Охрид
                           
1494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:41Промовирано

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 окт 07:45Промовирано

Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 11:48SE IZDAVA STAN VO OHRID-CENTAR

Izdavam nov,kompletno opremen dvosoben stan od 40m2 vo centar na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 23:25PRODAVAM STAN VO CENTAROT NA OHRID

Prodavam stan vo cntarot na Ohrid so dvorno mesto 45m2 kompletno ren...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 14:04Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 13:04Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 09:07Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 ное 10:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 18:57Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 14:56For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 13:11Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 12:54SANRAJS Stan 64 m2 na 2 kat jug Gimnazija

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba dvsoben stan od 64...


74.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:39Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:35Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:34Стан на Кеј Македонија со поглед на езеро

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:24Стан и гарсоњера кај гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:21ИМПЕРИЈА – Стан нов

Шифра Ц 61/22 Се продава некористен стан со површина од 73м² со р...


1.180 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 21:31Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 17:05Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 16:48Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 16:47MILOSHEVSKI - STAN OD 56m2 VO OHRID NA ULICA SIRMA

Agencija MILOŠEVSKI vi nudi odlična ponuda na stan od 56m2 vo Ohrid n...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 13:04Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 12:57Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид

Се изнајмува стан во центарот на Охрид за , наспроти полицијата . С...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 09:27SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Apartmanot e nov, se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohrids...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 20:00Се продава стан 53м2

Се продава стан на ул. Асном лам.3. Станот е со површина од 53м2 со д...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 19:57ИМПЕРИЈА – Стан 80м²

Шифра Ц 52/14 Се продава стан со површинa 80м² со распоред –дневна...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 18:58ИМПЕРИЈА – Стан 55м²

Шифра Б 110/22 Се продава нов невселуван стан со површина 55м² со р...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 18:58ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Б 109/13,14,15 Се продаваат станови во градба со површини од ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 18:58MILOSHEVSKI - STAN OD 81m2 VO OHRID (centralno podracje)

Odlična ponuda na stan vo centralno podračje na gradot Ohrid. Stan...


83.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 14:02IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 13:07Apartmani , studio , apartman , sobi , Ohrid , centar , stan

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 11:40ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 09:50Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 08:46Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 08:46Se izdava stan na podolg period

071 840 655 Виолета Се издава стан од 55 м2 на подолг временски пе...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 08:14Stan vo centar

Pominete gi novogodisnite i boziknite praznici vi prekrasniot Ohrid.S...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 19:11Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pog

Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pogled vo oh...


78 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 19:05Атрактивен стан во центар

Атрактивен стан во централно подрачје на само 200м до чаршија и цента...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 17:56Kamelija nov stan zavrsna faza,Raca,54m2,1 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan vo Ohrid vo Nas...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 16:54Trosoben stan od 75m2 juzen

Se prodava trosoben stan od 75 m2 , juzna orientacija so dve spalni s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 12:12*SAJCESKI *Opremen stan

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Sirma Vojvoda vo ponova zgrada. Stan...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 10:26Страна 5 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам