Аеродром
                   
606 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:31Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


34.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Возач на шлепер

Бараме: Возач за меѓународен транспорт на релација Македонија-Бугари...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 мар 10:42SE BARAAT VOZACI ZA TAKSI VOZILA

Se baraat vozaci za taksi vozila


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 20:11Distributer vozac rabotnik

Vrabotuvam distributer na gradezni materijali niz skopje. So c kateg...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 18:01ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАВНИЦА НА ТЕКСТИЛ

Маркет за текстил Сидро бара продавачка. Претходно искуство во обла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:56Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:05Vrabotuvame zena za vo kujna/Вработуваме жена за во кујна

Кујна Гурман нуди одлична можност за вработување. -се бара жена за в...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 00:16Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 13:31Американска компанија бара диспечер

Компанија од областа на trucking индустријата со седиште во Америка (...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 19:58Se bara vozac so E kategorija

Imame potreba od vozac so E kategorija(sleper cerada) -relacija Make...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:41Персонал за работа во хемиско чистење

📣Сим-Рат 2000 има потреба од персонал за работа со полно работно вре...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 мар 07:59Dom365 SECURITY ima potreba od lica za obezbeduvanje

Dom365 security ima potreba od 4 rabotnici za obezbeduvanje na imot v...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мар 17:44Се бараат шофери за во Германија

Се бараат шофери за во Касел,Германија со Е категорија. Нето плата ок...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мар 13:11Дипломиран инженер агроном

Дипломиран инженер агроном отсек поледелство нуди соработка 075270...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

11 мар 12:35Se bara maski personal za rabota vo market

Маркетот Дисконт М во Наслеба лисиче има потреба од машки персонал за...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 21:08BARAM VOZACH SO C KATEGORIJA

Baram vozach so C kategorija za transport vo Makedonija na vozrast do...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 10:42PASTRMAJLIJA MAJSTOR

Se bara majstor za stipska pastrmajlija.majstor sto ja znae stipskata...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:46BARAM PRODAVAC

Baram prodavac za vo prdavnica za vodovod,elektrika,zelezarija,boi i ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:33Слаткарка со работно искуство

Почитувани, имаме потреба од декоратер/уметник/вајар со или без работ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 мар 22:05Avto servis ima potreba od avtomehanicar

Avto servis ima potreba od avtomehanicar


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 фев 12:23Rabota vo Slovenjia

Slovenska firma zapošljavamo MIG-MAG zavarivače/ice na području Slove...


6.666 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 фев 18:42Kelner / Kelnerka

Кафе бар во Центар има потреба од персонал. За повеќе инфо 0712772...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11Personal za vo kafic

Kafe bar ima potreba od kelneri kelnerki Povekje informacii na: 0...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 фев 10:58ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 фев 10:46se bara personal za rabota

Personal za posluzuvanje:tri kelnerki


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 16:39Работа

Фирма "ПагоМастер" Скопје поради проширување на дејноста и формирање ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 11:15ИТНО МИ ТРЕБА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

ПЗУ Дент Артист итно има потреба од медицинска сестра контакт: 078 2...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 фев 13:09Pekara ima potrba od prodavacka

Senudi rabota za vo mlecen restoranod Pekara Vatasa. Vo naseba lisic...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 фев 21:57PONUDETE honorarna rabota

Godini: 35 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Ima...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

14 фев 12:08BARAM FRIZERKA ZA REDOVEN RABOTEN ODNOS SI RABOTNOBISKUSTVO

BARAM FRIZERKA SO RABOTNO ISKUSTVO ZA REDOVEN RABOTEN ODNOS. VO T.C ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 фев 09:56RABOTA ZA STUDENTI VO GERMANIJA/ LETO 2023

Se baraat studenti za rabota vo Germanija, vo McDonald’s. Za poveke ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 фев 18:09Se bara rabotnik za vo avtoperalna

Автоперална во Ново Лисиче има потреба од двајца работника со работно...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 фев 14:33BIZNIS - POHOVANI DASKI

BARAME PARTNER KOJ KE VLOZI SAMO 3000 EVRA ZA BIZNIS POHOVANI DASKI-M...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 фев 16:22Шивачка/Шнајдерка

Опис на работното место Изработка на колекции со комплет костими, ...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 фев 14:37Овластување А

Маш. инженер со А овластувања за:Надзор,Изведба и Проектирање бара до...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

31 јан 07:24Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 14:07Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04Babysitterka I Pricuvuvanje na Deca!

Diplomirana Anglistka , Nevrabotena , bara Rabota Kako Teacher ili ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 16:15ЕЛЕКТРИЧАР

Изведувам секаков вид електричарска работа доаѓам на повик. ТЕЛ: ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 јан 20:28Страна 4 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам