Скопје Центар
                   
266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дигитален брзиномер KOSO - APRILIA SR50 STREET

Дигитален брзиномер KOSO - APRILIA SR50 STREET Имаме на лагер, мож...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 сеп 14:37Servis za ATV/UTV .QUAD ,Skuteri i motorcikli

Servis skuteri ,motorcikli ATV/UTV ,motorni sanki I skuteri na voda ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 14:35Kais za Can am outlander 650 don1000cc

Prodavam kaisi za can am out lender 570/650/800/1000cc


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 14:34Retro skiter 125cc

Se prodava retro skiter 125 cc pali vozi smenet gumi predna Sava zadn...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 14:34Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 сеп 16:34Kymco 150 Agility

Se prodava Kymco 150 Agility vo odlicna sostojba so napraven servis r...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 14:32Se prodava Piaggio Beverley S 400 so 1300km 2021god!!

Se prodava Piaggio Beverley S 400Hpe nov model proizveden i kupen 202...


6.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 11:02SSV CFMOTO ZFORCE 1000 SPORT EPS **НОВО** НА 48 РАТИ!!!

ZFORCE 1000 SPORT (T3b) Дали сте виделе поубаво возило? Сепак, уба...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:17ATV CFMOTO CFORCE 450L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 450L (T3b) Компактно, цврсто и безбедно возило CFORCE 450L,...


6.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:17ATV CFMOTO CFORCE 1000XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 1000XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи ава...


12.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:16ATV CFMOTO CFORCE 520L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 520L (T3b) Модел на влезно ниво на платформата на послабиот...


6.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:16VESPA KYMCO AGILITY+ 125

ЗАФАТНИНА 125 ccm ТИП НА МОТОР KYMCO 4-тактен OHC МАКС. СИЛА 6,6kW...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 сеп 13:00Клип со карики, болц и осигурачи / Piston kit -HONDA CRF250R

Клип со карики, болц и осигурачи, Prox piston kit 01.1338.B Honda CRF...


12.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 авг 09:43Vespa cosa

200


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 авг 20:49ATV Migliori 150 AKCISKA CENA MODEL 2022

🆕 Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење Зафатнина н...


2.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 авг 22:27Motor SUZUKI GSX-F650 - 13500km prodavam

Prodavam SUZUKI GSX-F650 Sport touring verzija , so 13500 km , kupe...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 авг 19:43Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina

Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina. Skuterot e socuvan,...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 12:47Suzuki GN 250E 1997 god.

Samo 28000 km. Nov kupen vo Makedonija. Bez zameni i bez poraki.


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 10:52UTV CFMOTO UFORCE 1000 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 1000 EPS (T3b) Фантастични управувачки перформанси, заедно ...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 700 CL-X Heritage **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Heritage Безвременски дизајн - врвни перформанси! Доживеј...


7.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 650MT **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

650MT Најпродаваниот CFMOTO моторцикл во светот! Сакате да премин...


6.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 300NK **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300NK Напредок во сите насоки! Моделите со помала кубикажа сега се...


4.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 800MT Touring **НОВО** 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

800MT Touring Новиот 800МТ е насочен да ги исполни очекувањата и н...


11.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17ATV CFMOTO CFORCE 625 Touring **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 625 Touring (T3b) Најбараниот модел на АТВ, не само во Маке...


8.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16UTV CFMOTO UFORCE 600 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 600 EPS (T3b) Потполно новоразвиена верзија на популарниот ...


11.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 300SR **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300SR SportRacing...иницијалите во името доста за тоа кажуваат. Тр...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 700 CL-X Sport **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Sport Најновиот модел од фамилијата CL-X. Модерен Cafe ...


7.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16ATV CFMOTO CFORCE 850XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 850XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи аван...


11.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16Kawasaki ZX10R 1000cc

Продавам KAWASAKI ZX10R во одлична состојба, можна е замена за кола и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јул 15:08Se PRODAVA - Honda DOMINATOR

P R O D A D E N O !!! Motorot e vo top sostojba mnogu retko e voze...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јул 17:52Honda old timer

Se pridava honda vespa


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 јул 21:13Aprilia Tuono V4R

Se prodava Aprilia Tuono V4R vo odlicna sostojba so pominati 30000km ...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 јул 11:09Scarabeo 500 perfektno top sostojba

Skuterot e maksimalno zacuvan 2008 God. Servisiran sekogas na vreme u...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 јул 14:10Piaggio Ape dizel spremno za rabota

Se prodava voziloto, spremno za rabota po site standardi. Kontakt: 0...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јун 11:37Piaggio Ape 400ccm dizel

Се продава Piaggio Ape 400ccm Dizel, ново и не користено. Цена по д...


7.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јун 11:37Hamachi Caesar 200cc

Hamachi Caesar 200cc so 4300km Sacuvan i redovno servisiran 1600 ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јун 13:3201.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013

01.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013 Имаме на лаге...


13.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јун 09:38Aprilia Scarabeo 200- 2009 god

Aprilia scarabeo 200. mnogu socuvan. Odlicen motor. Servisiran. Realn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 11:20PIAGGIO BEVERLY 350cc

Se prodavat piaggip Beverly 350cc full malosi ima novi gumi smeneti p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 03:45Honda CBR 125 R

Prodavam Honda CBR 125R Tel. 071276851


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 јун 20:16Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам