Аеродром
                   
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 мај 18:21Промовирано

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Avto servis ima potreba od avtomehanicar

Avto servis ima potreba od avtomehanicar


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 фев 12:23Rabota vo Slovenjia

Slovenska firma zapošljavamo MIG-MAG zavarivače/ice na području Slove...


6.666 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 фев 18:42Kelner / Kelnerka

Кафе бар во Центар има потреба од персонал. За повеќе инфо 0712772...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11Personal za vo kafic

Kafe bar ima potreba od kelneri kelnerki Povekje informacii na: 0...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 фев 10:11ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 фев 10:58ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 фев 10:46se bara personal za rabota

Personal za posluzuvanje:tri kelnerki


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 16:39Работа

Фирма "ПагоМастер" Скопје поради проширување на дејноста и формирање ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 фев 11:15ИТНО МИ ТРЕБА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

ПЗУ Дент Артист итно има потреба од медицинска сестра контакт: 078 2...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 фев 13:09ELEKTRICARI

PORADI ZGOLEMEN OBEM NA RABOTA POTREBNI SE ELEKTRICARI SO POZNAVANJE ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 фев 07:06Pekara ima potrba od prodavacka

Senudi rabota za vo mlecen restoranod Pekara Vatasa. Vo naseba lisic...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 фев 21:57BARAM FRIZERKA ZA REDOVEN RABOTEN ODNOS SI RABOTNOBISKUSTVO

BARAM FRIZERKA SO RABOTNO ISKUSTVO ZA REDOVEN RABOTEN ODNOS. VO T.C ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 фев 09:56RABOTA ZA STUDENTI VO GERMANIJA/ LETO 2023

Se baraat studenti za rabota vo Germanija, vo McDonald’s. Za poveke ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 фев 18:09Se bara rabotnik za vo avtoperalna

Автоперална во Ново Лисиче има потреба од двајца работника со работно...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 фев 14:33BIZNIS - POHOVANI DASKI

BARAME PARTNER KOJ KE VLOZI SAMO 3000 EVRA ZA BIZNIS POHOVANI DASKI-M...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 фев 16:22Шивачка/Шнајдерка

Опис на работното место Изработка на колекции со комплет костими, ...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 фев 14:37Диспечер за работа во Американска транспортна фирма

Се бара диспечер за работа во Американска транспортна компанија. Ра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 фев 14:39Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 14:07SE baraat Devojki za Rabota vo VIP Agencija !!!

Treba da bidete , Otvoreni , Komunikativni , So Prijatna dispozicija ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 09:59ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 16:15Baram frizerka/frizer plata 500 evra

Baram frizerka, plata 30000


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јан 09:34Se Bara Zena --- Domakinka , za odrzuvanje stan , N. Liisice

Se Bara Zena -- Domkinka , za Generalka i Odrzuvanje na mal stan vo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јан 13:00Општ работник

Аплицирајте на следниов линк: www.gann.mk


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јан 11:01ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јан 13:33monter na svetlecki reklami

se bara monter na svetlecki reklami ili bravar


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 јан 09:33Продавачка во бутик

Се бара сериозна жена над 40 год. За работа во бутик за 4 часа работн...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 јан 11:41Barame kelneri / kelnerki

Barame kelneri/ki i shankeri za rabota vo riben restoran vo Michurin ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 јан 10:21Се бара чистачка за стан - долготрајно

Барам жена за помош во домаќинство за долг временски период. Станот е...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 јан 10:18Одржување хигиена на пренсони тоалети

Фирма бара рабтник кој треба да ОДРЖУВА ХИГИЕНА (ДА ЧИСТИ) на преносл...


32.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 јан 20:48Se bara vozac so E kategorija

Barame vozac so E kategorija (sleper cerada) na relacija : Makedonij...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 дек 09:57Imame potreba od Opsti rabotnici i Elektricari.

Kompanijata N electric & Frigo Dooel Skopje ima potreba od opsti rabo...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 дек 12:36Baram zana za sienje шиење

Baram zena za sienje ili kroenje vo sivacka rabotilnica vo Skopje. Mo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 дек 10:35OPERATIVEC VO GRADEZNISTVO-TEHNICAR ILI INZENER

BARAME EDEN OPERATIVEC VO GRADZNISTVO-TEHNICAR ILI INZENER ZA VODENJE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 дек 13:00Нудам сметководствени услуги

Нудам сметководствени услуги по поволни цени за ДООЕЛ И ТП


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 дек 12:04Се бараат работници

Се бараат работници за монтажа на челични конструкции и соларни панел...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 дек 11:52Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е, so EU dokumenti,Svedska firma,se vozi samo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 дек 09:17Припремач на брза храна без искуство (одлични услови

Ресторан за брза храна бара работници за две позиции во кујна, припре...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 дек 13:23Pomosnik majstor

Firmata Velepod dooel Skopje ima potreba od pomosnik rabotnik monter ...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 дек 21:11Бонус Сервис има потреба од хигиеничари

Бонус Сервис има потреба од хигиеничари за секојдневна работа на пла...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 11:52Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 17:24Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам