ⁣ Kukjata go ima...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мај 18:57Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

SHITET SHTÈPI TREKATÈSHE GJENDET TEK STADIONI I RI NE TETOVÈ KVADRA...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мај 18:10Atraktivna nova kuća na Ilindenska -STANBENO DELOVEN OBJEKT

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na nova kuća na Ilindenska.Na pro...


279.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мај 17:17Kukja od 264m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 264m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum ...


150.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мај 11:04SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 мај 16:01Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 10:58Se prodava kukja vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Blok 70 vo Tetovo. ___...


199.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 23:46Se prodava kukja so lokal vo Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Centar vo Tetovo. ____...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 23:46Se prodava stara kukja vo naselba Koltuk vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stara kukja vo naselba Koltuk vo...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 23:45Kukja od 372m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 372m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so tri kata...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мај 10:31KUKJA OD 210m2 VO TETOVO

Se prodava kukja vo Tetovo. Kukjata ima vkupna vnatrešna površina...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мај 10:30Se prodava kukja vo Drenovec, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec, Tetovo. ____...


170.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 мај 13:29Se prodava nova nevselena kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova nevselena kuca so katnost P...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мај 15:59Se prodava privaten rezidencijalen kompleks na kukji

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na privaten rezidencijalen kompleks...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мај 15:58TWINS house-Se prodava Kuka od 227m2 posle TETOVCANKA

Se prodava Kuka so lokal i pomosen objekt vo blizina na TETOVCANKA. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:49TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 600m2 vo selo:TEARCE

Se PRODAVA kukja vo selo TEARCE. -----------------------------------...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:49TWINS house-Куќа на продажба од 187м2

Nа плацот има две куќи од кои една новоградба(2013),постара куќа ,дво...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам