1199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion

Се продава VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion Во совршено одлична состојб...


17.500 €
или предлог цена
23 мај 12:32Промовирано

Model A 180 d3-BOX COMPACT SALOON / 4-DOOR

Model A 180 d3-BOX COMPACT SALOON / 4-DOOR Mileage 184 000km Manufa...


31.000 €
или предлог цена
21 апр 11:00Промовирано

LINCOLN NAVIGATOR 3.5 benz 285 Kw

Се продава Lincoln Navigator 3.5 бензин. Возилото е со 7 седишта и по...


150.000 €
или предлог цена
18 мај 23:52Промовирано

AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 08:54OPEL ASTRA J 1.7CDTI 2012GODINA

OPEL ASTRA J 1.7CDTI DIZEL 125KS 2012GODINA FULL OPREMA KLIMATRONIK ...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 08:54VW GOLF VI 1.6TDI 2012GODINA

VW GOLF 6 1.6TDI 66KW 90KS 2012 GODINA FULL OPREMA NOVI GUMI PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 08:54VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION REG. -11

📞 POVEKJE INFORMACII NA 071 244 093 📞 ✅VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTIO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:24VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION -14

📞POVEKJE INFORMACII NA 071 244 093📞 ✅VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTIO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:24VW POLO 1.4 TDI *KLIMA* REG. -07

📞 POVEKJE INFORMACII NA 071 244 093 📞 ✅VW POLO 1.4 TDI OD 2007 G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:23FORD FIESTA 1.6 TDCI ECO FLEX

FORD FIESTA 1.6 TDCI GOD 2010 NOV UVOZ DANSKA PLATENI DAVACKI DO R...


4.950 €
или предлог цена
Вчера 08:06VW POLO 1.4 TDI

VW POLO 1.4 TDI GOD 2007 FULL OPREMA 3KLUCHA NOVI GUMI NOV UVOZ ...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Вчера 08:06VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION GOD 2012 NOV UVOZ GERMANIJA DONESENO SO...


6.250 €
или предлог цена
Вчера 08:05VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1 BLUEMOTION ALKANTARA KOLATA E SO NAJ FULL ...


11.199 €
или предлог цена
Вчера 08:05SEAT IBIZA 1.2 TDI ECOMOTIVE EUR 5

SEAT IBIZA 1.2 TDI EVOMOTIVE GOD 2011 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA ...


5.150 €
или предлог цена
Вчера 08:05VW GOLF V PLUS 1.9TDI 105KS 2008GODINA BLUEMOTION

VW GOLF V PLUS 1.9TDI 77KW 105KS 2008GODINA BLUE MOTION EXTRA SOSTOJB...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 07:28OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160KS 2011GODINA

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 118KW 160KS 2011GODINA COSMO OPREMA FULL OPRE...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 07:25BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA-MOZE ZAMENA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


7.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 €
Вчера 01:51Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
28 мај 23:01prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
28 мај 22:33Prodavam mercedes A 200 dizel

Prodavam mercedes A klasa 2.000 cm3. Vo solidna sostojba, povolno. ...


10 €
или предлог цена
28 мај 22:06Ford fiesta 1.4 tdci

Voziloto e extra za pocetnici I ostanati vozaci Registrirano cela go...


2.400 €
или предлог цена
28 мај 21:56Ford focus 1.4 16v zetec

Karavan, vo odlicna sostojba so ogled na godiste.centralna brava, kli...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.600 €
28 мај 21:40Land Rover Discovery 3

33x12.5R17 gumi Registriran so zelen karton Info na viber


11.000 €
или предлог цена
28 мај 21:01Toyota Verso S 1.4 D4D-90ks-2012g-NAVI

Se prodava Toyota Verso S 1.4 D4D ,07.2012god proizveden 66kw,90ks so...


7.600 €
или предлог цена
28 мај 20:54Seat i ibiza 1.2 benzin-plin

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin-plin, kolata e domakinski vozena i o...


2.300 €
или предлог цена
28 мај 19:45Alfa romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.100 €
или предлог цена
28 мај 19:34Ford Focus 1.8 tdci

INFO NA 071 305 740 FORD FOCUS 1.8TDCI 2003G 101KS ODLICEN ZA POCET...


1.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.250 €
28 мај 18:47Fiat Doblo 1.9 Multi Jet, tovarno 5 sedišta

Fiat Doblo 1.9 Multi Jet Tovarno so 5 sedišta i carniska rešetka 215....


3.900 €
или предлог цена
28 мај 17:58Seat Leon 1.9 tdi 105hp

Leonot e super sostojba Motor, menjac, karoserija i prednica top Se...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
28 мај 17:03FORD TRANSIT CONNECT 1.8TDCI T200S

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.950 €
или предлог цена
28 мај 16:27SEAT IBIZA 1.2 tdi 2013 FACELIFT

Seat Ibiza 1.2 tdi 2013 godina Facelift , Full oprema, odlicno socuva...


6.500 €
или предлог цена
28 мај 16:12Vw Polo 1.2 70ks 2008g

vw Polo 1.2 70ks 2008g 2x kluca servisna kniska klima raboti eur...


2.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.950 €
28 мај 15:51BMW 520d X-DRIVE

Se prodava BMW 520d x-drive. M-paket Proizvedeno 2014 godina. 240.000...


24.000 €
или предлог цена
28 мај 14:18Peugeot 307 SW Odlicno

Peugeot 307 SW 1.6 бензин/Атестиран Плин регистрирана до 22.09.2023 П...


3.250 €
или предлог цена
28 мај 12:47Vw Golf 6

Odlicna sostojba Golem servis pred 1000km Poveke info na tel


7.300 €
или предлог цена
28 мај 12:40Dacia Duster 1.6i

Se prodava Dacia Duster 1.6i 16v 70kw Benzin Kupena od prv sopstvenik...


9.000 €
или предлог цена
28 мај 12:06Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
28 мај 11:57OPEL CORSA D 2007 - 1.3 CDTI

Opel Corsa D 2007g 55KW - 75KS NAPRAVEN GOLEM SERVIS PRED 15 000KM ...


3.600 €
или предлог цена
28 мај 11:31DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
28 мај 10:47Seat leon 2.0tdi 170ks 2006god

Barajte DANIEL tel:070 377 042 2006 godina 2.0 tdi 170ks reg do 04...


5.400 €
или предлог цена
28 мај 10:36Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
28 мај 10:36MERCEDES-BENZ A 180 CDI AVANGARDE FULL OPREMA UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


12.400 €
или предлог цена
28 мај 09:59Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


5.400 €
или предлог цена
28 мај 09:48Страна 3 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам