119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА СТОЛАРСКА МАШИНА КОМБИНИРКА

Се продава столарска машина комбинирка, цена по договор. 070 702 56...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:20Kompresor inverter SCR20PM2 - 15KW

Компресор SCR20PM2 Моќност: 15KW Капацитет: 2400 l/min (по потреба...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:48Kompresor Inverter 7.5 KW

Моќност: 7.5 KW Капацитет: 1200 l/min Притисок: 7bar, 8bar, 10bar ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:48CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
28 мај 21:30CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
28 мај 21:30CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
28 мај 21:30HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP

HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP


350 €
или предлог цена
28 мај 09:48GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.650 €
или предлог цена
28 мај 09:44Presa

Presa


1 €
или предлог цена
28 мај 06:54Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
28 мај 06:54TIG/CO2/aparati zavaruvanje

Кои се видовите на завари Меѓу главните видови на заварување наоѓаме:...


300 €
или предлог цена
27 мај 17:10bonsek

prodavam bonsek mnogu dobar malku koristen ili menuvam za masina za p...


По Договор
или предлог цена
27 мај 13:08hidraulicen bonsek za metal carif 240 italy

hidraulicen bonsek za metal vodeno ladenje so pumpa dve brzini podiga...


990 €
или предлог цена
27 мај 07:54СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
27 мај 00:33Cepačka

Cepačka za drva


1 €
или предлог цена
26 мај 20:29AGREGAT

Agregat hidrauličen 250 bara pritisak,motor 4 kw


1 €
или предлог цена
26 мај 20:29Elevator transporter

Nov


2.000 €
или предлог цена
25 мај 20:24KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KO...


1.800 €
или предлог цена
24 мај 09:58Brizgalka BOY 15

Prodava se brizgalka BOY 15 Bese vo ispravna sosojba se rasturi da ...


300 €
или предлог цена
23 мај 10:31Ekstruder Extruder

Pravi traka vo dve boi 650 mm sirina na traka 2mm deblina 200kg ...


35.000 €
или предлог цена
22 мај 08:37DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC ALU...


1.400 €
или предлог цена
22 мај 08:04Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
21 мај 10:05ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
20 мај 19:54Elektromotori

Novi elektromotori od 1,5 kw do 7,5 kw brzi i spori so kočnici


1 €
или предлог цена
19 мај 19:23Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 13:57Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
17 мај 07:15Agregat

Agregat donesen od Svajcarija nov ne koristen 2.5KW


1 €
или предлог цена
13 мај 08:52Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.750 €
или предлог цена
12 мај 04:06Co2 Aparat

Se prodava co2 aparat so vodna pumpa aparatot e vo odlicna sostojba z...


1 €
или предлог цена
11 мај 13:43CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
10 мај 17:58Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
10 мај 17:45Drebong za zelezo so alat i stolbna buselica

Prodavam drebong za zelezo , so alat i materijal , sheping i stolbna ...


8.500 €
или предлог цена
08 мај 09:01Novi pumpi za gorivo

2 pumpi za gorivo Adast edna so plin edna bez plin montaza gratis t...


По Договор
или предлог цена
04 мај 15:51Masina za ostrenje

prodavam masina za ostrenje kaltenbach


По Договор
или предлог цена
04 мај 09:13Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
27 апр 17:45Se prodavat

Se prodava


По Договор
или предлог цена
24 апр 00:57brihter

se prodava brihter 071308723


850 €
или предлог цена
02 апр 14:07konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
01 апр 17:53Presa

Presa


1 €
или предлог цена
31 мар 17:49Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200 - со нова...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам