Цела Македонија
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PONUDETE CENA

STARI TLEFONI ZA DELOVI NEKOJ RABOTAT


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

15 окт 00:06Samsung galaxy j3 2016

Prodavam samsung galaxy j3 2016,od nego moze da se iskoristi ekran...


3.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

03 окт 22:17Samsung s9 plus display

Продавам дисплеј за samsung s9 plus користен само 9 дена. Или откупув...


190 €
или предлог цена
16 сеп 11:29SAMSUNG NOKIA SONY

Kupujem mobili tel za delovi cena na dogovor skopje Tel br e 071 52...


22.222 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

27 јул 09:36Samsaung S8+

Prodavam samsung S8+ vo dobra sostojba itno


230 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Стари телефони

24 јул 17:06Ekran za Huawei p10 lite

Se prodava huawei p10 lite so izgorena maticna ploca pogodno za ekran...


2.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Стари телефони

16 фев 19:29Polovni telefoni

prodavam Iphone 4s mnogu dobro socuvan komplet ispraven so polnac i o...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Стари телефони

28 јан 22:52Ispraven

200 denari 075-819-701


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

06 ное 07:10Ispraven

300 denari 075-819-701


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

06 ное 07:08Ispraven

500 denari kontakt telefon 075819701


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

06 ное 07:07Se prodavaat nekolku telefoni

Ima 3 alcatel, samsung, sagem tie od slikite se cena po dogovor, bez ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Стари телефони

28 авг 20:33Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам