Охрид
                           
1555 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

Kupuvam mal stan vo Ohrid

Kupuvam mal stan/garsonjera vo Ohrid ne pogolem od 30-40 m2 Placanj...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 јан 16:18Се продава стан на Туристичка- Охрид

Se prodava stan 32m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 21:31SE IZDAVA STAN NA TURISTICKA - OHRID

Se izdava stan 36m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot to...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 20:57Стан и гарсоњера кај гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:15Прекрасен стан на 100 метри од плоштад

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на реч...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 јан 15:11Nov stan od 62m2 vo centar-ZDRAVESKI

Се продава стан од 62м2 во финална фаза на градба ви центарот на Охри...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 јан 13:43ЧОЈС-Trosoben stan na ul.Pirin Planina

Se prodava trosoben stan na ul.Pirin Planina (pozadi hotel Chingo)na ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 јан 08:52ИМПЕРИЈА – Стан 119м²

Шифра Ц 60/27 Се продава oпремен стан со површина 119м² со распоред ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 20:10Kamelija prekrasen Trosoben Stan 65m2,kompletno namesten

Kamelija-se prodava prekrsno organiziran i kompletno namesten stan vo...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 јан 18:29Стан до гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 22:13Се издава студио 1

Студио1 Студио1 е гарсоњера во зграда во студиото има:мини кујн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 14:38Голем стан во Охридати

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 јан 10:23Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани. Апартманот се н...


70 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 22:37Stan od 49m2 vo neposredna blizina na Hotel Tino - ZDRAVESKI

🌇‼️Стан од 49м2 во градба на само 300м од Охридското Езеро‼️🌇 Згра...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 14:36Голем и ефтин стан во населба Христо

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:21Јужен стан со двор и 2 спални, Даљан покрај езеро

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 09:10Нов четирисобен стан кај судот

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


159.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 јан 08:50ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

Шифра Ц 46/2 Се продава стан со површинa 65м² со распоред –дневна ...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 21:39Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 12:38Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 11:30Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 08:54Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 22:10STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 14:29Строг центар со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:33SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:14Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 10:29Se izdava stan najstrog centar

Stanot e klimatiziran se izdava samo turisticki kapacitetot e 2+2 ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 09:17ИМПЕРИЈА – Продажба на стан

Шифра Ц 61/23 Се продава стан со површина 67м² ,со распоред – дне...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 16:11Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:57Stan vo gradba od 54m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Вертикала 3 и 5 🔸54м2 ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:41Се издава Апартман во Охрид (строг центар)

Се издава Апартман на подолг период во Строг Центар на Охрид, кај Ох...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 јан 17:32Atraktivni stanovi

Ponuda na atraktivni stanovi vo kpleks Struzanka Struga novi so gradb...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 јан 13:03*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:20SE IZDAVA STAN SO 2 SPALNI SOBI

Se izdava stan za kratok i podolg period, 70m2 vo naselba Biljanini I...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:05Stan od 79m2 na vlezot od Ohrid so pogled kon ezeroto

Se prodava stan od 79m2 na vlezot od Ohrid vednaš nasproti benziskata...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 10:36Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 09:21City Center Apartment 2 строг центар

Се издава комплетно ново опремен стан во Охрид, градскиот пазар. Апар...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10City Center Apartment

Се издава комплетно наместен стан за кратко и долго сместување во цен...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

Шифра Б 101/27 Се продава нов невселовен стан со површинa 56м² со р...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 22:27Страна 11 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам