59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

sajzer

dobro socuvan moze zamena za skuter


1 €
или предлог цена
Вчера 02:29POPRAVAM,KUPUVAM, PRODAVAM HARMONIKI

Kvalitetno servisiram i kupuvam stari harmoniki za rezervni delovi!!!!


По Договор
или предлог цена
14 авг 21:12CRUCIANELLI

Harmonikata e vo fabricka sostojba, ne e elektronska .


1 €
или предлог цена
14 авг 21:12SE ZA SETTIMIO SOPRANI

Komplet registri klavijatura so klapni i glasovi so komplet kozic...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:11MELODIJA C -IV-120

Harmonikata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
14 авг 21:11WELTMEISTER

Vo odlicna sostojba ,super klavijatura


1 €
или предлог цена
14 авг 21:11Mixeta, Behringer X32 Compact, Digitalna Mixeta

Se prodava Behringer X32 Compact, digitalna mixeta. Odlicna sostojba...


1 €
или предлог цена
10 авг 15:17Midi klavijatura | Alesis VI61

Se prodava midi klavijatura ALESIS VI61 (5 oktavi). Klavijaturata e ...


12.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Музички инструменти / Клавијатури

10 авг 15:17Prodavam JBL Flip 4

Svajcarski model orginal


4.500 МКД
или предлог цена
07 авг 15:03HOHNER VERDI 3

Трогласна 96 баса 9 регистри може замена


180 €
или предлог цена
06 авг 09:39HOHNER ATLANTIK

Vo odlichna sostojba 4 glasna 11 reg+ 3 vo bas mnogu glasna dobra kla...


550 €
или предлог цена
05 авг 18:19WELTMEISTER DIANA

4 GLASNA 96 BASA 11 REGITRI VO DESNA 5 VO BAS VO SUPER SOSTOJBA


220 €
или предлог цена
05 авг 18:19WELTMEISTER STELLA

3 GLASNA 5+3REGISTRI 60 BASA VO SUPER SOSTOJBA POGODNA ZA UCHENICI


150 €
или предлог цена
05 авг 18:19Yamaha Pacifica 112J

Gitarata e skoro nova, mn. malku koristena.


12.000 МКД
или предлог цена
04 авг 07:49Gitarski efekt pedali

Ibanez phaser PH7--made in Taiwan 4000den. Electro-harmoninix east ri...


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 07:49Stalki za mikrofon

Stalka K&M ------2000den. Stalka Atletic-----1200den. Bez zameni!!!...


1.200 МКД
или предлог цена
04 авг 07:49Vintage gitara

Jolana Iris 1978g. So original futrola i kais. CENA PO DOGOVOR.


1 €
или предлог цена
04 авг 07:49Gitarski efekt pedali

Nux drive force-------5000den Tc electronic analog delay---PRODADENA...


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 07:48Bas gitara akustik-elektrik "Dani"

Prodavam bas gitara akustik-elektrik "Dani" so kufer info na ovo...


350 €
или предлог цена
30 јул 00:12Контрабас

Се продава Контрабас чешки 3/4 без магнет во одлична состојба...


550 €
или предлог цена
30 јул 00:12Violini

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
28 јул 09:12POPRAVKA NA HARMONIKI

POPRAVAM ODKUPUVAM PRODAVAM KLAVIRNI HARMONIKI


50 МКД
или предлог цена
23 јул 12:53BUTTSTADT

UNIKATNA HARMONIKA ZA KOLEKCIONERI 90 GOD ISPRAVNA


100 €
или предлог цена
06 јул 19:06WELTMEISTER

Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura. ...


1 €
или предлог цена
04 јун 20:09DELICIA

HARMONIKA ZA UCHENICI SO 3 REG 48 BASA SO ORIGINALNO KUFERCHE NOVA


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 00:03ORFEO

ITALIJANSKA HARMONIKA 3 GLASNA SO PIKOLO 96 BASA 9 REGISTRI 5 GLAS...


300 €
или предлог цена
01 јун 00:02GUERRINI SUPERIOR 2 PRESIDENT

ORIGINAL ITALIJANSKA 2+2 DVOKABINSKA 120 BASA 11+ MASTER+ BRADENVO ...


50 МКД
или предлог цена
11 мар 02:19DELICIA CORALL

4 GLASNA SO SORDINA EMITACIJA NAKABINA 120 BASA 11+3 REG NOVI KAISHI...


230 €
или предлог цена
23 јан 13:30MELODIJA CARMEN

Polna klavijatura 120 basa 9 reg+3vo bas 3 glasna so hohnerski glas...


150 €
или предлог цена
23 јан 13:29DJ Controller Numark Mixtrack Platinum

Одлично сочуван го користам до ден денес 076 222 323 Орце


11.000 МКД
или предлог цена
Неготино

ДЈ Опрема

20 окт 22:52Denver radio CD boombox TCL-212 BT Плав со диско ветло

СПЕЦИФИКАЦИЈА: Овој Плав CD boombox TCL-212 BT од Денвер е опремен...


2.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:29ЦД-радио Денвер TCL-212BT FM AUX, ЦД, USB, Bluetooth® со све

СПЕЦИФИКАЦИЈА: Овој CD boombox TCL-212 BT од Денвер е опремен со р...


1.850 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:27Денвер bts-301 пренослив звучник од 30 вати караоке bluetoot

Bluetooth, читач на картички MicroSD, USB влез и AUX влез FM радио с...


2.200 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:12DENVER CRLD525 Radio Budilnik , Alarm , Будилник mp3 , usb

СПЕЦИФИКАЦИЈА ( DENVER CRLD525 ) : Детали за Современо Радио Будил...


1.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:57Yamaha 25 i pifla yaganisawa 7ca

Info: 075455240


1 €
или предлог цена
10 мај 13:25Се продава целосно зачуван куфер за KORG PA1,2,3,4X PRO

Куферот е масивен и погоден при транспорт штитејќи од разни удари и о...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:44Се продава додади ( SHURE SE215 )

Се продава in - ear monitoring слушалки, со кутија и сите документи в...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:42Octave BOSS

Oktaverot e kupen nov od prodavnica proban e samo ednash, moze da se ...


80 €
или предлог цена
16 мар 00:54PIFLI ZA KLARINET I SAKSOFON

Prodavam pifli za klarinet i saksofon. Vandoren B45 Vandoren B46 ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:39SE PRODAVAAT "B" KLARINETI ODLICNI

SE PRODAVAAT KLARINETI SITE SE NAPRAVENI GENERALKA, VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам