Охрид
                           
1518 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Трособен источен стан во населба Далјан

Ексклузивна понуда: Површина 81 мкв. Кат: втор без лифт. Паркинг. Ор...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати. Квадратурата на станот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17*** Капитал *** Двособен јужен стан во населба Далјан 62 мкв

Шифра 10 965 Ексклузивна понуда: Двособен јужен стан во населба Да...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:16SE IZDAVA STAN SO 2 SPALNI SOBI

Se izdava stan za kratok i podolg period, 70m2 vo naselba Biljanini I...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:05Stan od 79m2 na vlezot od Ohrid so pogled kon ezeroto

Se prodava stan od 79m2 na vlezot od Ohrid vednaš nasproti benziskata...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 10:36Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 09:21Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 08:48City Center Apartment 2 строг центар

Се издава комплетно ново опремен стан во Охрид, градскиот пазар. Апар...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10City Center Apartment

Се издава комплетно наместен стан за кратко и долго сместување во цен...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10ODLICEN STAN OHRID

Stanot e vo Daljan, kraj ezero, kompletno i perektno izrenoviran, bli...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 18:28Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 17:50TROSOBEN STAN DO EZERO

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 16:09For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 13:28Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Moze iznajmuvanje na stanot i na nekolku meseci zaklucno do 31. M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 13:22ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

Шифра Б 101/27 Се продава нов невселовен стан со површинa 56м² со р...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 22:27Prodavam stan od 70 kvadrati vo kukja 1km od centar

Se Prodava stan vo kukja na 1km od cemtarot na ohrid , Okolu 67kvadr...


54.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:57Se izdava stan vo suteren namesten

Se izdava stan vo suteren so dve sobi i kupatilo odma do pizzerija st...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:31Se izdava namesten stan so pogled na ezero i star grad

Se izdava namesten dvosoben stan plus galerija so 4 krevetcina vkluc...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:31Se izdava stan vo Ohrid - benzinska Makpetrol

Se izdava stan vo Ohrid so idealna lokacija kaj Makpetrol benzinska n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 јан 19:22IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

15 јан 17:47ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

Шифра Б 101/26 Се продава нов невселуван стан со површинa 65м² со р...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 јан 21:32ИМПЕРИЈА – Стан 42м²

Шифра Б 113/4 Се продава стан со површина 42м² со распоред – днев...


42.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 19:42ИМПЕРИЈА – Стан 88м²

Шифра Ц 55/1 Се продава стан (понова градба) со површинa 88м² со р...


107.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 19:35Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 18:50Dvosoben Stan do ordinacija Sonce

Se izdava stan vo Ohrid, na prizemje, so dvor. Pogoden za familii so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 09:38Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 08:18SE PRODAVA STAN VO CENTAR

Se prodava stan vo centar kaj ordinacija Sonce pozadi skalestata name...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јан 21:02Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

Од јануари 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јан 13:07OHRID CENTAR STANOVI VO GRADBA 44,48,51 I 17M2

Agencijata nudi za prodazba stanovi vo strog centar na Ohrid. Mala zg...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јан 10:44ИМПЕРИЈА – Стан 43м²

Шифра Б 112/17 Се продава стан со површина 43м² со распоред – дне...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 21:49ИМПЕРИЈА – Комфорен фамилијарен стан

Шифра Ц 48/26 Се продава стан со површина 80м² ,со одличен распоред...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 21:23Dogorocno se iznajmuva garsonjera do h.Brlvedere

Dolgorocno ,poveke mesecno ili na godisno nivo se izdavai studio apar...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 19:16Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking

Se izdava kompletno opremen stan vo najstrog centar so privaten parki...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 17:45Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid za Podol

Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid naselba Rasadnik ...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 11:21Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period . Stanot e opremen i se ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 11:17СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД, 50 М2 СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ. СТАНОТ Е СУТЕРЕ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 09:57Страна 7 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам