Охрид
                           
1554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 11:54Промовирано

Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Промовирано

AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен ...


330 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 08:44Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 08:37Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


63.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 мар 07:26Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 17:33se prodsva nov STAN-STROG CENTAR 35 m2

se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2 -3.ti sprat, so lift,spalna so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 16:38Се издава стан во Охрид на две минути од плажа

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН ОД 28 АПРИЛ ДО 27 АВГУСТ. Се издава стан во Охрид, в...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 15:25STANOVI STANOVI CENTAR, SLAVEJ PLANINA, MINI MARKET

Se prodavaat stanovi vo centar , Slavej Planina, Mini Market, Ohrida...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 15:25SE PRODAVA TROSOBEN STAN OD 80 M2

Se prodava trosoben stan od 80 m2 , stanot se naoga na dobra lokacija...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 15:25SANRAJS Stan 65m2 trosoben na Turisticka blizu h. Flamengo

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid nudi na prodazba trosoben ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 13:33Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


54.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 11:17Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 10:44DVOSOBEN STAN VO CENTAR

Agencija Prima Nedviznosti nudi na prodazba dvosoben stan vednas do c...


1.450 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 мар 09:13Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan vo strogiot cengar na gradot na podolg vreme...


350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 22:20Stan za iznajmuvanje

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period vo strogior centar na...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 22:20ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј

Шифра Б 101/10 Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 21:06STAN pod kirija

Stanot e 45 m2 so 2 spalni sobi, dnevna soba so kujna i trpezarija or...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 18:14Stan od 115m2 vo Ohrid vednaš nasproti sportskiot centar

Se prodava stan od 115m2 vo Ohrid vednaš nasproti sportskiot centar B...


165.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 16:06Dupleks od 118m2 vo Ohrid (strogo centalno podračje)

Se prodava dupleks od 118m2 vo Ohrid na ulica Dimitar Vlahov (strogo ...


159.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 16:06Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 15:53*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 13:20*** Капитал *** Двособен јужен стан,населба Христо Узунов

Двособен јужен стан во населба Христо Узунов. Површина: 69 мкв. Кат:...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 13:20Двособен стан со поглед на езеро во населба Рача, Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен стан со непречен поглед на Охридско езе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 13:20*** Капитал *** Апартман во Охрид на Кеј Македонија 34 мкв

Шифра 10 972 Апартман на самото шеталиште на Охридско езеро. Површи...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 13:19*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати. Квадратурата на станот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 13:19PRODAVAM STAN STROG CENTAR

Prodavame stanovi na povece lokacii razlicni kvadraturi namesteni pra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 12:59SE PRODAVA STAN VO CENTAR

Se prodava mnogu ubav stan na ubava lokacija cena povolna po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 12:59Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 12:52ЧОЈС-Nevseluvan stan na Turisticka

Se prodava nevseluvan stan na bul.Turisticka (pozadi benzinskata Luk ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 10:28*** Капитал *** Двособен источен стан Сирма Војвода

Шифра 10 974 Двособен стан на ул. Сирма Војвода. Квадратура: 45 мкв...


49.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 мар 10:21Dvosoben stan vo Ohrid nasproti Gimnazijata

Se prodava dvosoben stan vo Ohrid centralno gradsko podračje vednaš n...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 21:11ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 64м2

Се продава стан со површина 64м2 (дневна со кујна,две спални,ходник,к...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 21:04ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Ц 59/24 Се продаваат нови станови со површина 59м² ,со расп...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 21:04SE IZAVA STAN VO CENTAR

Stanot e nov, multiunkcionalen, so sirok neprecen pogled na Vodno, dv...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 18:52EVTIN STAN

Stanot e na odlicna lokacija, (zad Mini market), prostrana dnevna so ...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 16:32Продажба на станови во градба на ул.Гоце Делчев Охрид

Градба на ул.Гоце Делчев Охрид Објектот е со модерна архитектура се...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 13:29Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 12:47Се издава!

Се издава стан во центар на Охрид! Апартманот е комплетно опремен и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мар 00:01SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 18:54SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 15:36Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,duplek...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 мар 15:29Страна 6 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам