1192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Промовирано

VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion

Се продава VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion Во совршено одлична состојб...


17.500 €
или предлог цена
23 мај 12:32Промовирано

prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
30 мај 12:32Промовирано

FIAT PUNTO 1.9 JTD KLIMA SERVO ELEKTRIKA REG CELA GODINA

.


1.600 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
16.000 €
Денес 13:05BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
Денес 13:00СЕ ПРОДАВА Seat Leon

Realni kilometri provereni zelen karton novi Vredestein zimni gumi,se...


15.300 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 320D E90 2007

BMW E90 320D 177HP 2007G VO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA SO VISOK...


6.800 €
или предлог цена
Денес 13:00Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


1 €
или предлог цена
Денес 12:55Se prodava BMW X6 3.0

Bmw X6 3.0


23.000 €
или предлог цена
Денес 12:19Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da se vidi ...


5.000 €
или предлог цена
Денес 12:03BMW X1 2.0 d xdrive

BMW X1 2.0D 190 ks XDRIVE X LINE 8G AUTOMATIC - 171000 km - 2017 prv...


23.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
24.700 €
Денес 11:57VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105 KS

Prodavam Vw Passat 1.9 TDI full oprema napraveno komplet servis moze ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:19BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA-MOZE ZAMENA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


7.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 €
Денес 10:58Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana, polo, corsa

Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana ful oprema atest plin super za ...


2.300 €
или предлог цена
Денес 10:57Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.700 €
или предлог цена
Денес 10:53Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002god

SE prodava Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002 godina reg do 05 2024 inf na...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:30Alfa romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.050 €
Денес 10:08CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
Денес 10:04FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW HLX KLIMA ISPRAVNA SERVO TOP

.


1.600 €
или предлог цена
Денес 09:52BMW.530.D.99..RACEN MENJAC. REG CELA GOD ODLICEN VELES

Registriran cela godina motor menjac interier karoserija gumi odlicni...


2.100 €
или предлог цена
Денес 09:37Honda CIVIC

HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI 140ks DIZEL SO 5 VRATI, MOTOR SO LANCE - SO 6 ...


5.199 €
или предлог цена
Денес 09:35Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo do ista cena


3.490 €
или предлог цена
Денес 08:59Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:50Audi A3 2.0 Tdi,Registrirano cela godina

Audi A3 2004 God 2.0 Tdi,6 Brzini Registrirano cela godina Climatr...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Денес 08:50FIAT-BRAVO 1.9-MultiJet 110 kw

Se Prodava Fiat Bravo 1.9 M-Jet.. 110kw.150-ks.. ...


4.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Денес 08:30VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


1 €
или предлог цена
Денес 08:29Spark

Osnoven model


1.050 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.150 €
Денес 08:27JEEP COMPASS 2.2 CRD MERCEDES MOTOR 100KW 136HP

Se prodava Jeep Compass 2.2 CRD Sport 4x2 2011(01.12) Sega prva re...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:18Seat i ibiza 1.2 benzin-plin

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin-plin, kolata e domakinski vozena i o...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Денес 08:17Golf 6 Team

Uvezen od Germanija pred 6god vo perfektna sostojba Najvisoko nivo ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:14  НОВ ОГЛАС

Suzuki Swift 1.0 бензин-плин

Се продава Сузуки Свифт 1.0 бензин-плин со Атест во одлична состојба....


1.350 €
или предлог цена
Денес 07:00Hyndai IX35 1.8 2011

Se prodava Hyundai zaradi goleminata, registriran cela godina,servisi...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 21:31Солидна Алфа

Продавам домаќински возена, редовно сервисирана и одржавана 156ка, ко...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Вчера 21:23E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 19:24Fiat Bravo 1.9 Multijet

Се продава Фиат Браво 2007 1.9 110kw (150ks) Multijet -Направен мал с...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Вчера 18:42ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina,...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 18:28VW POLO TDI BLUEMOTION!!! 2013/12 EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN...


6.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.800 €
Вчера 18:26Sevrolet spark 075 999 008

Sevrolet spark novi gumi akolumatori servisiran osnoven model 075 999...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 18:03Mercedes c220 cdi 2000 godina 075 999 008

Mercedes c220 cdi 2000 godina Registriran Cela Godina servisiran 075 ...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 18:02OPEL SINTRA SO PLINSKI URED

Se prodava Opel Sintra registrirana do 9mesec so zelen karton, 4 novi...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 18:00AUDI A6 2.0 190HP

Kolata e vo top sostojba !!! Full oprema !!! Novi michelin gumi !!! ...


20.600 €
или предлог цена
Вчера 15:49Ford escort 1.8 dizel 95g Pali vozi Novi gumi

Se PRODAVA ford escort 1.8 dizel pominata reg prevod odma cena 700e i...


700 €
или предлог цена
Вчера 15:40FORD ESCORT 1.3 BENZIN PLIN ATEST

Se PRODAVA MOZE I zamena cena za kesh 650e za povejke info na 0789386...


650 €
или предлог цена
Вчера 15:40Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам