Струга
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania r480 2008 godina so fabricki kiper. Kamionot e vo perfektna ...


36.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

03 дек 21:04Промовирано
Страна 3 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам