119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cik cak(Pffaf)

Cik cak masina socuvana kako na slika za povekje javete se


300 €
или предлог цена
09 ное 15:16Masini za sienje

Prodavam novi ne koristeni industriski masini za sienje marka BROTHER...


300 €
или предлог цена
05 ное 15:04MOTOR REDUKTOR

SE PRODAVAAT DVA MOTORI REDUKTORI CENA PO DOGOVOR KONTAKT: 078-277-...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:02Дробилка две, сеалка, самоодни.

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на произв...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:47Дробилка две, сеалка, самоодни.

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на произв...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:11Fontana

Фонтана за боровница , лимонада, боза и ајран!!!


500 €
или предлог цена
13 јул 11:58Kanterka,Kanterica

Prodavam razni nozevi za kanterica novi i polovni, site se naostreni,...


15 €
или предлог цена
28 јун 18:48se prodava

sklopke


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 14:10Se prodava 11.kw 1450

sever- 11.kw 1450 ob. 300 evra. i ostanatite elektromotori se po cena...


1 €
или предлог цена
26 мај 14:10Se prodava

sever- 11.kw 1450 ob. 300 evra. i ostanatite elektromotori se po cena...


По Договор
или предлог цена
26 мај 14:10Presa

Presa


1 €
или предлог цена
21 мај 15:38Hidrauličan agregat

Hidrauličan agregat


1 €
или предлог цена
21 мај 15:38Се продаваат индустриски машини поволно!!!!

Се продаваат индустриски машини поволно поради затворање на фирма и т...


1 €
или предлог цена
09 мај 10:07Машина за острење ножеви, masina za ostrenje nozevi

Продавам автоматска машина за острење прави ножеви до 130 цм (со поме...


3.500 €
или предлог цена
27 мар 17:46Машина за острење пили, masina za ostrenje pili

Се продава автоматска машина за острење кружни пили (видија) од српск...


2.700 €
или предлог цена
27 мар 17:46Индустриски машини поволно !!!!! Хитно

Се продаваат индустриски машини поволно, поради затварање на фирма и ...


1 €
или предлог цена
21 јан 15:10Masini za sienje poveke modeli MASHINI ZA SHIENJE

Prodavam poveke modeli za sienje ispravni i povolno ceni DVOIGLOVKA ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 16:26Профи Машина за Перење Примат Суперавтомат-Словенска 15 кг.

Продавам Трофазна Професионална Машина за Перење Примат Суперавтомат-...


1.000 €
или предлог цена
27 дек 10:18Профи Машина за Сушење Примат-Словенска 12 кг.

Продавам Професионална Машина за Сушење Примат-Словенска, со капаците...


1.000 €
или предлог цена
27 дек 10:17Профи Машина за Сушење Примат-Словенска 20 кг.

Продавам Професионална Машина за Сушење Примат-Словенска, Трофазна ...


1.200 €
или предлог цена
27 дек 10:17Kruzna, racna kantiracka

Racnata kantiracka e lesna i prakticna za upotreba , so avtomatski re...


По Договор
или предлог цена
26 дек 13:31Alati i repro materijali za krojaci CNC masini

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обра...


1 €
или предлог цена
05 дек 12:08Masina za peleti

Masina za proizvodstvo na peleti vo odlicna sostojba


1.100 €
или предлог цена
26 ное 19:10IZDAVAM TROFAZEN AGREGAT MOSSA 7500 DIZEL

Se izdava trofazen agregat Mossa 7500 5.6 kw mocnost. Potrosuvacka ok...


25 €
или предлог цена
26 сеп 14:29Tekstilni masini so pomosni i rezervni delovi

rupicarka JUKI kopcarka JUKI aparati i rezavni delovi za step,...


900 €
или предлог цена
03 сеп 13:00Elektromotor 15kw

Elektromotor 15 kw VEM germanski vodootporen.Za kontakt zvonete na ov...


2 €
или предлог цена
02 јул 19:23Trafa polovna vo ispravno stanje 3 fazna, 160KW 10000V Ser

Trafa polovna vo ispravno stanje 3 fazna, 160KW 10000V Servisirana ...


3.600 €
или предлог цена
30 јун 19:04Masina za melenje kafe

Prodavam elektricna masina za melenje kafe vo ispravna sostojba i dob...


6.000 МКД
или предлог цена
28 јун 14:49ТОП ЗА КЕБАПИ

Се продава топ за кебапи 4 кг германски


100 €
или предлог цена
28 јун 13:33Mašini za PVC i Alu stolarija

Se prodava komplet nova linija za izrabotka na PVC i aluminska stola...


7.000 €
или предлог цена
06 мај 11:12штанц машини ефтино

продавам 2 штанца, едниот е италијански со 25 тона удар и голема горн...


1.200 €
или предлог цена
29 апр 17:25Masini vo odlicna sostojba

-Masini vo odlicna sostojba za probivanje na metal do 25mm (ima i cel...


3.000 €
или предлог цена
06 фев 21:54sporet za parno alfa 90 nov

prodavam spret za parno alfa 90 076907156 boban


1 МКД
или предлог цена
08 ное 06:01Se prodava pneumatski cekan,frikciona presa,drebonzi,stubni

Se prodava pneumatski cekan,frikciona presa,drebonzi,stubni busalki v...


1 €
или предлог цена
10 сеп 16:37Motor so hidraulika

Se prodava motor so hidraulika


250 €
или предлог цена
09 сеп 07:26Kompresor so dva motori

Kompresor vo ekstra sostojba donesen od germanija


1.700 €
или предлог цена
26 авг 22:39Betonska Baza ORU

Se prodava celosno avtomatizirana betonska baza ORU 2006 god. Linijat...


1 €
или предлог цена
15 авг 15:42Млин за сточна храна и пченка

Продавам млин Чекичар, 4kW, нов, направен самостојно, трофазен. 2900 ...


25.000 МКД
или предлог цена
29 јул 15:22Masina za proizvodstvo na behaton i blokovi

Se prodava kompletna linija za proizvodsvo na betonski prefabrikati, ...


1 €
или предлог цена
06 јун 10:45Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам