Аеродром
                   
605 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:31Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:31Промовирано

Baram frizerka/frizer plata 500 evra

Baram frizerka, plata 30000


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јан 09:34Se Bara Zena --- Domakinka , za odrzuvanje stan , N. Liisice

Se Bara Zena -- Domkinka , za Generalka i Odrzuvanje na mal stan vo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јан 13:00Општ работник

Аплицирајте на следниов линк: www.gann.mk


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јан 11:01ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јан 13:33monter na svetlecki reklami

se bara monter na svetlecki reklami ili bravar


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 јан 09:33Продавачка во бутик

Се бара сериозна жена над 40 год. За работа во бутик за 4 часа работн...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 јан 11:41Barame kelneri / kelnerki

Barame kelneri/ki i shankeri za rabota vo riben restoran vo Michurin ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 јан 10:21Се бара чистачка за стан - долготрајно

Барам жена за помош во домаќинство за долг временски период. Станот е...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 јан 10:18Одржување хигиена на пренсони тоалети

Фирма бара рабтник кој треба да ОДРЖУВА ХИГИЕНА (ДА ЧИСТИ) на преносл...


32.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јан 20:48Bezicen sistem "POVIKAJ KELNER - KONOBAR"

Bezicen moderen i efikasen sistem "povikaj kelner" idealen za restora...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

05 јан 13:39Se bara vozac so E kategorija

Barame vozac so E kategorija (sleper cerada) na relacija : Makedonij...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 дек 09:57Imame potreba od Opsti rabotnici i Elektricari.

Kompanijata N electric & Frigo Dooel Skopje ima potreba od opsti rabo...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 дек 12:36Baram zana za sienje шиење

Baram zena za sienje ili kroenje vo sivacka rabotilnica vo Skopje. Mo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 дек 10:35OPERATIVEC VO GRADEZNISTVO-TEHNICAR ILI INZENER

BARAME EDEN OPERATIVEC VO GRADZNISTVO-TEHNICAR ILI INZENER ZA VODENJE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 дек 13:00Нудам сметководствени услуги

Нудам сметководствени услуги по поволни цени за ДООЕЛ И ТП


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 дек 12:04Се бараат работници

Се бараат работници за монтажа на челични конструкции и соларни панел...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 дек 11:52БАРАМ ХОНОРАРНА РАБОТА ВОЗАЧ/BARAM HONORARNA RABOTA VOZAC

Барам хонорарна работа како возач на возило со Б категорија а ги посе...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

18 дек 08:19Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е, so EU dokumenti,Svedska firma,se vozi samo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 дек 09:17Припремач на брза храна без искуство (одлични услови

Ресторан за брза храна бара работници за две позиции во кујна, припре...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 дек 13:23muzicar na violina buzuki bara bend

sviram i peam yu angliski grcki turski ruski.cesen karakter.imam i sn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 дек 07:05Pomosnik majstor

Firmata Velepod dooel Skopje ima potreba od pomosnik rabotnik monter ...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 21:11Бонус Сервис има потреба од хигиеничари

Бонус Сервис има потреба од хигиеничари за секојдневна работа на пла...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 11:52Pica majstor bara rabota

Baram rabota Kako pica majstor Ili vo kujna


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 21:11Baram rabota cuvanje staro lice

Baram rabota,cuvanje stara osoba moze rab.vreme 8,12,24 casa,po potre...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 19:21Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 17:24Potreben e Administrativen sekretar

Dom365- drustvo za upravuvanje, tehnicko odrzuvanje i higiena na zgra...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 12:15Пица мајстор бара работа

Барам работа како пица мајстор


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 ное 13:35pomosnik serviser za elektricni aparati

Firmata MAK-OPREMA Skopje, bara pomosnik serviser-monter za ugostitel...


28.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 ное 18:05VOZAC RELACIJA SOLUN MKD

Se bara vozac za kontenerski transport so iskustvo relcija soun skopje


123.456 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 ное 11:36BARAME ZENA ZA PRAVENJE MEKICI

ZA MEKICARA VO KISELA VODA SE BARA ZENA STO ZNAE DA PRAVI MEKICI.SO I...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 ное 20:38NUDAM RABOTA za Zidari i Tesari !!!!

Imam potreba od zidaro tesari, za podolg vremenski period !! Pozeln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 ное 09:25Vozaci za megunaroden transport.

Potrebni se vozaci za megunaroden transport, so CE kategorija, tahogr...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 ное 13:00STIPSKA PASTRMAJLIJA SOPSTVEN BIZNIS

BARAME PARTNER KOJ SO VLOG OD SAMO 2900 EVRA KE VLEZE VO NASIOT BIZNI...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 ное 12:23Возачи со Б категорија

Бараме возачи со Б категорија со искуство најмалку 1 година за меѓуна...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 ное 15:54Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar/istovar


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 22:37Ribarnica -przilnica vo Aerodrom vrabotuva prodavacka

Firma so 30 godisno uspesno postoenje i rabota bara personal za Novo ...


24.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 22:23Nudam rab za ofset masinist

Imame potreba od ofset masinist za prekuvremeno rab vreme.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 19:11Barame zena za odrzuvanje na domot

Za 22 rabotni dena vo mesecot So odnapred vzaemen dogovor za rabotno ...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 09:03Se bara rabotnik za vo avtoperalna

Avtoperalna vo novo lisice bara rabotnik so rabotno iskustvo. Zora...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 ное 10:22монтер на клима уреди

Фирма за климатизација има потреба од монтер и/или помошник монтер з...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:59Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам