Скопје Центар
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Suzuki RMZ 250

Се продава Suzuki RMZ 250. Направен е сервис во машина, сменето масло...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:16BEVERLY 300S 2022

Se prodava Piaggio Beverly 300s so golem vizir i tucano urbano kebe. ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00yamaha r125

se prodava yamaha r125 2021va registriran cela godina so garancija no...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:03YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:47Beta 50cc 2t ekstra zacuvana

Motorot e donesen od Switzerland ispraven svetla zmigavci, sirena ,2t...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 07:45YAMAHA R1 2009 BigBang

Yamaha R1 2009 Registriran do 08.08.2023 Akrapovic auspuci od grana ...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 01:06Honda integra

Honda integra na prodazba Trite originalni kuferi se vkluceni vo pro...


7.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 22:38Honda CRF250 4T 2017

Se prodava Honda CRF250R 2017 GODINA , vo odlichna sostojba, moze da ...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 21:54Yamaha MT07

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 16:57Suzuki RMZ 250cc

Suzuki rmz 2009god napraven kompleten remont vertex klip,kariki,klipn...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 16:08Piaggio Beverly

Motorceto e dobro so 37 000km realni Smeneto ulje motul Filter, ka...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 16:08Yamaha Tmax T-max 530

Prodavam sportski maksi skuter: Yamaha T-max 530 ABS, Mnogu dodatn...


11.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 16:03Aprilia AF1 125cc 1990

Se prodava Aprilia AF1 125cc, 2 taktna, so novi gumi, so ispravni dok...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 13:57Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 фев 15:35DOMAKINSKO VOZILO SE MENUVA ZA MOTOR MOZE I SO MOJA DOPLATA

MITSUBISHI SPACE STAR 1.9 DCI 115 KS 2002 GODINA REDIZAJN 4 NOVI NEV...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јан 18:14Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јан 15:31HONDA DOMINATOR 650cc

Prodavam HONDA dominator 650cc vo odlicna sostojba Ne farban...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јан 12:35Kupuvam mk dokumenti za aprilija scarabeo

Baram soobrakajna ili komplet so ram od aprilija 125/150 cm3 075 651...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јан 11:36Beverly 300 HPE 2022

Nov, so golem vizir, kufer, tucano urbano kebe !


5.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 13:04Prodavam kaisi za can am Atv 650/800/1000cc

Prodavam kaisi za Can am Atv 570+/650/800/1000cc vrsam I promena na i...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 12:06PRODAVAM TORBICA ZA MOTOR PRO- BIK

PRODAVAM TORBICA ZA SITE MOTORI ORGINAL PRO- BIK .NOVA NEKORISTENA ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 10:17KTM exc 400 enduro

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far...


3.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јан 23:03Ducati xDiavel S

Ekstra motor, x Diavel S, somax nivo na oprema. 2018g Sissy bar, vi...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јан 22:43Se prodava Yamaha Majesty 400cc

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km Restiran do M...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 20:00Bmw C650 Gt

Se prodava motor Bmw C650 Gt. Godina na proizvodstvo 2012 so pominato...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 15:36Honda CBR500R ABS

Prodavam Honda CBR500R , kupen i redovno servisiran vo makpetrol, ne ...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 09:38APRILIA SCARABEO 500 MENUVAM PRODAVAM

APRILIA SCARABEO 500, odlicno ocuvana na MK dokumenti, korektno vozil...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јан 11:34Fabricki, potpolno novi aspusi za YAMAHA

Prodavam novi, vo fabricko pakuvanje auspusi za YAMAHA drag Star 1100.


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јан 08:55Derbi GP 250i

Se prodava Derbi 250kubici, napraven servis. Motorot nema pominato ...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јан 07:22Motor 150ka

150 kubika motor nov akumulator, novi gumi i novo sediste. Ne pali od...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јан 08:22Алуминиумски рачки за кумплунг/кочница

Се продаваат алуминиумски рачки за кумплунг и кочница (или лева рачка...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јан 15:55Qart 250cc ATV - Registiran pali vozi

Qart 250cc Servis praen Sve e smeneto Servisirano Mal Golem ser...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 23:50Honda Nc700x / Nc 700 x

Одлично сочуван, редовно сервисиран!


5.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 23:06Bmw c650 gt

Motorot e vo odlicna sostojba .


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 08:46Suzuki rmz 450 godina 2016

Info viber 0038971761664


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 07:28Honda Cbr 250 replika vo odlicna sostojba

6.000 km pominati 2018 godina 5 brzini 250 kubika 2 novi gumi Sc...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јан 18:49Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 14:36YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZ...


7.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 14:01Kymco

Kymco Agility 150 4T 2017 GOD vo super sostojba extra socuvan od prv ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 12:09Honda CRF 450 2011god

Honda CFR 450 2011 godina Injection, nov klip vertex, novo lance pro...


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 јан 15:28Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам