Цела Македонија
                   
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garmin Fenix 6x Sapphire

Продавам Garmin Fenix 6x Sapphire smartwatch, користен 1 година. Саа...


450 €
или предлог цена
04 јул 14:51Промовирано

Huawei Watch GT3 Pro Titanium

Najnoviot model Huawei Watch GT3 Pro so Titanium, safirno staklo i ke...


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:20Промовирано

Apple Watch Series 7 45mm Green

Саатот има уште 6 месеци гаранција од Apple. Имам и дополнителни рем...


420 €
или предлог цена
04 јул 14:58Промовирано

Garmin Fenix 6x Sapphire

Продавам Garmin Fenix 6x Sapphire smartwatch, користен 1 година. Саа...


450 €
или предлог цена
04 јул 14:51Samsung watch 4 LTE bez tocka na nego...

Samsung watch 4 LTE verzija bez tocka apsolutno kako nov, donesen e o...


159 €
или предлог цена
04 јул 14:14Amazfit GTR 47 titanium

Amazfit GTR 47 titanium NOV NEOTPAKUVAN


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 13:00Apple Watch Series 6 44mm zakl.iCloud NOV

Se prodava Apple Watch 6 44mm zakluchen na icloud satot e nov bez toc...


100 €
или предлог цена
04 јул 12:11Q18 Smart Watch - nov

Se prodava smart watch so zaoblen ekran model q18 so slot za sim kart...


1.300 МКД
или предлог цена
04 јул 11:01NOV casovnik

Odlicen casovnik., ima Bluetooth i mn dr funkcii


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

04 јул 09:21Samsung Galaxy Watch 4 Novi Neaktivirani

Casovnicite se novi,Neaktivirani Mozi da se vidat na lice mesto Za...


11.490 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
03 јул 17:14Smartwach odlicen

Smartwach skoro nlv vo odlicna sostojba so sim karticka 1200 den 0755...


1.200 МКД
или предлог цена
03 јул 15:51Huawei Watch GT3 Pro Titanium

Najnoviot model Huawei Watch GT3 Pro so Titanium, safirno staklo i ke...


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:20HUAWEI WATCH 3

Се продава користен Huawei Watch 3 (46mm) со гаранција до 08.2023 ком...


13.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

03 јул 11:39PRODAVAM SAMSUNG GALAXY 4 44MM NOV

Prodavam Samsung Galaxy 4 44mm nov nekoristen vo kutija od A1 so 24 m...


10.500 МКД
или предлог цена
03 јул 08:29Apple Watch Series 6 44mm Space Gray kako nov

Prv sopstvenik Kako nov Kompletno pakuvanje Cena 280 evra


280 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

02 јул 17:44PRODAVAM NOV SMART CASOVNIK SUUNTO 5

PRODAVAM NOV SMART CASOVNIK SUUNTO 5, KUPEN VO SHEDSKA, KAJ NAS E 210...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

02 јул 17:08Се продава Xiaomi Mi Band 4

Се продава Xiaomi Mi Band 4 алка во исправна состојба со опции: - ...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јул 15:39Galaxy Watch 4 Classic 400eu

Prodavam Nov casovnik Samsung so zastitna folija donesen od Svedska i...


200 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

02 јул 15:09Smart watch smartwatch Dt 15

Prodavam smartwarch DT15, replika na xiaomi. Komplet so kutija. Ima m...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

02 јул 12:18Garmin 735XT

https://www.garmin.com/en-US/p/541225


10.000 МКД
или предлог цена
02 јул 11:03Smart watch

Nov vo kutija, isto kako na slikite. Se povrzuva vo mobilen, a moze ...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јул 10:34Samsung Galaxy watch

Se prodava Samsung Galaxy watch 46 vo mnogu dobra sostojba so dva par...


7.500 МКД
или предлог цена
01 јул 20:41XIAOMI MIBRO - SMART WATCH - NOV NEOTPAKOV

XIAOMI MIBRO - SMART WATCH - NOV NEOTPAKOVAN Se povrzuva so ANDROID ...


3.350 МКД
или предлог цена
01 јул 15:02Samsung Active 2

Se prodava smartwatch Samsung Active 2, Full Pack, malce koristen… M...


8.500 МКД
или предлог цена
01 јул 12:43Redmi Watch 2 lite (2022)

Nov neotpakuvan Redmi watch 2 lite 2022 god. Kupen od A1 MK. Izdrzl...


3.400 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
3.990 МКД
01 јул 11:27Xiaomi Mi Band 5

Se prodava smartwatch tracker Xiaomi mi band 5 nov so garancija od Sm...


1.400 МКД
или предлог цена
01 јул 08:50SmartWatch (kopija na samsung)

Funkcionira odlichno... Remcheto e rozovo.... So negi odi originalnat...


990 МКД
или предлог цена
01 јул 08:06Samsung Galaxy Watch Active 40mm - Zastiten Remen

Samsung Galaxy Watch Active 40mm Zastiten remen


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

30 јун 12:55Samsung Active 2 44MM

Active 2 44MM -originalna pakovka -polnac -boja:aqua black ek...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
30 јун 09:36Iwatch SE 44mm

Odlicna sostojba ,kako nov !! Mnogu malku koristen donesen od Amerika...


15.500 МКД
или предлог цена
30 јун 06:54Garmin kais za saat

Prakam po kargo Portokalovo 800 Plavo 800


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

30 јун 01:15fitbit charge 3

fitbit charge 3 nosen nekolku pati kako nov kupen e 10 000den se prod...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 19:45Garmin Instinct Fenix 5 5S 5X 6S 6X USB Kabli

USB Garmin Instinct tactical watch cable for charging pasuva i na dru...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 19:44Remce za Xiaomi Mi Band 3 4 5 metalno Milanese MiJobs kutija

Remce za Xiaomi Mi Band 3 4 5 metalno Milanese MiJobs novo vo kutija ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 19:24Smart Watch so SIM karticka za povici deca SmartWatch

Smart Watch so SIM karticka za povici deca i slicno NOV so kutija


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 19:23Apple watch 4 - 44mm Gps+Lte

Se prodava Ekstra socuvan Apple watch 4 44mm So casovnikot odat i 3 r...


13.500 МКД
или предлог цена
29 јун 17:07Nov! Neotvoren Samsung Galaxy Watch 4 44mm Black

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


12.490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 15:20Amazfit Trex Pro

Издржлив часовник (како G-Shock) со воени сертификати. Влага, темпера...


120 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
7.600 €
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 13:21Polar Vantage V + Polar H10 сензор

Се продава спортски часовник Polar Vantage V (https://www.polar.com/a...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

29 јун 09:23Amazfit GTR 47

Neotpakuvan AMAZFIT GTR 47


6.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

28 јун 22:53Pameten casovnik

Pameten casovnik nov,se povrzuva so site ponovi android i ios modeli ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

28 јун 22:48Се продава Samsung Galaxy Active 2 44MM

Саатот е користен и е во добра состојба со грепки на екран од нормалн...


3.500 МКД
или предлог цена
28 јун 19:38Huawei Gt Sport

Odlichno socuvan kupen 30.06.2021 Baterija drzhi 10 dena


6.000 МКД
или предлог цена
28 јун 11:57Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам