Охрид
                           
1494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 НОЕМВРИ 1100 денари за студио апартман 2+1 до три л...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 ное 13:52Промовирано

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 окт 07:45Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 15:27Se izdava apartman 65m2 vo Ohrid

Se izdava apartman na ulica Jane Sandanski, na samo 10 minuti od kejo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 15:24*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 14:21Убав стан од 69 м2 во Даљан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ста...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 14:11Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Sloboden za Novogodisnite praznici!!! Moze iznajmuvanje na stanot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 14:00***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 12:39*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 12:38*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати. Квадратурата на станот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 12:38*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.

Трособен стан во населба Христо Узунов. Површина 82 мкв. Кат петти,...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 12:38***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 12:37*** Капитал *** Трособен источен стан во населба Далјан

Ексклузивна понуда: Површина 81 мкв. Кат: втор без лифт. Паркинг. Ор...


72.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
77.000 €
Охрид

Станови

28 ное 12:37Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 10:43Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 10:21ПРОДАВАМ СТАН

Продавам стан во Охрид во склоп на зградата има, уреден двор со зеле...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 10:16Nov Stan vo centar vednas do Pazarot

Stanot e lociran vo strog centar vednas nasproti parkingot od gradski...


109.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 09:32Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 23:56GARSONJERA DO EZERO

Garsonjerata e top izrenovirana so novo kupatilo i nova dograma. Glet...


26.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 18:48TROSOBEN STAN DO EZERO

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 18:48Се издава комплетно наместен стан

Се издава комплетно наместен стан - дуплекс, со спална, детска и днев...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 15:01Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 14:08Se prodava preubav Stan vo Ohrid

Se prodava stan 40m2 Peti kat so gallerija. Komplet namesten. Te...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 14:08ИЗДАВАМ СТАН

Издавам стан на долг временски период барајте на овој број,071.653.0...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 13:27Baram stan vo Ohrid

Baram da kupam stan vo Ohrid do 45 kvadrati na prvi ili vtori sprat i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 11:27Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 10:39Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 ное 10:39KUPUVAM EDNOSOBEN STAN VO OHRID

Kupuvam ednosoben stan vo Ohrid, stanot da bidi na ubava lokacija, mo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 22:00# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra FIKSNO --- SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratno...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 14:14Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 11:44AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен ...


340 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 11:26Trosoben stan so prekrasen pogled kon Galičica i ezeroto

Odlična ponuda na stan od 65m2 vo Ohrid pod kružniot tek od bolnicata...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31Stan od 60m2 vo blizina na Tamaro 7 na 10 minuti do centar

Se prodava stan od 60m2 i 5m2 podrum vo Ohrid vo blizina na Tamaro 7 ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31MILOSHEVSKI - STAN OD 65m2 VO OHRID NA BUL. TURISTICKA

Top ponuda na trosoben stan od 65m2 vo Ohrid na bul. Turistička br. 1...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31MILOSHEVSKI - STAN OD 45m2 VO DALJAN

Agencija Miloševski prodava delumno renoviran ednosoben stan od 45m2 ...


43.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 ное 10:31Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Издавам стан vo centar/Izdavam stan vo centar

Издавам стан во центар,позади хотел Тино на 100 метри од езеро. Стано...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 16:56Baram stan

Baram da iznajmam trosoben stan na podolg vremenski period po moznost...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 12:15Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам