Аеродром
                   
536 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 јун 19:31Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


34.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 17:24Potreben e Administrativen sekretar

Dom365- drustvo za upravuvanje, tehnicko odrzuvanje i higiena na zgra...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 12:15pomosnik serviser za elektricni aparati

Firmata MAK-OPREMA Skopje, bara pomosnik serviser-monter za ugostitel...


28.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 ное 18:05VOZAC RELACIJA SOLUN MKD

Se bara vozac za kontenerski transport so iskustvo relcija soun skopje


123.456 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 ное 11:36BARAME ZENA ZA PRAVENJE MEKICI

ZA MEKICARA VO KISELA VODA SE BARA ZENA STO ZNAE DA PRAVI MEKICI.SO I...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 ное 20:38NUDAM RABOTA za Zidari i Tesari !!!!

Imam potreba od zidaro tesari, za podolg vremenski period !! Pozeln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 ное 09:25Vozaci za megunaroden transport.

Potrebni se vozaci za megunaroden transport, so CE kategorija, tahogr...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 ное 13:00STIPSKA PASTRMAJLIJA SOPSTVEN BIZNIS

BARAME PARTNER KOJ SO VLOG OD SAMO 2900 EVRA KE VLEZE VO NASIOT BIZNI...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

06 ное 12:23Возачи со Б категорија

Бараме возачи со Б категорија со искуство најмалку 1 година за меѓуна...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 ное 15:54Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar/istovar


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 22:37Ribarnica -przilnica vo Aerodrom vrabotuva prodavacka

Firma so 30 godisno uspesno postoenje i rabota bara personal za Novo ...


24.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 22:23Nudam rab za ofset masinist

Imame potreba od ofset masinist za prekuvremeno rab vreme.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 19:11Barame zena za odrzuvanje na domot

Za 22 rabotni dena vo mesecot So odnapred vzaemen dogovor za rabotno ...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 09:03Se bara rabotnik za vo avtoperalna

Avtoperalna vo novo lisice bara rabotnik so rabotno iskustvo. Zora...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 ное 10:22монтер на клима уреди

Фирма за климатизација има потреба од монтер и/или помошник монтер з...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:59Такси фирма има потреба од возачи

Такси фирма бара возачи, за возила под рента 071345540


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 окт 17:18Вработуваме возач за Ц+Е кат. со ЕУ/БГ документи

Имаме потреба од заменски или редовен возач со Ц+Е категорија со ЕУ/Б...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 окт 13:00ПОНУДА ЗА РАБОТА - МЕТЕОР ФОТО

МЕТЕОР Фото студио, има потреба од девојка за работа на пулт за прием...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 окт 15:11административен работник

Firma za dostava na pratki so sediste vo naselba Aerodrom ima potreba...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 окт 13:00vozac so E kategorija za vozenje MK - TR

imame potreba od vozac so E kategorija za vozenje na sleper na relaci...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 окт 09:38Vozac so E kategorija za relacija MK - AL

imame potreba od vozac so E kategorija za vozenje na sleper na relaci...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 окт 09:37LA PIZZA VRABOTUVA!

Poradi zgolemen obem na rabota timot na La Pizza vrabotuva picmajstor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 13:21Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на пози

Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на позиција тран...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 04:05Baram majstor za bosanki i pecivo

Пекара има потреба од мајстор за босанки/лепињи и пециво. Недела сло...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Baram majstor za lajbici, lepinji

Пекара има потреба од мајстор за изработка на лајбици, питарки и пеци...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14ПОМОШНИК БРАВАР / BRAVAR

Се бара помошник бравар со и без работно искуство Локација: населба ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 08:58Se bara aerobik instruktor. Plata po dogovor.

Renomirano studio bara instruktor za fitnes, aerobik.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 сеп 21:29Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri bise...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 23:49BARAM GOTVACKA

BARAM GOTVACKA ZA RESTORAN VO LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37HIGIENICARKA

BARAM HIGIENICARKA I POMOSNICKA ZA VO KUJNA ZA VO RESTORAN VO NOVO LI...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37Вработуваме салатер/ка само прва смена.

Ресторан за брза храна има потреба од салатери и помошници за подготв...


26.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 сеп 13:00Se bara dispecer

Se bara dispecer so rabotno iskustvo vo Amerikanska kompanija koja im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 сеп 17:29Administrativen sluzbenik, disponent, dispecer

Транспортна фирма од Скопје има потреба од вработен за работа во адми...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 сеп 13:00RABOTA VO GERMANIJA

Barame 5 majstori za bekaton plocki Saatnica po dogovor poaganje od ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 09:44Келнер/ка и шанкер/ка

Кафе бар во Центар на Скопје бара келнер/ка и шанкер/ка. 070/222-909


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 09:04Baram pomosnik za rabota SO plocki

Pomosnik


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 сеп 07:52SE BARA RABOTNICI ZA RABOTA SO PLOCKI

Se bara pomosnici za rabota so plocki


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 авг 19:48Baram rabotnici za rabota so plocki

Baram rabotnici


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 авг 19:44Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива

Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива за работа во прва сме...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 авг 17:57BARAM KELNERKA I GOTVACKA

BARAM KELNER\KA I GOTVACKA ZA RESTORAN VO N LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 авг 20:53Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам