Цела Македонија
                   
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garmin Fenix 6x Sapphire

Продавам Garmin Fenix 6x Sapphire smartwatch, користен 1 година. Саа...


450 €
или предлог цена
04 јул 14:51Промовирано

Huawei Watch GT3 Pro Titanium

Najnoviot model Huawei Watch GT3 Pro so Titanium, safirno staklo i ke...


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:20Промовирано

Apple Watch Series 7 45mm Green

Саатот има уште 6 месеци гаранција од Apple. Имам и дополнителни рем...


420 €
или предлог цена
04 јул 14:58Промовирано

*** Apple Watch 3 *** iButik mk

Apple Watch 3 42mm, black 239 EUR NOV NEOTPAKUVAN! IMAM I IST T...


169 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

13 јун 08:31Smart Watch Telefon so SIM i GPS Lokator za deca

Овој рачен часовник за деца се користи како телефон, има слот за СИМ ...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

12 јун 21:12Се продава нов MyKi watch

Се продава нов MyKi watch


2.500 МКД
или предлог цена
12 јун 13:47Garmin forerunner 935

Casovnikot e nov, kupen e od oficijalnata strana garmin usa.


1 МКД
или предлог цена
12 јун 12:31Se prodava Smart Watch

Smart Watch Blitzwolf BW-AT1 malce koristen so kutija i kabel za poln...


2.000 МКД
или предлог цена
11 јун 16:05Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воо...


15.000 МКД
или предлог цена
10 јун 12:20Smartwatch nov HAYLOU SOLAR

Se prodava nov smartwatch koj drzi dvseset dena baterija .meri puls,o...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јун 09:40Galaxy Watch 4

Се продава нов Samsung Galaxy Watch 4. Цената е фиксна.


12.000 МКД
или предлог цена
09 јун 17:52Nov! Neotvoren Samsung Watch 3 41mm so Garancija

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


10.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

09 јун 09:24SAMSUNG WATCH 3

Full pak kako nov


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

08 јун 21:42SAMSUNG WATCH 4

Nov ganac galaxy watch 4


190 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

08 јун 21:11Smart watch lf26

Nov, vidi video i opis


2.700 МКД
или предлог цена
08 јун 11:46Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6,vo odlicna sostojba so original kutija I dopolnitelni ...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

06 јун 18:53SAMSUNG GALAXY WATCH 4 NOV

Nov neotpakuvan 44mm


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

06 јун 17:23Smart watch TK 1-2

Nov vo kutija, so 2 remcinja, crno metalno i crno silikonsko remce


3.200 МКД
или предлог цена
04 јун 10:13Nov Apple watch 3 nov 42mm aliminum case

Apple watch 3 nov 42mm aliminum case batery health 97%


190 €
или предлог цена
04 јун 07:52NOV Smartwatch ZETIME HYBRID GOLD

NOV Hybrid Smartwatch ZeTime 39 GOLD🇨🇭MYKRONOZ🇨🇭Swiss 🇨🇭Proizvo...


69 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

02 јун 10:47Kako Nov! Huawei Watch GT2e 14 dena baterija full pakuvanje

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


5.490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

02 јун 08:08Remce za Xiaomi Mi Band 3 4 5 6 NOVO so Stitch

Remce za Xiaomi Mi Band 3 4 5 6 NOVO so Stitch


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

01 јун 19:29SAMSUNG Active 2

Комплет со кутија и полнач и дополнително кожно ремче.


5.000 МКД
или предлог цена
30 мај 23:53Се продава Mi Band 6

Се продава Mi Band 6 многу малку користена,доаѓа комплет со кутија и ...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

30 мај 20:06Xiaomi Mi IMILAB W12 Smartwatch Black

Xiaomi Mi IMILAB W12 Smartwatch Black nov, eden mesec koristen. Ka...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

30 мај 13:19Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Baterija drzi od 20-30 dena zav...


1.400 МКД
или предлог цена
30 мај 00:05Prodavam SmartWatch Samsung Galaxy 46mm

Prodavam SmartWatch Samsung Galaxy 46mm Bluetooth odlichno sochuvan, ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

28 мај 06:58Pameten casovnik

Amazfot pace Video na viber 078443654 Bez vibracii GPS bluetooth Wif...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

26 мај 07:55AGPTEK LW11 Smartwatch

AGPTEK LW11 Smartwatch, 1.3" Full Touch. Купено пред една недела.


3.100 МКД
или предлог цена
25 мај 13:02Samsung Galaxy Active 2 40mm PINK

Како нов, донесен од Америка. Гратис заштитно стакло за екранот.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

25 мај 11:44Garmin Fenix 7 Solar Sapphire

Се продава нов некористен Garmin Fenix 7 Solar Sapphire https://yout...


66.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

24 мај 10:15Fosil smartwach

Samo eden mesec koristen


75 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Паметни часовници - Smartwatch

23 мај 22:52Garmin Venu како нов!

Го продавам мојот Venu часовник користен најмногу две недели,часовник...


11.000 МКД
или предлог цена
23 мај 19:51HUAWEI 3 PRO

samo nekolku dena nosen


13.000 МКД
или предлог цена
23 мај 19:25saat SAMSUNG GALAXY WATCH 46mm

Samsung Galaxy Watch 46mm, saatot e star eden mesec


8.000 МКД
или предлог цена
21 мај 17:32huawei 3 pro

malku koristen bez ostetuvanje


13.000 МКД
или предлог цена
20 мај 14:55Oneplus Watch silver

Oneplpus Watch користен 1 месец комплет со полнач и кутија


9.990 МКД
или предлог цена
17 мај 12:51Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 koristen 4 meseci. Raboti perfektno bez niedna mana. N...


16.000 МКД
или предлог цена
17 мај 05:48Samsung watch active 2 kako nov!!

Se prodava samsung watch active 2, vo odlicna sostinba, kako nov. Bez...


6.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:45Apple watch nylon band New ****

Apple watch remcina Najnovi modeli Bezplatna dostava : Bitola ...


500 МКД
или предлог цена
15 мај 21:14Kako Nov! Samsung Galaxy Watch 4 44mm Black

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

15 мај 11:21SAMSUNG Galaxy Watch 46mm

Maksimalno zacuvan, malku koristen -Metalno kaifce -2x screen protek...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

14 мај 20:23SAMSUNG WATCH 4 CLASSIC

NOV NEOTPAKUVAN


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

14 мај 09:15Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам