193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Агрегат инвертер (Agregat inverter)

Агрегат инвертер на бензин Al-ko 2000i За најосетливите апарати во д...


49.900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:50Stekovi-Stekeri-Stek so dve USBx1A

novi stekovi so dva usb polnaci 2x1A. Cena za edno parce 500 denar...


499 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 09:00dva pustoli i dve baterii makita

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni so dve baterii i ...


150 €
или предлог цена
03 окт 22:38STABILIZATOR ZA STRUJA -JEKI 1200 VA

Automatski regulator na naponot vlez od 110-260 v--izlez 220 v ko...


2.300 МКД
или предлог цена
03 окт 22:06Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор дво...


5.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:06Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03

ОПИС Карактеристики на производот: Моќност: 1.8kW Максимална излезна...


15.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:06Струјомер со уклопен часовник

Двотарифен струјомер со уклопен часовник


1.500 МКД
или предлог цена
03 окт 14:24DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

02 окт 18:30KOMPLET STRUJA I DR STVARI

Prodavam komplet razni stvari i oprema i toa strafciger, cekan, sekir...


600 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 МКД
02 окт 11:09UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


349 €
или предлог цена
02 окт 09:55Agregat generator

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.


4.800 МКД
или предлог цена
01 окт 19:57Generator za struja (Benzinski Dizeli Plin)

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw Ma...


7.900 МКД
или предлог цена
01 окт 14:41AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУ...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 окт 08:10NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN ⚡️3.5 kVa 2.8 kW BENZIN - 22,...


22.780 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

30 сеп 23:02Elektricni broila

Se prodavaat elektricni broila kako kontrolen saat


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 06:13ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 19:24Agregat 3500W TOTAL BENISKI AGREGATI

TP135006 ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ АВТОМАТСКО СТАБИЛИЗИРА...


22.950 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:48Agregat benziski 2.8kw TOTAL

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 2.8 ИЗЛЕЗ(KW): ...


19.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
21.000 МКД
29 сеп 14:48Agregat agregati maxpuls somafix total agrina агрегати

Agregati od site modeli i razlicni jacini site imaat garancija


1 €
или предлог цена
29 сеп 14:48Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC/...


17.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:34Agregat na benzin TOTAL 800w

ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ МАКСИМАЛНО ПРОИЗВЕДУВА: 0.8 K...


7.499 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.950 МКД
29 сеп 11:32Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 15:57Tri prekinuvaci

Prodavam tri parcinja prekinuvaci sosema novi, seuste vo originalnata...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

27 сеп 18:54Se prodava industriski priklucok za struja

Se prodava industriski priklucok za struja masking cena 300den


300 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:34Elektricar na POVIK/

Elektricar na POVIK TETOVO/GOSTIVAR


10 €
или предлог цена
27 сеп 11:45Motorche za navodnuvanje TOMOS

Se prodava novo nekoristeno motorche za navodnuvanje original TOMOS p...


150 €
или предлог цена
27 сеп 11:19AGREGAT GENERATOR - DIZEL - 10 KVA I 4 KVA 3.3 KW LOMBARDINI

PRODAVAM NOV AGREGAT LOMBARDINI - DIZEL. MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA....


1.500 €
или предлог цена
25 сеп 20:30Kompresor

Kompresorot e skros nof ne e koristen...poradi slabiot naponot vo obj...


600 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 сеп 11:02Tabla so osiguraci

Se prodava tabla so osiguraci. Tablata i site osiguraci se ispravni. ...


900 МКД
или предлог цена
24 сеп 07:29Metalen ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja so 6 nozasti osiguraci kako na sli...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 10:38NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA 6 KW DIZEL OTVOREN

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA ⚡️6 KW DIZEL OTVOREN 57,330.0...


57.330 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 сеп 00:364000W Peak 8000W DC12V to AC 220V Inverter

4000W Peak 8000W DC12V to AC 220V sine wave inverter motherboard for ...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
22 сеп 07:59EDNOFAZEN SAAT ZA STRUJA ///DIGITALEN

Digitalen ednofazen --kontrolen sat ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
20 сеп 22:21NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 сеп 09:21Elektricna razvodna tabla

Prodavam elektricna razvodna tabla so 15 osiguraci


600 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:31Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava vap za pranje koli bakarni tavi i 2 motori elektricni moto...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 13:38Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:02Elektricna Tabla / Електрична Табла

Продавам електрична табла супер состојба 700/700 мм


5.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:57Wifi smart switch prekinuvac internet mobilna aplikacija 16А

Продавам умен прекинувач Tuya, кој може да се контролира и мониторира...


690 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
750 МКД
16 сеп 21:36Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам