Аеродром
                   
608 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 мај 18:21Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Se bara prodavacka vo mas.Aerodrom

Potrebna e prodavacka za rabota vo dukan za domakinstvo Info na 078...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 апр 11:29Доми Електрик вработува

Доми Електрик ДООЕЛ Скопје, има потреба од електричари и помошници, с...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 апр 00:24Rabota na Ibiza

Се нуди работа на Ибица, Шпанија. Имаме потреба од бариста. Лицето тр...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 апр 09:17Диспечер/ка во американска транспортна компанија

Се бара искусен диспечер/ка за работа во американска транспортна конп...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 апр 11:25Barame rabotnici za avtoperalna i vulkanizer

Barame rabotnici za avtoperalna vo naselba gorno lisice Plata po dogo...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 апр 23:45Vozach i serviser na Toaletni kabini

Se bara vozach i voedno serviser na Mobilni toaletni kabini. Potrebno...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 апр 12:40Pomoshnik za gips karton

Se vrabotuvaat pomoshnici/ciraci koj ima poznavanje na rabota so gips...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 апр 08:51Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od SALATER/KA

EQUILIBRIUM RESTAURANT& COFFEE BAR KOJ SE NAOGJA VO NAS. AERODROM, IM...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 апр 08:24RESTORAN EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD GOTVAC/KA

RESTORAN EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD GOTVAC/KA SALATER/KA TEL ZA ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 апр 08:23ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ (ОБЕЗБЕДУВАЊЕ)

NATIONAL SECURITY распишува оглас и има потреба од 10 нови лица за об...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 апр 07:40Se Baraat Soferi so B kategorija

Se Baraat Soferi so B kategorija koi imaat dobro poznavanje od Skopje...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 апр 09:04Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 12:25административен работник

Firma so kancelarija vo naselba Aerodrom bara administrativen rabotni...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 10:24VIP Agencija bara Devojki za Rabota !!!

Treba da bidete ; Komunikativni , Otvoreni , da znaete -- pozelno A...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 01:50Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 01:50Практична Обука за Сметководител-книговодител

Давам часови за Практична обука за сметководител со ССС може и со фак...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 01:47Penzioner bara rabota za cuvar

Penzioner bara rabota kako čuvar…obezbeduvanje…uslov, da ne bide celo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

08 апр 01:02Шивачка со работно искуство

Конференција од Скопје има потреба од шивачка со работно искуство. П...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 апр 16:59Prodavcka za vo pekara

Imame potreba od prodavcka za vo pekara paradise vo gorno lisice


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 апр 16:14Mesarnica ima potreba od SKARADZIJA

Mesarnica vo N.Lisice ima potreba od lice za podgotovka na skara(skar...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 апр 17:34Nudam rabota vozaci / soferi / sofer / vozac shofer so E

Firmata Continent Lpg Ima potreba od vozaci / soferi /sofer / vozac s...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 апр 10:29Aгенција за Обезбедување бара работници:

Агенција за обезбедување„НАТИОНАЛ“, заради зголемен обем на работа ба...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 апр 07:58Чистам станови,канцелари со искуство, цена по договор.

078249595 Славица


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

04 апр 23:39Дистрибутери

Фирмата Калцона Дооел од Скопје има потреба од дистрибутери со работн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 апр 11:48Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 апр 18:56Imame potreba od personal

Nov lounge bar,picerija ima potreba od personal za slednive rabotni p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 апр 14:10АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ

Агенција за недвижности има потреба од агенти за презентација на недв...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 апр 15:52Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 апр 13:42Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo francija

Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo paris francija. Pozelno...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 мар 17:39Se bara komercijalist so vozilo

Komercijalist so sopstveno vozilo se bara.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 мар 18:13IMAME POTREBA OD LICE SO POZNAVANJE ANGLISKI I SPANSKI

Kompanija so sediste vo Skopje ima potreba od lice so poznavanje na A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 мар 15:36СЕ БАРА БРОКЕР ЗА РАБОТА ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ - КИ ЗА РАБО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:56NOW HIRING, SENIOR DISPATCHER // HOUSE OF DISPATCH

NOW HIRING, SENIOR DISPATCHER apply@houseofdispatch.com House o...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 мар 14:16Возач на шлепер

Бараме: Возач за меѓународен транспорт на релација Македонија-Бугари...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 мар 10:42SE BARAAT VOZACI ZA TAKSI VOZILA

Se baraat vozaci za taksi vozila


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 20:11Distributer vozac rabotnik

Vrabotuvam distributer na gradezni materijali niz skopje. So c kateg...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 18:01ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАВНИЦА НА ТЕКСТИЛ

Маркет за текстил Сидро бара продавачка. Претходно искуство во обла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:56Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:05Vrabotuvame zena za vo kujna/Вработуваме жена за во кујна

Кујна Гурман нуди одлична можност за вработување. -се бара жена за в...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 00:16Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 13:31Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам