189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava vap za pranje koli bakarni tavi i 2 motori elektricni moto...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:06ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
06 авг 19:13Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

06 авг 11:31Elektricni broila

Se prodavaat elektricni broila kako kontrolen saat


1.500 МКД
или предлог цена
06 авг 10:57Agregat HONDA

Prodavam Agregat HONDA Orginal Agregatot ne e palen podolgo vreme P...


150 €
или предлог цена
- 32 % Попуст
220 €
06 авг 10:14UPS pretvorac na struja za parno

Koristen e dve SEZONI Go prodavam poradi sto go smeniv kotelot stav...


2.000 МКД
или предлог цена
05 авг 10:10STABILIZATOR ZA STRUJA -JEKI 1200 VA

Automatski regulator na naponot vlez od 110-260 v--izlez 220 v ko...


2.500 МКД
или предлог цена
05 авг 05:45OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.350 МКД
или предлог цена
03 авг 23:05Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
03 авг 22:13Americki agregat 5 kw mnogu golem i jak

Agregat


1 €
или предлог цена
03 авг 19:57Metalen ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja so 6 nozasti osiguraci kako na sli...


По Договор
или предлог цена
03 авг 14:02Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 авг 11:48Wifi Taster preku Mobilen

Prekinuvac na struja preku mobilna aplikacija, koj se konektira so te...


700 МКД
или предлог цена
03 авг 07:15Elektromotor so reduktor moze zamena

Ovoj sto e na slika monofazen ima i reduktor koj ima dve brzini ima i...


4.500 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14STABILIZATOR ZA STRUJA - TV STABIL 200

Nov -- voopshto ne raboten dosta jak --so dve trafa-+elektrolit ( k...


2.400 МКД
или предлог цена
01 авг 07:08TROFAZEN /KONTROLEN SAT ZA STRUJA ISKRA

Trofazen --dvotarifen el sat


1.300 МКД
или предлог цена
31 јул 13:51Agregat Eberth

Prodavam nov agregat 3kw Eberth


350 €
или предлог цена
30 јул 23:11Drzac za kabli

Drzac za kabli, aluminiumski Predlog cena.... 071304752


123 €
или предлог цена
28 јул 12:37BARAME PONUDA ZA IZRABOTKA NA FOTOVOLTAICNA CENTRALA

Barame ponuda za izrabotka na zemjena Fotovoltaicna centrala na povrs...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

27 јул 10:00SAT ZA STRUJA - BROILO

Prodavam elektricni broila Cena 1000 den parce


1.200 МКД
или предлог цена
26 јул 20:01Намалувач на струја

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен, се уште ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 јул 14:17Струјомер со уклопен часовник

Двотарифен струјомер со уклопен часовник


1.800 МКД
или предлог цена
26 јул 09:58Korektor 5500 VA

Dva korektora 5500VA za 100 evra


100 €
или предлог цена
26 јул 07:21polovni aparati

Ima cena na sekoja slika i plus sliki za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
25 јул 23:13Modularni stekeri,prekidaci,moduli

Se prodavaat modulu od Elmark,Shnajder,Glamur i Gewis,cenata zavisi o...


30 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 јул 23:22AGREGAT GENERATOR - DIZEL - 10 KVA I 4 KVA 3.3 KW LOMBARDINI

PRODAVAM NOV AGREGAT LOMBARDINI - DIZEL. MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA....


1.500 €
или предлог цена
21 јул 23:01ЕЛЕКТРИЧНИ КАБЛИ И ГАЛАНТЕРИЈА

Продавам одредена количина на: -Продолжен кабел тип PPOO 3х2,5 -100м...


1 €
или предлог цена
20 јул 08:49AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 јул 12:56pumpa za voda

pumpa racna


2.000 МКД
или предлог цена
17 јул 13:04PREKIDACI, TV PRIKLUCOK I DR SVE ZA 500 DEN

3 PREKIDACI + 1 NA ZAVRTUVANJE 1 STEKER ZA TROFAZNA RAZDVOJUVAC SO...


500 МКД
или предлог цена
17 јул 12:57Kompresor

Kompresorot e skros nof ne e koristen...poradi slabiot naponot vo obj...


600 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 јул 17:26Stedac na elektricna energija

Se prodava stedac za struja nov vo kutija.cena 499 denari Telefon 07...


499 МКД
или предлог цена
14 јул 14:30Штедач на електрична енергија

Се продава штедач на струја ,нов во кутија ,цена 499 денари.ја намалу...


499 МКД
или предлог цена
14 јул 14:25Штедач за струја

Се продава штедач на електрична енергија,нов во кутија.цена 499 денар...


499 МКД
или предлог цена
14 јул 14:22Stedac za struja

Se prodava stedac za elektricna energija,nov vo kutija.cena 499 denar...


499 МКД
или предлог цена
14 јул 14:18Elektricar na POVIK/

Elektricar na POVIK TETOVO/GOSTIVAR


10 €
или предлог цена
14 јул 12:04Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јул 03:14Prodavam meren saat za struja

Prodavam merni saati za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 21:54NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 11:36Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
13 јул 09:39Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам