Цела Македонија
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parker ново пенкало

Продавам ново пенкало Parker, купено од продавницата Samsonite во Ско...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 11:42Kancelarisko Biro

Se prodavaat 2 biroa Odlicno socuvani Mozat da se vidat vo Kavada...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 07:33Masina za agli

Noz za hartija ( za secenje agli ) - nov ne iskoristen


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

23 јун 10:51СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА КАСА СО КЛУЧЕВИ

Се продава касата на сликата, контакт телефон Горан 072216682


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

23 јун 08:05Polisi za kancelarija

Nov! Iskoristen mesec dena! Celosna izrabotena od iverica, i mediap...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

21 јун 14:01ФЛИПЧАРТ ТАБЛА 70 x 100

Се продава Flipchart Table Димензии на таблата се 100цм Х 70цм Табла...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

19 јун 14:21STOLICI ZA RESTORAN /PIZZERIA

SE PRODAVA SKROS NOVI 15- STOLICI I 3MASI. Mozete vo sekoe vreme da ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

19 јун 08:42Barkod citaci

Barkod citaci novi: - Nordic ID HH53 - Metapace S-62 Cena po dogov...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

14 јун 09:36STOLOVI

☎️077811701 Ispravni odlicni stolcinja na vrtenje i podesuvanje po...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

11 јун 17:11Калкулатор Casio Fx-350ES како нов

Користен калкулатор Casio Fx350-ES во многу добра состојба. Користи ...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

08 јун 13:59Prodavam kufer Samsonite

Продавам одлино сочуван куфер/актовка Samsonite.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јун 09:55Rabotna Masa i Skafce

Skafce masivno drvo socuvano


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 јун 07:04Detski masi i stolici

Се продаваат детски масички и столчиња 3x масички (2xрозеви, 1x плав...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

28 мај 23:59ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ

ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ЗА КАНЦЕЛАРИИ, ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ, МАГАЦИНИ, ДУЌАНИ.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 мај 13:47ИТНО! Инвентар за во Книжарница

Се продава: Пирамида за изложување на книги Материјал + работна ра...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

24 мај 22:53Retro vitrina stalaza CROSS

Prodavam ili MENUVAM odlicno socuvana vitrina za Penkala Cross


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

22 мај 09:39Dve ogledala

Dve ogledala so ramki so dimenzii 1m širina+90cm visina dostava so ka...


60 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

12 мај 09:24Mashina za pishuvanje

So garancija ???


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 мај 15:12Se prodava fiskalna kasa mobilna

Prodavam fiskalna kasa Pelisterec, mobilna. Malku koristena.


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 апр 19:29Se prodava Gaming desk 220x70

Se prodava nov ne upotreben gaming desk so dimenzii 220x70 i visina 7...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 апр 16:53Gaming Desk / Masa Biro

Profesionalna izrabotka na Gejming Masi/Biroa so dimenzii i dizajn po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 апр 16:53RENBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, 100% полиестер, по...


4.610 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 апр 12:12Ѕидни школски бели табли

Се продаваат многу добро зачувани магнетни школски табли за пишување ...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

06 апр 10:27STOLICI, BIROA, FOTELJI I DRUGO

1. GARNITURA ZA TARASA I DVOR, 4 STOLCINJA I MASA OD BUKOVO DRVO ___ ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 апр 00:15NOVI SKOLSKI TABLI SO DVE STRANI MARKER I KREDA

TEL 075 248 405 TEL 075 248 405 Нови големи магнетни табли за пишув...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 апр 12:52Masa od masivno drvo

Prodavam masa od masivno drvo pogodna za rabotilnica,kancelarija,maga...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

01 апр 13:51Кожни ташни (цена по договор)

Некористени кожни ташни, идеални за носење документи, папки итн... за...


990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

21 мар 13:48Биро и фиокар

Счувано канцелариско боро со димензии: дожина 100см ширина 50цм висин...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 10:15Актовка кожна

Се продава автовка. Направена е од кожа и има две прегради. Сочувана...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 мар 17:15Hevtalici

Prodavam novi profesionalni hevtalici Za 150 lista 1800 den Za 110 ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Останато

27 фев 19:44Се продава ташна samsonite

Се продава ташна samsonite


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

26 фев 20:24Хевталица

Продавам нова хевталица за хартија со дубина на хевтање до 30 см. Ц...


1.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

25 фев 16:14Хевталица

Продавам нова професионална хевталица за хевтање до 110 листа одеднаш...


1.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

25 фев 16:11Хевталица за хартија

Продавам нова професионална унгарска хевталица за хевтање до 150 лист...


1.800 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

25 фев 16:07Masini za pisuvanje 'Brother'

se prodava : -- BROTHER AX-15 - profi-elektronska masina ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

18 фев 16:56Far lef za punto od 2003 do 2012 god

Poloven far za punto ispraven ima skrsen eden drzac cenata e fiksna ...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 фев 08:47БИРО-ФИОКАР И ФИОКАР

Се продаваат: компјутерско-ученичко биро со фиокар, многу сочувано со...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 јан 18:17Tabli medijapan

Medijapan Tabli. Dimenzii: 2.50 *1.25 Cena 4000den


1 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Останато

30 дек 14:51ПРОДАВАМ МЕТАЛНА КАСА СЕФ

КАСАТА Е ЕМО ОХРИД ТЕЖИ ОКОЛУ 50 КИЛА СО КОДИРАН КЛУЧ ЦЕНА 100 ЕВРА ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 дек 10:57elektricni pecki

dve 6ki dvete po 2000,ispravni grejaci


2.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

26 дек 17:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам