Охрид
                           
1518 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 11:30PRODAZBA NA STAN VO OHRID 46m2

Se prodava stan vo Ohrid nasproti pozarnata so otvoren pogled prema G...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 11:11Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 08:54Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 јан 07:45Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 22:10Stanovi od 50-126 mkv vo izgradba kaj Opsta bolnica

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo blizina na Opsta bolnica vo objek...


990 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 21:15STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 јан 14:29Строг центар со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:33SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:14Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градски...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 22:12Se izdava dvosoben stan pozadi hotel Milenium

Izdavam dvosoben stan pozadi hotel Milenium, na 50 m do kej. Stanot i...


220 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 17:07Apartman za izdavanje vo Ohrid

Kompletno opremen apartman za 4 lica. Sloboden e za Nova godina. V...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 12:13Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 11:35Се продава стан во Охрид

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески. Зградата е во завршн...


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 10:29Se izdava stan najstrog centar

Stanot e klimatiziran se izdava samo turisticki kapacitetot e 2+2 ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 09:17Строг центар во зграда на Ремис

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јан 08:14ИМПЕРИЈА – Продажба на стан

Шифра Ц 61/23 Се продава стан со површина 67м² ,со распоред – дне...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 16:11Stan od 108m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan, od 108m2 vo Centar so direkten pogled na ezeroto. S...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:59Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:58Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Stan od 69m2 vo Centralno podracje na Ohrid. So sledniot raspored: ...


74.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:58Dupleks od 107m2 Egejski - ZDRAVESKI

Se prodava dupleks od 107m2 Stanot e so sledniot raspored: - 2 Dne...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:58Stan od 120m2 Naselba Hristo Uzunov - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 120m2 vo Naselba Hristo Uzunov. Stanot se naogja ...


850 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:58Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:57Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:57Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:57Stan od 45m2 vo izgradba na Slavej Planina - ZDRAVESKI

🌇‼️Стан од 45м2 во градба на само 300м од Охридското Езеро‼️🌇 Згра...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:57Stan od 50m2 vo izgradba - ZDARAVESKI

Se prodava stan od 50m2 vo izgradba, visoko prizemje. Raspored na s...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:56Stan od 66 m2 na Ul. Bogomilska - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 66m2 na Ul. Bogomilska, vo neposredna blizina na c...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:56Stan od 85m2 Bejbunar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 85m2 vo Bejbunar. Stanot go ima sledniot raspored...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:53Stan od 53m2 na Bogomilska - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 vo Ohrid So sledniot raspored: 🔹Dnevna so ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:52Stan vo gradba od 54m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Вертикала 3 и 5 🔸54м2 ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 14:41Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

Од јануари 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

20 јан 11:23Се издава Апартман во Охрид (строг центар)

Се издава Апартман на подолг период во Строг Центар на Охрид, кај Ох...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 јан 17:32Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Za nova godina stanot e iznajmen.Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2,...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

19 јан 16:44Atraktivni stanovi

Ponuda na atraktivni stanovi vo kpleks Struzanka Struga novi so gradb...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 јан 13:03Lux Apartman za turisti vo strog centar 60m2

Za nova godina NE E sloboden... NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD ...


45 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 23:12Tip Top sreden apartman so pogled na ezero strog centar

ZA NOVA GODINA NE E SLOBODEN... Izdavam garsonjera 32m2 so pogled ...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 23:12Lux dvosoben stan/apartman vo strog centar

ZA NOVA GODINA NE E SLOBODEN... NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 23:12Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 21:07*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:20Страна 6 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам