Цела Македонија
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Windows (redok)

Samsung windows otklucen i raboti na site sim karti


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:14Nokia 3310

N za delovi.. bateriata ne mu raboti Bez adapter


1.250 МКД
или предлог цена
19 мар 21:34Bezicen telefon Panasonic KX-TG1100FX

Se prodava bezicen telefon mnogu malku koristen


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

02 мар 10:58Se prodava Nokia 1100

Cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Стари телефони

10 фев 16:04** Dekodiranje iPhone 12/12 Pro/ 12 Pro Max** !!

Dekodiranjeto e za na mreza i e od bilo koja mreza. Javite se za cen...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

03 јан 19:29IPHONE 7 32gb Black

Prodavam iphone 7 32gb Vo odlicna sostojba i dobro zacuvan Sleduv...


7.000 МКД
или предлог цена
28 дек 17:43erikson

se prodava sony erikson mobilen tel. ispraven, so polnac... cena 500...


500 МКД
или предлог цена
22 дек 20:48Iphone 6s iphone 7 samsung A50

Iphone 6s 64 gb cena 6000 den Iphone 7 128 gb cena 8500 den Samsung...


1 €
или предлог цена
Струмица

Стари телефони

18 дек 01:20Samsung A60 6/128gb

samsung A60 mnogu dobar telefon stakloto e skreseno ali touch raboti...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

05 дек 22:20ALCATEL onetouch

Неисправен можност за испорака по брза пошта


По Договор
или предлог цена
04 дек 10:45Se prodava Redmi 8 64gb 4gb ram 2 meseca e koristen kako nov

Telefonot se prodava za da si kupam iphone telefonot redmi 8 e vo odl...


6.500 МКД
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Стари телефони

24 ное 20:24Se prodava Samsung galaxy s8

Prodavam Samsung galaxy s8 so oshteteno zadno staklo no dobro funkcio...


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

01 ное 11:58МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН - Купен од Т-Мобиле, прв корисник

Се продава Samsung Galaxy A5 2017, mala puknatina na prednoto staklo...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Стари телефони

24 окт 09:38ОТКУП на мобилни

ОТКУП на мобилни телофни по реални цени со дефекти,скршени стакла НЕ ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Стари телефони

18 сеп 15:21откуп на стари телфони

ОТКУП на мобилни телофни по реални цени со дефекти,скршени стакла НЕ ...


40 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Стари телефони

18 сеп 15:20iphone 11 pro

se prodava 11 pro sleduva full pakovanje plus tri maski


599 €
или предлог цена
05 сеп 19:40Galaxy S duos Mini

Komplet so slusalki kutija fotrola DOlgo vreme ne koristen no potpoln...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

31 јул 10:22Prodavam alkatel pixi 4

Prodavam alkatel pixi 4 so skinat flet ili da se smeni flet ispraven ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

11 јул 16:57ПРОДАВАМ СТАРИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

СТАРИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ ИСПРАВНИ И НЕИСПРАВНИ ТОПТАН СИТЕ


111.111.111 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стари телефони

30 јун 07:47Сар телефон еи ниш - ретро

Многу сочуван и исправен ,Можност за испорака по брза пошта


600 МКД
или предлог цена
07 јун 13:27STARI TELEFONI

Stari telefoni ISKRA,Ei idr


300 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

25 мај 23:27Odlicna Nokia 4.2

Se prodava Nokia 4.2 malku koristen


5.000 МКД
или предлог цена
14 мај 14:12MOTOROLA

Неисправен може испорака по брза пошта


По Договор
или предлог цена
01 мај 04:01SAMAUNG ZA DELOVI SAMO

Samo za delovi


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

29 мар 14:10PANASONIC TELEFONI

Dva stari telefoni PANASONIC 400den PANAPHON star telefon 200den


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

16 мар 12:50Motorola

Motorola DOlgo vreme ne koristen komplet so kutija


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

02 мар 18:26ALCATEL

DOlgo vreme ne e koristen .


600 €
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

02 мар 18:23Продавам Samsung Galaxy J 5 za delovi

Продавам Samsung Galaxy J 5 za delovi Оштетен е дисплејот.Потопен во...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стари телефони

21 фев 07:55Polnaci i razni adapteri za mobilni

Se prodavaat ispravni adapteri za razni vidovi na mobilni. Site komp...


500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Стари телефони

19 фев 13:02Samsung Apple Huawe LG Xiaomi .

Prodavam maticni ploci i orginalni delovi za mobilni telfoni 6 7 8 pl...


99 €
или предлог цена
Гевгелија

Стари телефони

10 јан 19:26Iphone 7(32g)

Se prodava Iphone 7 (32g) mnogu dobro socuvan....


8.500 МКД
или предлог цена
27 дек 00:50Iphone 6s - rose gold

Prodavam Iphone 6s, dobro socuvan, rose gold. Cena 5.500 den, moze i ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Стари телефони

05 дек 20:41NOKIA

se prodava nokivce bez polnac


По Договор
или предлог цена
30 ное 13:49Se prodavaat razni delovi od oprema od polovni telefoni

Se prodavat razni delovi od oprema od polovni telefoni ,gjojstici,apa...


1.000 МКД
или предлог цена
13 окт 20:07SONY E4G

Telefonot e so skrsen displej. Tel za kontakt. 075224505


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стари телефони

30 сеп 09:12Site kategorii

Se prodavaat tel za delovi baraj na 078819253


1 €
или предлог цена
Куманово

Стари телефони

15 апр 15:45Одлично сочуван (како нов) Huawеi P10 lite

Се продава Huawеi P10 lite одлично сочуван без никаква гребатинка. Те...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

14 јан 12:21IPhone 7

Prodavam IPhone 7 Informacii na 078 441 611


10.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

05 јан 11:56СТАР ТЕЛЕФОН

Телефонот е исправен во многу добра состојба,може испотака по брза по...


По Договор
или предлог цена
02 дек 09:11PONUDETE CENA

STARI TLEFONI ZA DELOVI NEKOJ RABOTAT


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стари телефони

15 окт 00:06Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам