1198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
25 мај 11:31Промовирано

Seat Leon 1.6TDi 110ks 81kw Matrix Full Oprema

Seat Leon 1.6TDi kupen 20.11.2014 Uvezen od Holandija vo 2021 godina ...


11.300 €
или предлог цена
26 мај 11:22Промовирано

LINCOLN NAVIGATOR 3.5 benz 285 Kw

Се продава Lincoln Navigator 3.5 бензин. Возилото е со 7 седишта и по...


150.000 €
или предлог цена
18 мај 23:52Промовирано

Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


5.400 €
или предлог цена
Вчера 10:49  НОВ ОГЛАС

BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 10:44VW Golf 6 2.0

Golf 6 2.0 2009 godina vo top sostojba. Napraven golem i mal servis, ...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 10:40VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 10:11KIA PRO`CEED 84.000km, 2009g, NEUVEZENA

Prodavam KIA PRO`CEED 1.4 benzin, 90ks, 84.000km. Proizvedena 2009...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:33TOYOTA AVENSIS 2,0 D4D 2007 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Toyota Avensis 2,0 d4d 2007 - 205.500 km - realni - r...


4.780 €
или предлог цена
Вчера 09:11SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.190 €
или предлог цена
Вчера 09:10RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 09:10MAZDA.X7..2009.4x4.PLIN.ATES.PREFEKTEN.MOZE ZAMENA.VELES

Menjac racen.6.brzini..2008 vo kniska plin dizna atestiran..motor men...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 09:04MERCEDES.KOMPRESOR.C.200.TNG.2002.G. REG.AUTOMATIK PREFEKTEN

Mercedes.C.200.tng.ates.dizna..automatik..kompresor..2001..u kniska.....


2.999 €
или предлог цена
Вчера 09:04RENO.MEGAN.1.5.DCI.60.KW.REG.2005.GOD ZA POCETNICI EKONOMIK

Motor menjac interier odlicni gumi novi 2004 vo kniska 1.5.dci..4.5.l...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Вчера 09:04E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 08:35Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 08:12Kupuvam Daihatsu Terios 98-2005god. Ponudete

Kupuvam Daihatsu Terios prviot model do 2005 god Dajte ponuda


1 €
или предлог цена
Вчера 00:48BMW 730D F01

Bmw 730d f01 Doneseno od svajcarija. Reg Na MK TABLI So zelen karto...


18 €
или предлог цена
26 мај 22:28Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.850 €
или предлог цена
26 мај 19:48Ford Focus 1.8 tdci

Vo dobra sostojba ispravnola klima Elektrika


1.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.100 €
26 мај 19:02Seat Exeo 2.0 TDI 2009 Reg 10.05.2024 Odlicen

Seat Exeo 2.0 TDI bez sminkanici i filozofii 2009 godina vo soobraka...


6.300 €
или предлог цена
26 мај 19:01CORSA D 1.2 2006g. SO 105000KM

Voziloto e vo solidna sostojba so full oprema i se funkcionira na neg...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
26 мај 17:34PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.650 €
26 мај 17:33SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
14.500 €
26 мај 17:33Fiat Grande Punto 1.3 multijet 90ks 6 brzini

Se prodava fiat grande punto idealna za pochetnik 1.3 multijet 90ks+...


3.250 €
или предлог цена
26 мај 17:23Пежо 206

Се продава пежо 206 плус 1,4 ,бензин -плин,55 кв 75 кс,регистрирана д...


3.500 €
или предлог цена
26 мај 16:56Mercedes c220 cdi 2000 godina 075 999 008

Mercedes c220 cdi 2000 godina Registriran Cela Godina servisiran 075 ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
26 мај 16:56Sevrolet spark 075 999 008

Sevrolet spark novi gumi akolumatori servisiran osnoven model 075 999...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
26 мај 16:562002 SEAT IBIZA 1.4 BENZIN

4 нови зимни гуми


2.500 €
или предлог цена
26 мај 16:47CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 REG...


11.900 €
или предлог цена
26 мај 16:43Se prodava Jeep Cherokee 2.5 CRD

Jeep Cherokee 2.5 CRD. so full oprema kozen enterier i podignat za of...


6.500 €
или предлог цена
26 мај 16:07Mercedes-Benz C220 CDI

Prodavam Mercedes Benz C220 CDI ELEGANCE 2001 godina na proizvodst...


3.800 €
или предлог цена
26 мај 15:44BMW X3

Full oprema Bez zameni 075737309 Pance


1 €
или предлог цена
26 мај 15:33Fiat Bravo 1.6-jtdm 105ks-KAKO NOV

Se prodava FIAT BRAVO 1.6 Multijet.12. 2008god 77kw,105ks so pomina...


4.600 €
или предлог цена
26 мај 15:16Продавам Lada Niva

Продавам Лада во одлична состојба, со серво волан, клима, кука. Инфор...


4.850 €
или предлог цена
26 мај 15:13Fiat Punto 1.2 full

Kolata e vo dobra sostojba napraven mal servis pred 500km Servo(city...


1.500 €
или предлог цена
26 мај 15:13FORD CONECT TOURNEO 1.8 TDCI 2010 GODINA

FORD CONECT TOURNEO 1.8 TDCI 2010 GODINA Tovarno vo odl sost


6 €
или предлог цена
26 мај 14:33Golf 7

Golf 7 1.6TDI 116ks 2018g vo odl sostojba full opr plateni site davač...


1 €
или предлог цена
26 мај 14:33Touareg 2.5TDI

Touareg 2.5TDI 2007g vo odl sostojba full opr


7 €
или предлог цена
26 мај 14:33Mercedes-Benz C320 AMG Optic

Mercedes-Benz C320 AMG Optic vo odl sostojba full opr


1 €
или предлог цена
26 мај 14:31Ford Connekt 1.8TDCI

Ford Connekt 1.8TDCI 90ks vo odl sostojba se plateno do reg patnick...


6 €
или предлог цена
26 мај 14:30Passat 2.0TDI DSG

Passat 2.0TDI DSG 140ks reg serv vo odl sostojba 5800€ za keš


5.800 €
или предлог цена
26 мај 14:30VW T5 2.5TDI

VW T5 2.5TDI Tovarno vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
26 мај 14:30Страна 2 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам