Аеродром
                   
605 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:55Промовирано

Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:56Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


34.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Vozac D kstegorija bara rabota

Vozac D kstegorija bara rabota so mk. Dok. Vo evropa


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

01 јун 10:36Имаме потреба од маркетинг агенти

Имаме потреба од 10 маркетинг агенти, вас ви се потребни мобилен теле...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 23:52SE baraat Devojki za Rabota vo VIP Agencija !!!

Treba da bidete , Otvoreni , Komunikativni , So Prijatna dispozicija ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 15:02Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Pr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 15:02Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 14:58Дистрибутери

Фирмата Калцона Дооел од Скопје има потреба од дистрибутери со работн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 мај 13:41Bravar zavaruvac bara rabota

Poznavanje so inox I crno zelezo info na 077958446


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 мај 19:41Lice so posebni potrebi

Lice so posebni potrebi bara rabota. Zavrseno sredno graficko obrazov...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 мај 18:32Rabota vo Grcija

За потребите на Хотел во Грција потребни се луѓе за следниве позиции:...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 16:38Rabota Grcija

За потребите на Хотел во Грција потребни се луѓе за следниве позиции:...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 16:37Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 13:12Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 13:12Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 12:05Baram rabota

Bravar zavaruvac so CO2 I Argon za rabota vo skopje


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 мај 11:17Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 09:59Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 09:59Se bara majstor pekar za lepinji i lajbici

Pekara vo Aerodrom ima potreba od pekar za proizvidstvo na pitarki, l...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 мај 07:56Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 мај 10:44Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - Превод на разн...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 мај 16:51CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgol...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 мај 19:21ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА

Потребен е работник за ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА на преносливи ТОАЛЕТИ, со оп...


43.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 мај 11:41Avtomehanicari avtoelektricari

Avto servis ima potreba od trojca avtomehanicari i dvajca avtoelektri...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 мај 10:41vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 мај 08:38se bara personal za rabota

Personal za rabota:za posluzuvanje i sank


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 мај 19:30"Povikuvacki sistem" za dom za stari lica,pogoni,kursevi

Bezicen,moderen i efikasen "povikuvacki sistem" idealen za dom za sta...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 мај 16:04ОПЕРАТОР НА МАШИНА

Потребни квалификации: • Завршено средно образование Ние нудиме...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 мај 18:17БАРАМ РАБОТА КАКО ЛИЧЕН ВОЗАЧ / LICEN VOZAC

категории B,BE,C1,C,F,G,M, од 07.11.1990 и C1E,CE, од 06.07.2007 П...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 мај 10:30Возач на товарно возило

Реномирана транспортна компанија, Сана Транс - Скопје, има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 мај 13:00Барам електроинжинер или електротехничар

Потребни квалификации: Возачка дозвола Б категорија. П...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 мај 11:50Продавачка за во Пекара

Се бара продавачка за во пекара со локација во населба Аеродром ( поз...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мај 12:03vozac so C kategorija

Barame vozac so C kategorija za rabota vo Skopje i MK. Prednost imaat...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мај 11:15se bara prodavačka, fruit market novo lisiče

se bara žena, za prodažba na ovošje i zelenčuk, vo piljara green ma...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мај 19:38Се бара шофер

Канас има потреба од шофер со возачка дозвола категорија Ц. Повеќе ин...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мај 09:01Фитнес инструктор/ка

Студио за електро мускулна стимулација има потреба од фитнес инструкт...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 мај 17:39Vrabotuvame opsti rabotnici

Porafi zgolemen obem na rabota barame opsti rabotnici so i bez iskust...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 мај 11:24ZA LICA KOI IMAT POTREBA OD GRIZA I NEGA

Za Lica koi imaat potreba od Griza, Nega, Masaža i Vežbi Vo Švajcari...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

13 мај 07:51TAXI ELITTE vrabotuva dispecerki

ELITTE TAXI ima potreba od dispecerki so rabotno iskustvo


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мај 11:46POTREBEN E PICA MAJSTOR

Novootvoren lounge bar ima potreba od pica majstor Info na 071/390-3...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 мај 15:54Диспечер за box камиони / Dispatcher for box trucks

Здраво, Потребен ни е диспечер со искуство -Можност за работа о...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 мај 13:00Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 мај 10:47Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам