197 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 сеп 09:21Elektricna razvodna tabla

Prodavam elektricna razvodna tabla so 15 osiguraci


600 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:31Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava vap za pranje koli bakarni tavi i 2 motori elektricni moto...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 13:38Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:02Elektricna Tabla / Електрична Табла

Продавам електрична табла супер состојба 700/700 мм


5.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:57Wifi smart switch prekinuvac internet mobilna aplikacija 16А

Продавам умен прекинувач Tuya, кој може да се контролира и мониторира...


690 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
750 МКД
16 сеп 21:36strujomeri i uklopnik

trofazni dvotarifni uklopnok eftina i skapa struja


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:07Bandera

Prodavam bandera 9m vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

15 сеп 16:36Se prodava novi agregati doneseni od germanija

Nov vo kutija 3.5 kw germansko proizvostvo donesennod germanija nov ...


440 €
или предлог цена
13 сеп 20:27Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 сеп 17:01Агрегати за струја од брендот OKAY

⭕ Агрегати за струја од брендот OKAY ⭕ ‼️ Можност за плаќање на ра...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 09:08Struja osvetluvajne lusteri osiguraci

Vrsime sekakvi uslugi za elektrika -pushtajne na nova instalacija za...


11.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 сеп 22:22SAT ZA STRUJA - BROILO

Prodavam elektricni broila Cena 1000 den parce


1.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 21:58Agregat 1kw

Benzin 4t


13.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 16:34Korektor 5500 VA

Dva korektori 5500 va za 100 evra


100 €
или предлог цена
10 сеп 10:36ЕЛЕКТРИЧНИ КАБЛИ И ГАЛАНТЕРИЈА

Продавам одредена количина на: -Продолжен кабел тип PPOO 3х2,5 -100м...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:47Americki agregat 5 kw mnogu golem i jak

Agregat


1 €
или предлог цена
09 сеп 10:34STABILIZATOR ZA STRUJA - TV STABIL 200

Nov -- voopshto ne raboten dosta jak --so dve trafa-+elektrolit ( k...


2.400 МКД
или предлог цена
08 сеп 07:24BARAME PONUDA ZA IZRABOTKA NA FOTOVOLTAICNA CENTRALA

Barame ponuda za izrabotka na zemjena Fotovoltaicna centrala na povrs...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 сеп 10:20INVERTER 500 WATT

prodavam inverter od 12 v na 220 v


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 21:24Pure sine wave inverter

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator ...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 сеп 20:06Намалувач на струја

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен, се уште ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 сеп 13:06Se prodava zastitna sklopka

Se prodava zastitna sklopka start stop za elektromotor 700 den.


700 €
или предлог цена
03 сеп 16:41Agregat generator dizel 5000w 5kw NOVI TOTAL

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ):50 МОНОФАЗЕН ...


74.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:04Agregati TOTAL 7500W novii: ABREGATI BENZISKI

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


57.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:42Agregat TOTAL 6.5kw BENZISKI NOVI Agregati

ОЦЕНЕТО НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКСИМАЛЕН ...


55.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:38Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 сеп 14:17Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
31 авг 20:19NovaTabla za struja so busoni ETI

Nova tabla za struja so 8 busoni eti


1.000 МКД
или предлог цена
30 авг 16:15NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 D...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

28 авг 11:14Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Сѕрујна табла

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 авг 17:59Prekidaci na dopir i wifi - Ndërprerës në prekje dhe wifi

Prodavam prekidaci na dopir istite se povrzuvaat na wifi i so mobilni...


1 €
или предлог цена
15 авг 18:31polovni aparati

Ima cena na sekoja slika i plus sliki za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
11 авг 02:55OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.200 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 МКД
03 авг 23:05Elektromotor so reduktor moze zamena

Ovoj sto e na slika monofazen ima i reduktor koj ima dve brzini ima i...


4.500 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14Drzac za kabli

Drzac za kabli, aluminiumski Predlog cena.... 071 304 752


123 €
или предлог цена
28 јул 12:37Modularni stekeri,prekidaci,moduli

Se prodavaat modulu od Elmark,Shnajder,Glamur i Gewis,cenata zavisi o...


30 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 јул 23:22Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јул 03:14Prodavam meren saat za struja

Prodavam merni saati za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 21:54Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам