178 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dva kontaktori Siemens

Se prodavaat dva kontaktori od markata SIEMENS, slednite modeli: 1. S...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 ное 00:07Se prodava ABB 160 amperski prekidac

Se prodava 160 amperski prekidac od markata ABB, tocniot model e: ABB...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 ное 23:26Senzor na dvizenjem plafonski.

Senzor na dvizenje plafonski.Registrira dvizenje na covek i vklucuva ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 окт 21:37Vremenski programiracki tajmer.

Vremenski programiracki tajmer.Ovozmozuva vkjucuvanje i isklucuvanje ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 окт 21:34Motor trofazen SEVER 1,5KW

Prodavam odličen trofazen motor Sever 1,5kw 2850 obrtaji/min.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 сеп 03:07Led Solar so 20 led

⚠️⚡Сакате сметката за струја да биде помала? 🔥🔥 AKCIJA AKCIJA🔥🔥...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

22 авг 14:20Aparat za zavaruvanje agregat

Insulation class H Protection IP 23 T.H.D. ≤ 6% Strike voltage ...


122.000 МКД
или предлог цена
14 авг 14:42Inverter Invertor i polnac 1500W pure sine

Inverter i polnac so bakarno trafo 1500W pure sine - uredot pretvora ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 18:24Хидрофор

хидрофор користен 1 година потполно автоматизиран со 100 литарски са...


По Договор
или предлог цена
13 јун 12:04Se Prodava Trofazen Saat "Ganz" !

Se Prodava Trofazen Saat "Ganz" so uklopnik i osigurac 380V - 3 kom...


По Договор
или предлог цена
26 мај 18:52Prodavam pumpa za voda na bezin

Pumpa za voda na benzin 7000 den, ednas koriatena nova Racna pumpa 3...


9.000 €
или предлог цена
21 мај 19:13TRANSFORMATOR KONVERTER ADAPTER od 110V

Prodavam transformatori na struja od 220V na 110V od 100W do 2500W. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

27 мар 22:01Baram Dinamo od agregat ili drugo za proizvodtvo na struja.

Se bara dinamo od agregat ili se kupuva star agregat na koj ne e ost...


1 €
или предлог цена
05 мар 09:32Se Prodava Trofazen Sat "Ganz"

Se Prodava Trofazen Sat "Ganz" i uklopnik so osiguraci (380V-3Kem+220...


По Договор
или предлог цена
19 јан 15:52SIJALICA NA SONCEVA SVETLINA

SIJALICA SO 24 LED SE POLNI NA SONCEVA SVETLINA


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јан 11:23Склопка Sklopka

Се продаваат склопки, 8 парчиња Телефон за контакт 078 242 553 Бранко


4.000 МКД
или предлог цена
07 јан 23:01postolje za elektro motor (hidofor)

Prodavam postolje za elektro motor (hidofor) edno 2000 denara dvete z...


2.000 МКД
или предлог цена
31 дек 19:22Trofazno broilo

Polovno trofazno broilo


1.000 МКД
или предлог цена
20 јул 12:39Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам