Тетово
                           
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo Kukjata e polu...


149.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48



TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47



TWINS house Se PRODAVA Kukja vo selo LESOK

Se Prodava Kukja (dupleks) vo selo Lesok do samiot pat. Kukjata e ko...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47



TWINS house-Se prodava KUKJA od 450m2

Se PRODAVA Kukja od 450 m2 vo blizina na Kasarnata vo TETOVO. Kukj...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47



TWINS house- Se PRODAVA -KUKJA so dvor od 460m2 vo AJD.MAALO

Se PRODAVA Kuka so dvor od 460m2 vo Ajducko Maalo. Kukata e na ...


341.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47



Se prodava kukja so lokal na Ivo Ribar Lola vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja so lokal na glavna ulica, ...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 апр 17:05



Se prodava stan/kukja vo Jegunovce, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan/kukja vo Jegunovce, Tetovo....


37.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 апр 16:06



Se prodava kukja vo Neproshteno, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Neproshteno, Tetovo. _...


13.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 апр 17:07



Se prodava kukja ( vikendica ) nad Drenovec, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja/vikendica so lokacija nad ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 апр 16:46



Изнајмувам спрат од Куќа

Информации само на бројот: 075 23 11 99 Informacion vetëm në numrin...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 апр 23:50



Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 апр 12:33



Odlična kuća vo CENTAR-EXTRA CENA

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na kuća vo CENTAR na odlična loka...


149.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 апр 13:04



Se prodava kukja so dva vleza vo Potok, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Potok, Tetovo. ▪️ Ku...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 апр 11:29



Se prodava kuca vo Ajducko maalo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


335.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мар 17:23



Se prodava kukja vo Cetinska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Cetinska vo Tetovo. __...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мар 10:12



Se prodava kukja vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Brvenica, Tetovo. ____...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мар 15:59



Se prodava kukja vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Brvenica, Tetovo. ____...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мар 15:16



Se prodava Kuca vo Tetovo

Se prodava odlicna kuca vo Drenovec Tetovo 400m2 stanben prostor plu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мар 12:53



Kukja vo Capce Sokace od 203m2

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1 so lokacija v...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 16:52



Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shko...


550.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 13:24



Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 21:25



CHANAK PRODAVA NOVA kuća vo Gorna Čaršija KOMPETNO OPREMENA

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na NOVA kuća vo Gorna Čaršija na ...


209.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 13:00



Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo....


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 мар 19:38



Kuca vo Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1+PK so lokacij...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 мар 19:15



Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja vo Mala Recica, T...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 мар 19:30



Se prodava kukja na ul. Ivo Lola Ribar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na ulica Ivo Lola Ribar vo...


249.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мар 13:06



Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 мар 15:24



Se prodava kukja vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na muzičko učilište vo Tetovo! Se prodav...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 мар 15:24



Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 мар 15:24



Kuca vo Gorna Carshija so lokal

Se prodava kuca vo Gorna Carshija so lokal. P+1+potk. Vkupna Kvad...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 15:18



Kuća so golem plac od 1360m2 na odlicna lokacija

Odlicna ponuda vo Agencija "CHANAK" Se prodava kuća so golem dvor,...


600.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:38



Kuća vo strogiot centar na gradot po mnogu povolna cena!

🥇 Odlična ponuda 🥇 vo agencija Chanak . Se prodava evtina kuća na...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:38



Odlična kuća na mirna lokacija idealna za semejno živeenje

Prodažba na prekrasna,nova kuća na dobra i mirna lokacija idealna za ...


239.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37



Fenomenalna kuća so dva posebni vleza kaj stara gradinka

🥇 Odlična ponuda 🥇 vo agencija Chanak . Se prodava fenomenalna ku...


359.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37



Atraktivna vikendica vo Setole so golem i ubavo ureden dvor

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣atraktivna vikendica 🏡 so mnogu gol...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37



Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot! RASPOR...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37



Samostojna prostorna kukja so golem dvor

Prodažba na samostojna kukja so golem dvor 📏POVRŠINA: ► Plac 430 ...


249.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:37



Prodažba na kuća vo Tetovčanka na dobra lokacija

🧐 Primamliva ponuda vo AGENCIJA CHANAK 🧐 Prodažba na kuća 🏡 vo T...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:36



Kuća pokraj prometna ulica so mnogu povolna cena!!!

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣INTERESNA PONUDA- prodažba na kuća �...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:36



Prodažba na nov stanbeno - deloven objekt vo centar

Extra ponuda vo agencija Chanak 🏆🏆🏆 Prodažba na nov stanbeno - de...


173.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 мар 14:36



Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам