Скопје Центар
                   
270 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

125 cc caffe racer

Se prodava hitno caffe racer 2008 godina 125 cc serivisiran sve mu e ...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 мар 19:35Промовирано

H&D seventy two 72 nov voopsto ne vozen

motorot e za evropski pazar i kupen od H&D belgrad napraven servis od...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 мар 12:36Промовирано

DUCATI SS750 i.e CAFE RACER

Motorot e Ducati SS750 i.e , injection, od 2001 godina, vo kompletno ...


3.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Промовирано

SUZUKI GSR600 - Filter vozduh Air Filter (MOTOPARTS-Велес)

Филтер воздух, air filter element Suzuki GSR 600/750 (HFA3613) Има...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 09:34Bmw r60/6 1974

Prodavam bmw r60/6 1974


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 ное 23:18Delovi za Sym Joymax 125

Prodavam polovni delovi za Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina S...


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 ное 14:27R 1250 GS hp

R 1250 GS hp Adventure Akrapovic, HP racki, Wunderlich full oprem...


18.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 ное 13:00PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 ное 14:42Mashina za Yamaha R6 2008

Se prodava Mashina za Yamaha R6 God 2008 Km: 29000 Za poveke info...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 окт 14:22Yamaha Tracer 9GT

🏍️ Моторот е во совршена состојба. 🧑 Прв сопственик, купен од Yama...


12.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 окт 00:13PIAGGIO BEVERLY MP3 300CC

Motorot e vo odlicna sostojba servisiran 3 novi gumi od dodatoci ima ...


3.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 окт 18:45YAMAHA xMax 400 Momo Design 2014

YAMAHA xMax 400 Momo Design 2014 So originalen kufer (nosach za kufe...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 окт 10:51Kymco Agility 150 4T 071367545

Kymco Agility 150 4T vo super sostojba extra socuvan od prv gazda reg...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 окт 13:00Xmax 400 yamaha

Xmax 400cc so dopolnitelna oprema Malosi full masineria 500cc so este...


9.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 окт 20:21Honda Dominar NX500 Cafe Racer Kickstart

Prodavam Honda Dominator NX500, so kurbla, prepraven vo street tracke...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 сеп 22:34Piaggio X8

Se prodava Piaggio X8 150cc Street 2007 godina, 18.000km


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 сеп 10:25ATV HONDA TRX KAWASAKI KFX SUZUKI LT-A Спони Јабучици

ATV HONDA TRX KAWASAKI KFX SUZUKI LT-A Спони Јабучици ALL BALLS R...


1.350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 сеп 08:13Se prodava Kymco Agility 150

Se prodava Kymco 150 Agility vo top sostojba od prv gazda registriran...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 13:04Дигитален брзиномер KOSO - APRILIA SR50 STREET

Дигитален брзиномер KOSO - APRILIA SR50 STREET Имаме на лагер, мож...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 сеп 14:37Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 сеп 16:34Kymco 150 Agility

Se prodava Kymco 150 Agility vo odlicna sostojba so napraven servis r...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 14:32SSV CFMOTO ZFORCE 1000 SPORT EPS **НОВО** НА 48 РАТИ!!!

ZFORCE 1000 SPORT (T3b) Дали сте виделе поубаво возило? Сепак, уба...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:17ATV CFMOTO CFORCE 450L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 450L (T3b) Компактно, цврсто и безбедно возило CFORCE 450L,...


6.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:17ATV CFMOTO CFORCE 1000XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 1000XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи ава...


12.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:16ATV CFMOTO CFORCE 520L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 520L (T3b) Модел на влезно ниво на платформата на послабиот...


6.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 10:16VESPA KYMCO AGILITY+ 125

ЗАФАТНИНА 125 ccm ТИП НА МОТОР KYMCO 4-тактен OHC МАКС. СИЛА 6,6kW...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 сеп 13:00Клип со карики, болц и осигурачи / Piston kit -HONDA CRF250R

Клип со карики, болц и осигурачи, Prox piston kit 01.1338.B Honda CRF...


12.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 авг 09:43Vespa cosa

200


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 авг 20:49ATV Migliori 150 AKCISKA CENA MODEL 2022

🆕 Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење Зафатнина н...


2.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 авг 22:27Motor SUZUKI GSX-F650 - 13500km prodavam

Prodavam SUZUKI GSX-F650 Sport touring verzija , so 13500 km , kupe...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 авг 19:43Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina

Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina. Skuterot e socuvan,...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 12:47Suzuki GN 250E 1997 god.

Samo 28000 km. Nov kupen vo Makedonija. Bez zameni i bez poraki.


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 авг 10:52UTV CFMOTO UFORCE 1000 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 1000 EPS (T3b) Фантастични управувачки перформанси, заедно ...


16.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 700 CL-X Heritage **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Heritage Безвременски дизајн - врвни перформанси! Доживеј...


7.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 650MT **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

650MT Најпродаваниот CFMOTO моторцикл во светот! Сакате да премин...


6.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 300NK **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300NK Напредок во сите насоки! Моделите со помала кубикажа сега се...


4.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17CFMOTO 800MT Touring **НОВО** 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

800MT Touring Новиот 800МТ е насочен да ги исполни очекувањата и н...


11.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:17ATV CFMOTO CFORCE 625 Touring **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 625 Touring (T3b) Најбараниот модел на АТВ, не само во Маке...


8.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16UTV CFMOTO UFORCE 600 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 600 EPS (T3b) Потполно новоразвиена верзија на популарниот ...


11.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 300SR **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300SR SportRacing...иницијалите во името доста за тоа кажуваат. Тр...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16CFMOTO 700 CL-X Sport **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

700 CL-X Sport Најновиот модел од фамилијата CL-X. Модерен Cafe ...


7.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16ATV CFMOTO CFORCE 850XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 850XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи аван...


11.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 авг 13:16Kawasaki ZX10R 1000cc

Продавам KAWASAKI ZX10R во одлична состојба, можна е замена за кола и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јул 15:08Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам