Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prevoz transport selidbi 075 534 057

Prevoz transport selidbi 075 534 057


5 МКД
или предлог цена
27 мар 13:29rent a car - iznajmuvam kola - avtomatik - i racen menjac

Se iznajmuvat poveke vozila vw passat avtomatik bmw 525d avtomatik ...


25 мар 10:16Taxi prevoz EVERYWHERE 075 534 057

Taxi prevoz EVERYWHERE 075 534 057 Srbija Bugarij...


5 €
или предлог цена
14 мар 17:28vlecna slep sluzba " MAJOR " 070237003

vlecna slep sluzba -prevoz na sekakov vid vozila vo zemjata i stranst...


1 €
или предлог цена
02 мар 16:12Prevoz transport selidbi 075 534 057

Prevoz transport selidbi 075 534 057


5 €
или предлог цена
01 мар 12:21Iznajmuvam vozila * RENT A CAR * AVTOMATIC I RACEN

rent a car vozila Bmw 525d avtomatik - 30€ Mercedes c220 cdi a...


24 фев 22:28VRSIME PREVOZ SO VOZILA I KOMBINJA

VRSIME PREVOZ SO NOVI VOZILA SITE SE KLIMATIZIRANI VRSIME PREVOZ I...


1 €
или предлог цена
24 фев 11:29Taxi Service Bitola - Macedonia and Balkan

Taxi prevoz do site destinacii niz Makedonija i Balkanot Skopje 4700...


100 €
или предлог цена
23 фев 08:54вршам превоз

превоз на стоки и селидби


22 фев 11:44prevoz transport kamion do 1.5 ton

vrsam prevoz so kamion do 1500 kg 070 545 292 Mitko


1 €
или предлог цена
20 дек 22:17TAXI PREVOZ NIZ MAKEDONIJA I STRANSTVO

➡️Најдобар најефтин најбезбеден превоз на патници до сите Аеродроми, ...


100 €
или предлог цена
17 ное 11:03Prevoz, selidbi i distribucija na proizvodi

Вршиме лиценциран превоз, селидби и дистрибуција на производи и прево...


По Договор
или предлог цена
08 ное 18:37Rent a car ( Iznajmuvam vozila) racen i avtomatik menjac

Rent a car Se Iznajmuvat vozila Mini cooper cabrio racen menjac ben...


17 окт 18:09TRANSPORT NA SEKAKOV VID ROBA IMAME LICENCI ZA NADVOR OD MK

TRANSPORT NA SEKAKOV VID ROBA VO MK I NADVOR OD MK,GI POSEDUVAME SITE...


1 МКД
или предлог цена
14 окт 20:51RENT A CAR / CAR RENTAL

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


31 авг 22:20RENT A CAR / IZNAJMUVANJE VOZILO / РЕНТА

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


1.500 МКД
или предлог цена
31 авг 22:20Rent a car CABRIO ( IZNAJMUVAM VOZILA )

Renta car vozila Avtomatic i racen menjac Vw passat avtomatic benzi...


07 авг 20:39MEGJUNARODEN I VNATRESEN PREVOZ NA RROBA I SELIDBI

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO Kombe so d...


06 авг 11:56MEGJUNARODEN I VNATRESEN PREVOZ NA ROBA I SELIDBI

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO Kombe so d...


06 авг 11:56Prevoz so kombe

Prevoz na stoka so kombe do 2,5 tona


1 €
или предлог цена
30 јун 08:42Rent a Car Bitola

Poveke vozila za renta. Viber +38976200200 Whatsapp +38976200200


29 јун 08:31PREVOZ NA ROBA/SELIDBI

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO Kombe so ...


29 апр 19:00Nudime dispecerski uslugi za kamioni / диспечер камиони

Нудиме диспечерски услуги за камиони кои вршат транспорт низ Европа. ...


По Договор
или предлог цена
15 мар 11:47Транспорт и логистика на стока

Вршам транспорт на стока низ цела Македонија со комбе до 1 тон. Ли...


10 €
или предлог цена
26 јан 15:15Вршиме превоз до 2300кг

Вршиме превоз со комбе на секаков вид мебел, производи, стоки и сличн...


По Договор
или предлог цена
24 окт 11:42превоз и услуги

Вршам превоз низ цела Македонија, услуги при селење,роба ..


По Договор
или предлог цена
01 сеп 14:36IZNAJMUVAME AVTOMOBILI

Se iznajmuva ovaa a klasa mercedes a 170 cdi klima ispravna tehnicki ...


999 МКД
или предлог цена
13 авг 18:01SLEP SLUZBA ШЛЕП СЛУЖБА 24/7 072/279907

PREVOZ NA VOZILA 24/7 NIZ CELA MAKEDONIJA 072/279907 078/474...


72.279.907 €
или предлог цена
05 мај 01:35TRANSPORT PREVOZ

PREVOZ TRANSPORT VO MK I NADVOR OD MK SO MALI I GOLEMI VOZILA 078...


17 окт 11:54Distribucija na stoka / Дистрибуција на стока

Вршиме превоз и дистрибуција на роба. Поседуваме лиценца ДООЕЛ ДРАГО...


По Договор
или предлог цена
22 јул 08:39RENT A CAR MERCEDES ML

SE IZNAJMUVA CIP MERCEDES ML 270 ZA RENT A CAR VO TOP SOSTOJBA ZA STR...


12 апр 15:46avto slep mk i sosedstvo

vrsam usluga transport edno vozilo vo bitola okolina i i okolnite zem...


1 €
или предлог цена
12 фев 15:05Taxi prevoz

Taxi prevoz na sekade niz zemjata , EVWRYWHERE !!!!!


5 €
или предлог цена
27 јан 07:38АВТО ШКОЛА, Avtoskola, avto skola B I C Kategorija

Целосна обука за Б и Ц категорија - Обуката за Б кат се извршува со...


25 МКД
или предлог цена
23 јан 17:45Taxi

Taxi prevoz EVERYWHERE !!!


5 €
или предлог цена
22 јан 11:59RENT A CAR MERCEDES ML

SE IZNAJMUVA CIP MERCEDES ML ZA RENT A CAR VO TOP SOSTOJBA ZA STRANC...


18 дек 16:04Tahi prevoz niz site destinaciii

Taxi prevoz niz site destinaciii So klimatizirani vozila za 4,6,8, i ...


5 €
или предлог цена
18 ное 20:01Taxi prevoz niz Evropa

Taxi prevoz niz EVROPA za 4,6,8, i povekje osobi So klimatizirani voz...


5 €
или предлог цена
18 ное 19:59TAXI PREVOZ NIZ MK I EU 4+1

vrsam prevoz na patnici do site destinacii {aerodromi,gradovi i sela}...


123.456 €
или предлог цена
19 сеп 12:35Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам