Охрид
                           
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi i apartmani vo hotel Flamengo Ohrid

Povelete vo hotel Flamengo da gi pominete poslednite denovi od vasiot...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 14:42STUDIA DUKOSKI !!!

STUDIA DUKOSKI!!! Se izdavaat studia (cetirikrevetni, trikrevetni I ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 авг 12:34Kompletno opremeni studia !

STUDIA DUKOSKI!!! Se izdavaat studia (cetirikrevetni, trikrevetni I ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 19:09Kompletno opremeni studia !

STUDIA DUKOSKI!!! Se izdavaat studia (cetirikrevetni, trikrevetni ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 18:17Kompletno opremeni studia !

STUDIA DUKOSKI!!! Se izdavaat studia (cetirikrevetni, trikrevetni I ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 18:17se izdava apartman na ul.Jane Sandanski

se izdava apartman naul Jane Sandanski vo blizina na bolnicata.apartm...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 авг 10:51Se izdava namesten Apartman - ***ЕXTRA CENA***!!!

Se izdava apartman kompletno namesten so poseben vlez vo kuka vo bliz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 21:55IZDAVAM SOBI ZA TURISTI

Izdavam dvokrevetni i trokrevetni sobi za turistisekoj sprat ima pose...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 22:22Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 10:09Sobi za turisti

Se izdavaat sobi za turisti


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 10:00Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

10 авг 08:43Garsonjera 3-krevetna,centar,povolno

Garsonjerata e kompletno opremena,so kupatilo,kujna,dvor so poseben v...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 17:02Izdavam Apartman za podolg period

Izdavam Apartman dvokreveten so posebna kujna i kupatilo vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 07:49Se Izdavaat Sobi I Apartmani vo Naselba Dolno Konjsko Ohrid

Se Izdavaat Sobi I Apartmani vo Naselba Dolno Konjsko Ohrid na samo 5...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 12:48Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 09:53Sobi Aparymani OHRID CENTAR

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 јул 20:47SOBI OHRID CENTAR APARTMANI

🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na Ohrid kaj gradskiot pazar...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јул 14:01GRCIJA NEA PORI

AGENCIJATA IZDAVA SOBI-APARTMANI VO GRCIJA NEA PORI Apartmanite se n...


50 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 јул 09:57apartman ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid, 80 m2 dve spalni + dnevna so trpezarija ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 20:09Sobi Apartmani Ohrid CENTAR

Одберете ново и чисто! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 13:00STUDIO- garsonjera,centar,parking

Trokrevetno studio pogodno za 1 bracen par, ili bracen par so 1 dete....


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јул 10:37Stan za familija,centar parking,

Apartmanot e sloboden sega do 17 juli i od 10 avgust nataka.Cenata vo...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јул 10:26SOBI VO TRPEJCA!

Se izdavaat sobi vo centarot na Trpejca so posebna kujna i WC...Isto ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 јул 20:15Apartman vo centar

Apartman so spalna I dneven prestoj, kujna I kupatilo so tus.,za maks...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 јул 18:32Zade Apartmani Strog Cntar

Izdavam novi apartmani vo Ohrid, centralno podracje, na okolu 100 met...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 јул 00:32Villa Nikola Ohrid

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јун 15:31Apartmani vo nas. ELESEC

Luksuzni apartmani vo nas.elesec apartmanite poseduvaat sopstven par...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 јун 19:56IZNAJMUVANJE NA SOBI

Vo centar pozadi pozarnata vo Ohrid.Maksimum 7 lica Tri spalni sobi,...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 јун 18:21Se izdavaat apartmani vo Pestani

Se izdavaat apartmani vo s.Pestani-Ohrid,polovina minuta od plaza.Apa...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

19 јун 23:57Nova ponuda -sobi i apartmani vo Ohrid

Izdavam kompletno opremeni sobi i apartmani so wc, kunja ,balkon, kli...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јун 00:27IZDAVAM NOVI SOBI I APARTMANI VO OHRID

EKSTRA PONUDA !!! IZDAVAM NOVI I CELOSNO OPREMENI SOBI I APARTMANI ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јун 21:11STUDIA ZA IZDAVANJE VO OHRID,nas.RACA

Se izdava kuka so 6 sobi vo Ohrid naselba Raca po mnogu povolni ceni,...


8 €
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јун 14:41Апартмани Ања Чинар

Апартманите се наоѓаат во строг центар на градот во непосредна близин...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

11 јун 12:45Luksuzni Apartmani vo Ohrid, strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 јун 07:41Sobi vo Trpejca prv red do plaza

Se izdavaat sobi prv red do plaza vo Trpejca. Sobite imaat posebno ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

07 мај 14:15Sobi vo trpejca prv red

Se iznajmuvaat sobi vo trpejca prv red do plaza so posebno kopatilo i...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

07 мај 14:11SOBI I APARTMANI NATIVA

Izdavam sobi so sopstveno kupatilo, kabelska tv, kujna, internet wi-f...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 апр 09:53Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid na ul. Dejan Vojvoda 116e na 300m od Ohridska b...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

20 ное 10:27izdavam Apartman vo centar na Ohrid

Izdavam Apartman vo centar na Ohrid na ul.Jane Sandanski. A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 окт 20:56Sobi ohrid

Strog centar.


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 13:30Страна 8 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам