185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 11:36Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
13 јул 09:39Agregat

Se prodava agregat malku koristen donesen od germanija Za povece inf...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:53Prodavam sklopki i avtomatski osiguraci

Prodavam sklopki i avtomatski osiguraci.Sklopka 500 den,osigurac 70 d...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 јул 11:44NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 D...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јул 00:49UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


399 €
или предлог цена
05 јул 21:58Pure sine wave inverter

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator ...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 јул 17:04TROFAZEN EL. SAAT

kontrolen trofazen saat dvotarifen 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
03 јул 07:21Masina motor za agregat generator

Poloven masinata si rabotit, , isto taka se prodavat i ramot so kazan...


2.800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
3.500 МКД
01 јул 13:37Korektor 5500 VA

Dva korektora 5500 va za 100 evr


100 €
или предлог цена
29 јун 13:10трифазно броило

Трофазнои броила одлично сочувани. 1------- 1300 ден 3 ------ 3...


1.300 МКД
или предлог цена
27 јун 15:06Uljen Radijator 2 kw

Se prodava uljen radijator na struja 2 kw vo ispravna sostojba ne e...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 јун 19:07dva pustoli i dve baterii makita

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni so dve baterii i ...


150 €
или предлог цена
19 јун 15:43Agregat maxpuls 2.7kw

Редовна цена:17.950 ден 🔥🔥🔥цена на попуст:16499 Моќност: 2.7k...


16.499 МКД
или предлог цена
19 јун 15:34Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 јун 09:23Kabell

Prodavam kabell za struja 4×f 70 -55metra dollg.


По Договор
или предлог цена
15 јун 17:49Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор д...


5.499 МКД
или предлог цена
15 јун 07:23Продавам трофазен електричен саат

Продавам трофазен електричен саат. Еднотарифен за 200 денари.


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 13:38Trofazen kabel 50 m 380 V

Donesen od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

08 јун 02:06Kamp stolce

Novi stolcinja Za odmor ili kampuvanje


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 09:14Gs sklopka

Se prodava Gs sklopka 10a...Nova


300 МКД
или предлог цена
03 јун 09:17Prodavam poveke vidovi na elektromotori

Razlicni elektro motori za poveke info na tel 075255222


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 13:16Monofazno broilo i uklopnik

Prodavam monofazno broilo i uklopnik. Cena odlicna,koj prv se javi n...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 08:58Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 мај 20:54АГРЕГАТИ ПРОФЕСИОНАЛНИ

Немате електрична енергија? Имате проблем со електричната енергија? ...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:31Elektromotor Rade Koncar 22 Kw

elektromotor info na sledniot broj 078 265-202


600 €
или предлог цена
08 мај 10:40DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 мај 19:10Agregat generator

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.


4.800 МКД
или предлог цена
01 мај 17:38KABEL 3 x 1,5 5m. 3500w on/off, 2 schutzkontakt

Опис: - 2 приклучоци за контакт за заземјување со заштита за деца ...


10 €
или предлог цена
30 апр 10:54Soncevi Paneli 960 w

Se prodava Konplet sistem, solarni paneli 4 broja , inverter , aklum...


2.000 €
или предлог цена
29 апр 00:28Modularni stekeri i elektricni matriali

Stekeri modularni na golemo i extra cena Stekeri Prekidaci


75 МКД
или предлог цена
27 апр 04:01Solarni sistemi za kuki za elektricna energija

Соларен систем за куќи со месечна потрошувачка просек 600kWh * 10 Со...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 апр 20:06Ormari za struja

2 ormari za struja 120cm sirina 160 dolzina i edno metar so metar skl...


1 €
или предлог цена
17 апр 03:30Ormari za struja

Se prodavaat 2 ormari za struja i 2 sklopki schnaider 1×400a 1×160 a


1 €
или предлог цена
14 апр 10:25Se prodava bandera

Se prodava bandera


100 €
или предлог цена
01 апр 20:28Kutii za struja i osiguraci

Prodavam metalni kutii za osiguraci so sklopka - greben Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 09:04Se prodava inventer GENERATOR RAIDER RD-GG05

SO GARANCIJA 2 GODINI!!!!!!!!!!!!!!! Se prodava inventer generator R...


14.500 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

25 мар 16:19Генератори за електрична енергија

🤔Вам Ви треба генератор со висок квалитет и по најповолни цени ⁉️ ...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 09:41Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашни...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 мар 12:58Solarni paneli i inverter za potopni pumpi / Komplekt

Комплект за соларна пумпа за вода ! Комплекта вклучва : 1. Инвертер...


1.700 €
или предлог цена
05 мар 23:51Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам