Аеродром
                   
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 мај 18:21Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ (ОБЕЗБЕДУВАЊЕ)

NATIONAL SECURITY распишува оглас и има потреба од 10 нови лица за об...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 апр 07:40Se Baraat Soferi so B kategorija

Se Baraat Soferi so B kategorija koi imaat dobro poznavanje od Skopje...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 апр 09:04Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 12:25административен работник

Firma so kancelarija vo naselba Aerodrom bara administrativen rabotni...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 10:24VIP Agencija bara Devojki za Rabota !!!

Treba da bidete ; Komunikativni , Otvoreni , da znaete -- pozelno A...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 01:50Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 01:50Практична Обука за Сметководител-книговодител

Давам часови за Практична обука за сметководител со ССС може и со фак...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 апр 01:47Шивачка со работно искуство

Конференција од Скопје има потреба од шивачка со работно искуство. П...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 апр 16:59Prodavcka za vo pekara

Imame potreba od prodavcka za vo pekara paradise vo gorno lisice


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 апр 16:14Mesarnica ima potreba od SKARADZIJA

Mesarnica vo N.Lisice ima potreba od lice za podgotovka na skara(skar...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 апр 17:34Nudam rabota vozaci / soferi / sofer / vozac shofer so E

Firmata Continent Lpg Ima potreba od vozaci / soferi /sofer / vozac s...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 апр 10:29Aгенција за Обезбедување бара работници:

Агенција за обезбедување„НАТИОНАЛ“, заради зголемен обем на работа ба...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 апр 07:58Дистрибутери

Фирмата Калцона Дооел од Скопје има потреба од дистрибутери со работн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 апр 11:48Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 апр 18:56Imame potreba od personal

Nov lounge bar,picerija ima potreba od personal za slednive rabotni p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 апр 14:10АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ

Агенција за недвижности има потреба од агенти за презентација на недв...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 апр 15:52Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 апр 13:42Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo francija

Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo paris francija. Pozelno...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 мар 17:39Se bara komercijalist so vozilo

Komercijalist so sopstveno vozilo se bara.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 мар 18:13IMAME POTREBA OD LICE SO POZNAVANJE ANGLISKI I SPANSKI

Kompanija so sediste vo Skopje ima potreba od lice so poznavanje na A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 мар 15:36СЕ БАРА БРОКЕР ЗА РАБОТА ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ - КИ ЗА РАБО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:56NOW HIRING, SENIOR DISPATCHER // HOUSE OF DISPATCH

NOW HIRING, SENIOR DISPATCHER apply@houseofdispatch.com House o...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 мар 14:16Возач на шлепер

Бараме: Возач за меѓународен транспорт на релација Македонија-Бугари...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 мар 10:42SE BARAAT VOZACI ZA TAKSI VOZILA

Se baraat vozaci za taksi vozila


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 20:11Distributer vozac rabotnik

Vrabotuvam distributer na gradezni materijali niz skopje. So c kateg...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 18:01ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАВНИЦА НА ТЕКСТИЛ

Маркет за текстил Сидро бара продавачка. Претходно искуство во обла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:56Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:05Vrabotuvame zena za vo kujna/Вработуваме жена за во кујна

Кујна Гурман нуди одлична можност за вработување. -се бара жена за в...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 00:16Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Pr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:31Американска компанија бара диспечер

Компанија од областа на trucking индустријата со седиште во Америка (...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 19:58Se bara vozac so E kategorija

Imame potreba od vozac so E kategorija(sleper cerada) -relacija Make...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 мар 13:41Персонал за работа во хемиско чистење

📣Сим-Рат 2000 има потреба од персонал за работа со полно работно вре...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

13 мар 07:59Dom365 SECURITY ima potreba od lica za obezbeduvanje

Dom365 security ima potreba od 4 rabotnici za obezbeduvanje na imot v...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мар 17:44Се бараат шофери за во Германија

Се бараат шофери за во Касел,Германија со Е категорија. Нето плата ок...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 мар 13:11Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 мар 13:00Se bara maski personal za rabota vo market

Маркетот Дисконт М во Наслеба лисиче има потреба од машки персонал за...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 21:08BARAM VOZACH SO C KATEGORIJA

Baram vozach so C kategorija za transport vo Makedonija na vozrast do...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 мар 10:42PASTRMAJLIJA MAJSTOR

Se bara majstor za stipska pastrmajlija.majstor sto ja znae stipskata...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:46BARAM PRODAVAC

Baram prodavac za vo prdavnica za vodovod,elektrika,zelezarija,boi i ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 мар 08:33Слаткарка со работно искуство

Почитувани, имаме потреба од декоратер/уметник/вајар со или без работ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 мар 22:05Страна 3 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам