Цела Македонија
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ODKUPUVAM STARI RETRO TELEFONI

Odkupuvam stari retro telefoni da bidat zacuvani i ispravi. Nokia ima...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

26 сеп 13:59LG A133

Prodavam mobilen telefon LG A133


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

26 сеп 13:51Telefon Xiaomi redmi7

Dobro socuvan telefon so tri futroli


4.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

25 сеп 11:31Poveke modeli

Ispravni so polnac


123 €
или предлог цена
24 сеп 11:12NOKIA N95

Prodavam mobilen telefon NOKIA N95 so polnac


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

23 сеп 13:17SAMSUNG SCH 260

Prodavam mobilen telefon SAMSUNG SCH 260 so original polnac


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

18 сеп 22:12Prodavam Nokia 105 i meanIT senior 10

Nokia 105 - PRODADENO Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mno...


1.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 19:56Se prodavaat 5 telefoni

Se prodavaat 5 telefoni dva imaat baterii 2 imaat baterii 3 nemaat si...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

17 сеп 12:28Nokia, Samsung, Motorola, Siemens, Panasonic, Sony Ericsson.

PRODAVAM RETRO telefoni, vo isklucitelna sostojba, telefonite se od l...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 20:33Motorola V 66i

Motorola V66i telefonot e raritet ( 25god. ) odlicno socuvan kako nov...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

16 сеп 12:16PRODAZBA NA NOVI BUBICI (bubica , bubici )

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

14 сеп 16:30Novi Bubici, Bubica, Бубици, Бубица ! ! !

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

14 сеп 13:34IZNAJMUVANJE I PRODAZBA na Bubici Bubica (NE SE KINESKI) ! !

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

13 сеп 10:02Fabricki novi Bubici - NE SE KINESKI - bubica бубици бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Стари телефони

12 сеп 14:19Novi Fabricki Bubici, Bubica, Бубици, Бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

11 сеп 18:13Tel sekretarka nova i stari mobilni tel

Tel sekretarka nova i edna stara plus mobilni tel stari markite se pr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

09 сеп 09:56Stari telefoni !!

Se prodavaat stari telefni , nekoi funkcioniraat nekoi ne !!!


1 €
или предлог цена
01 сеп 13:22Stari telefoni nekoi funcioniraat nekoi ne

Se prodavaat stari telefoni !!!


1 €
или предлог цена
01 сеп 13:20Flare2

Telefonot e odlicno socuvan otklucen na site sim karti


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

25 авг 07:38Retro telefoni ispravni

Telefonite rabotat na site sim so dobri bateri cena na eden tel 1200 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

25 авг 07:38NOKiA 33 10

Telefonite se vo dobra sostojba otkluceni na mk karticki


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

24 авг 12:28Tablet i telefon

Prodavam 2 tableti marka NEXTBOOK I LENOVO so osteten displej i telef...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Стари телефони

17 авг 20:40Sony Ericsson.Nokia 3310.Huawei

Prodavam polovni telefoni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

11 авг 21:26Iphone XS

Se prodava Iphone XS , vo super sostojba, broj za kontakt 070265860


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Стари телефони

04 авг 15:43Ispravni telefoncina

Nokia x6-00 Nokia c2 Nokia 6233 Nokia 6310i Nokia 6710s Nokia 72...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

29 јул 04:44Nokia 6220 Mobilen telefon

Telefonot e vo ispravna sostojba i e solidno socuvan. Raboti na site...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

09 јул 10:39Samsung s4 mini

Samsung s4 mini trite socuvani trite otkluceni na site sim karti i 95...


10 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

03 јул 10:38SONY Ericsson K800i so Bluetooth zvucnik

SONY ERICSSON K800i so originalen polnac i bluetooth zvucnik


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 10:45Polnaci za postari modeli Nokia otorola Samsung Sony Alcate

Povekje vidovi na polanci za postari modeli na mobilni telefoni NOKIA...


200 МКД
или предлог цена
29 јун 10:43Nokia C_7

Telefonot e redok model na nokia so dobra baterija ispraven celosno


1.999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:46Mobilni telefoni - Oltajmeri

Se prodavaat mobilni telefoni od postar tip oltajmeri. Modelite se pr...


111.111.111 €
или предлог цена
11 јун 17:25Samsung

Telefonite se odlicno socuvani i 9000 model otkluceni na site sim kar...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

01 јун 08:04Wiko lenny 2

Telefonot e odlicno socuvan i otklucen na site sim karti drzi bateria


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:33Retro telefoni ispravni

Otkluceni na site sim


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:50Retro telefoni

Telefon za vkola edniot ne mu e dobra baterijata


1.500 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:49Купувам РЕТРО стари МОБИЛНИ Телефони.

Купувам РЕТРО стари МОБИЛНИ Телефони. Само во исправна состојба. Пон...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 23:10Sony ericcson w810

Ispraven i zacuvan. Komplet so polnac


1.100 МКД
или предлог цена
27 апр 06:26Se prodavaat stari telefoni

Se prodavaat telefonite na slikite site rabotat i site se zacuvani, m...


5.000 МКД
или предлог цена
23 апр 19:27SE PRODAVAAT

Se prodavaat telefonite i maski Info na brojot 074 209 329 074 ...


По Договор
или предлог цена
10 апр 11:15LG i sony

Telefonite se dobri i.drzat baterija


800 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:23Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам